Jump to content

Core I3 El Altından Satışa Çıktı

chAsEEr

Recommended Posts

Core i3 El Altından Satışa Çıktı

hbr_6352_d.jpg

Intel'in henüz tanıtamadığı Core i3 ilemcisi, HP marka bir dizüstü bilgisayarın bünyesinde satışa çıktı.

Sadece Amerika'ya satış yapan çevrim içi teknoloji dükkanı ECost, Intel'in henüz resmi olarak tanıtmadığı Core i3 işlemciyle çalışan bir dizüstü bilgisayarı satışa çıkardı. Şirketin planlarına göre 7-10 Ocak tarhileri arasında düzenlenecek CES 2010 fuarından önce etrafta olmaması gereke işlemci, bu site üzerinden HP Pavillion d6 modeli içinde çalışır bir şekilde alınabiliyor.

Sitede 919 dolara sipariş edilebilen, 15.6 inç ekranlı, 4 GB DDR3 bellekli ve 320 GB depolama alanına sahip bu model, 2.13 GHz'lik Core i3-330M işlemciye sahip olarak görünüyor. Satışa konmasından kısa bir süre sonra stokları tükenen bilgisayar, hala listeden kaldırılmış değil.

Daha önce benzer bir olay ise Kanada'da yaşanmış, A-Power adlı bir şirket tarafından satışa konan 2.9 GHz'lik Core i3-530 kullanan masaüstü bilgisayar, Intel'in müdahalesiyle geri çekilmişti.

Kaynak: yahoyt

920$ e tabi kısa sürede biter burda c2d leri 2 gb ramla kampanya diye o fiyattan çakıyorlar. karar verdim ingilzicemi geliştirip elektronik alacağım zaman topluca gidip dubaiden alıp gelcem. baktım 200 300$ a gunu birlik turlar var bir kamera bir foto mak. 2 laptop bir ceptelefonu (mümkünse iphone 4g) alıp gelmek lazım

Please register to see this content.

Bunlarda i3-330m 2.13 Ghz...

Yalnız notebooklar ucuz ama oyun için pek performans sağlayacağını düşünmüyorum.

İkisininde ekran kartları onboard..

Bu arada anladığım kadarıyla Kanada da satışa sunulmuş...

Not: İkisi de şuan stokda gözüküyor.

• 3 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...

bu bahsettiğiniz bilgisayar hp pacilon dv1375 modelşinde var ve hepsi burada .comda bile yok sattı bilgisayar ben bile almak istedim ama bazır sorunlar nedeniyle alamadım ama hala stoklarında gorunuyor i3 işlemci ve ddr 4 gb ram tabi bunun yaında 320 gb 7200 rpm hdd 1 gb ekran kartı kumanda vs.

ama hep merakettim ürünü alamadım ama ustundeki işlemci ve ddr 3 ram baktım hemen hemen yeni cıkan leptoplarda yoktu ve fiyat itibariylede 1620 ye 12 taksite alabilyordunuz

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...