Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Okey 101 Bilgisayara Karşı Oyun Arıyorum

HKAMBER
 Share

Recommended Posts

BUNLAR NORMAL OKEY BEN OYUNU BİRİ BİTİRDİMİ ELİMDE KALAN PERLER DEYİL PER OLMAYAN SAYILARA BANA YAZILACAK AMA YİNEDE SAGOLUN

icon13.gifDİKKAT: İletilerinizi Gönderirken Klavyenizin 3090qz6.jpg Tuşunun Kapalı Olmasına Özen Gösteriniz.

Ulusal oyunumuz Okeyi bilgisayar ortamına taşıyan ve büyük beğeni kazanan Okey+ programı. Oyun kurulumu tamamladıktan sonra, oyuna başlamak için "Oyun" dan "Yeni" yi yada F2 ye basınız. Bilgisayar rastgele olarak oyuna ilk başlayacak kişiyi seçer ve 15 taş verir, diğerlerinede 14' er taş verir ve kalanların arasında bir okey seçilir ve ortaya açık olarak yerleştirilir. Elizdeki taşları mouse kullanılarak yerleştirebilirsiniz. Sıra size geldiğinde yani "Oyuncu 1 düşünüyor" yazısını gördüğünüzde, taş çekmek yada soldaki oyuncunun attığı taşı almak için taşı mouse ile tutup ıstakaya sürükleyip bırakmalısınız. Aynı işlemi taşların üzerine çift klik yaparakta gerçekleştirebilirsiniz. Atmak istediğiniz taşı belirledikten sonra bu taşı aynı şekilde mouse ile yada çift klik ile sağ tarafa atabilirsiniz. Soldaki taşı alacaksanız, çekmeden taşı attığınızda otomatik olarak soldaki oyuncunun attığı taş ıstakaya yerleştirilir. Taş atıldıktan sonra oyun diğer oyuncuların otomatik olarak oynaması ile devam eder. Okey kurallarına uygun şekilde oyunu bitirdiğinizde, son taşı ortada taş çektiğiniz yere mouse ile

1128.jpg

Download:

http://www.gezginler.net/modules/mydownloads/visit.php?lid=1128[/CODE]

• 3 ay sonra...
  • 3 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra...
  • 4 hafta sonra ...

karDeş pc ye karŞı varmı biLmem ama..sana bi site öneriyim..(www.hakkarim.net.) bu siteden oyunu indiriyosun..korkma ÖLe büyük boyutlu bişi deil..

101,34,51,kasket vb.. baya bi oyun var.onLine oynuyorsun ayrıca puanı nıda yükseLtirsen yetKi veriyoLar ..ben orda takılıyom maksat vait ÖLsün..:D

• 1 yıl yıl...
  • 4 ay sonra...

[quote name='afulutas' date='05 Ekim 2010 - 19:01 ' timestamp='1286298679' post='894408']
aradan bir iki yıl geçmiş ilk mesaj yazılalı ama ben de hala arıyorum bu programı...
[/quote]

senin yazının üstünden kaç ay geçti ama ben halaaaa arıyorum :S