Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Öğrenci Evine Uygun Yazıcı

Share

Recommended Posts

[quote name='haykobrk' date='08 October 2011 - 16:56 ' timestamp='1318085766' post='1091799']
ben kullanmadım ama cok hesaplı http://urun.gittigidiyor.com/TURKIYEDE-ILK-6-DEPOLU-BITMEYEN-KARTUSLU-YAZICI_W0QQidZZ45580188
[/quote]

Bunuda ilk defa görüyorum. Kullanan var mı acaba?

1 Adet hp en düşük modelden lazer yazıcı alın. 1 toneri ile 1500 sayfa civarı çıktı alınıyor, ve tonerleri 25-30 tl civarına dolum yapılabiliyor. her toner ortalama 4 defa dolum ömrüne sahip. bu işler için bundan hesaplısı yok.

benimde aynı sorunum var c4280 var kartusları gitti. bende int arastırdım : sana HP CQ750A DESKJET 2060 MULTIFUNCTION YAZICI önerebilirim.Bu yazıcıyı önermemdeki en büyük nedeni yeni kartuş fiyatının 19 tl flan olması.Ben hafta ici alıcam sanada öneririm.

[code]http://www.teknosa.com.tr/Cultures/tr-TR/Products/urundetay.htm?CS_ProductID=125090594&CS_Category=_SBFAD_843_2&CS_Catalog=_BILGISAYAR&T_Category=_YAZICILAR843[/code]

[quote name='stopdanger' date='09 October 2011 - 20:46 ' timestamp='1318186003' post='1092607']
benimde aynı sorunum var c4280 var kartusları gitti. bende int arastırdım : sana HP CQ750A DESKJET 2060 MULTIFUNCTION YAZICI önerebilirim.Bu yazıcıyı önermemdeki en büyük nedeni yeni kartuş fiyatının 19 tl flan olması.Ben hafta ici alıcam sanada öneririm.

[code]http://www.teknosa.com.tr/Cultures/tr-TR/Products/urundetay.htm?CS_ProductID=125090594&CS_Category=_SBFAD_843_2&CS_Catalog=_BILGISAYAR&T_Category=_YAZICILAR843[/code]
[/quote]

Bunun neredeyse aynı özelliklerine sahip benim şuanki yazıcım. Ancak kartuş fiyatları 40 TL civarında. Bunun markasıda HP imiş, benimkide HP. Nasıl böyle yarı yarıya bir fiyat farkı olabiliyor kartuş fiyatlarında. :pardon:

[b]Fiyat aralığın nedir ve fotokopi özelliği arıyor musun?

NOT : Az önce şu gözüme çarptı,eski bir HP modeli ama AIO bence gayet güzel.Almazsan ben alıcam :)[/b]

[code]http://urun.gittigidiyor.com/HP-LaserJet-1100A-Fotokopi-Tarayici-laser-yazici_W0QQidZZ45143099[/code]

Edited by Legion

her türlüsünü kellandım bitmeyen kartuşlu toner çok saçma onu doldurmak sorununzu çözmüyor haava falan yapıyor havasını alana kadar bir sürü kağıt boşa gidiyor bu işlerde en iyisi lazer yazıcılardır onlarında kralı hp ninkilerdir. samsunlarda fena değil
iş yerinde hp 3030 var en kralı o bana göre
artıları
+1500 hatta bitince sağdan soldan biraz vur devem yeni kartuş alıncaya kadar devam
+ tarayıcı
+ fotokopi
+fax
+seri fotokopi
eksileri
-renkli kartuş yok
-çift taraflıyok
-seri fokopi biraz yavaş büyük makinelere göre

[quote name='Ultimatefe' date='08 October 2011 - 16:42 ' timestamp='1318084922' post='1091791']
Merhabalar.

HP F2420 yazıcım olmasına rağmen kartuşlerinin bitmesinden dolayı yeni bir yazıcı almam gerekiyor. Şimdi efendim bu yazıcının kartuşunun tanesi yaklaşık 40-45 TL civarında. Şuan ikiside bitmiş durumda. İki kartuş aldığımda vereceğim para yazıcının parasından daha fazla. Bu nedenle şimdi sormak istiyorum;

[b]1-Bu yazıcıyı bir kenera atıp yeni bir yazıcı mı alayım?
2-Yeni yazıcı için ne tavsiye edersiniz? Öğrenci evinde kullanılacak ve fotokopi gibi temel işlevleri olan bir yazıcı olmalı..
3-Eğer eski yazıcıyı kullan derseniz kartuş için ne yapabilirim? Çünkü doldurma yapınca çalıştırmıyor yazıcı bu kartuşleri. İlla yeni bir kartuş istiyor velet.[/b]
[/quote]
eski yazıcını atma tarayıcısnı kullan bi tanede hp 1010 tarzı lazer yazıcı al oyle kullan derim 5bin kopya alınabilio bir tonerle

[b]Fotokopi tabii ki gerekli. HP 3030 kadar çok detaylı birşeye ihtiyacım yok aslında. HP 1010 ideal gibi ancak diğer yazıcının tarayıcısını kullanmak falan problem. 200 TL'den fazlada para vermek istemiyorum ama görünen o ki lazer yazıcı seçmek lazım.[/b]

[quote name='turgut_293' date='11 October 2011 - 11:44 ' timestamp='1318322699' post='1093459']
arkadsım kartuslu yazıcılar cok sorun cıkartır ve kartuslar bir süre sonra bozulur.lazerli almanı tavsiye ederim .
[/quote]
Bu işte bi iş var mesaj nerdeyse aynı be

[quote name='gunay_221' date='11 October 2011 - 11:57 ' timestamp='1318323426' post='1093465']
arkadsım kartuslu yazıcılar cok sorun cıkartır ve kartuslar bir süre sonra bozulur.lazerli almanı tavsiye ederim...bende canon kartuşlu var öle bıktırdıkı lazerlı aldım artık
[/quote]