Jump to content

Windows 7 Sp2+Wlive5 Anlık Gelişmeleri...

istanbul82
 Share

Recommended Posts

wzor.net de SERVICE PACK 1 pre_BETA-1 var ancak tıklattığımızda şöyle bir adres

çıkıyor " magnet:?xt=urn:btih:b371b39b6a9fcd79c56fc2894fe1972f59146ae9 " adres türü bilinmiyor

yada desteklemiyor. ne yapmamız lazım yardımcı olacak biri varmı?

sisteminizde torrent programı yok...

magnet türündeki dosyaları torrent programları destekler..

tavsiye etttiğim torrent program uTorrent indirmek için:

Please register to see this content.

• Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

wzor.net de SERVICE PACK 1 pre_BETA-1 var ancak tıklattığımızda şöyle bir adres

çıkıyor " magnet:?xt=urn:btih:b371b39b6a9fcd79c56fc2894fe1972f59146ae9 " adres türü bilinmiyor

yada desteklemiyor. ne yapmamız lazım yardımcı olacak biri varmı?

o düşen paket zaten 5 dil sadece + yeni bir gelişme bu sürümün pre beta olduğu yolunda yani officel beta bu değil deniyo bakıp gorucez nisan ortasında...

+

office rtm + wavelive4 betayı +sp1 betayı buay gorceğimiz kesin gibi aksiyonlu geçicek bu ay :D

Edited by istanbul82

Çok dehşetengiz bir sürüm durumu gibi görülüyor da;

bir de nereden ve nasıl indirebileceğimizi anlayabilsek ):

linkten bol nevar..

tek 32 bit

torrent

çok merakeden ing dil paketini yuklesin ultimateye burdaki olayı yapsın..

denilen regi silcek tr yi ing yukledikten sonra..tr ye fazla diye açmadım konuyu fazla :)

Edited by istanbul82

linkten bol nevar..

tek 32 bit

torrent

çok merakeden ing dil paketini yuklesin ultimateye burdaki olayı yapsın..

denilen regi silcek tr yi ing yukledikten sonra..tr ye fazla diye açmadım konuyu fazla :)

arkadaşım şu olayı biraz ayrıntılı anlatırmısın ben denemek istiyorum verdiğin linkten pek bişey anlamadım

http://rapidshare.com/files/373352789/windows6.1-KB976932-x86-INTL.part1.rar
http://rapidshare.com/files/373352762/windows6.1-KB976932-x86-INTL.part2.rar

Edited by eksilen

o düşen paket zaten 5 dil sadece + yeni bir gelişme bu sürümün pre beta olduğu yolunda yani officel beta bu değil deniyo bakıp gorucez nisan ortasında...

+

office rtm + wavelive4 betayı +sp1 betayı buay gorceğimiz kesin gibi aksiyonlu geçicek bu ay :D

Öyle geçecek gibi @istanbul82 hocam bakalım artık büyük bir heyecan ile bekliyoruz. :good:

m9m2xv.jpg

arkadaşlar ben sp1 kurdum ve kurduktan sonra sağ alt köşede win 7 copy 7601 build yazısı çıktı ve güncelleme kısmını kapattı hiçbir güncelleme araması falan yapmıyor dili türkçeye çeviremedim ama olsun dil dosyasınıda kabul etmedi fakat saat ve klavyeyi türkçeye çevirdi bilgisayarın açılışında ve kapanmasında bir hızlanma falan olmadı dosyaları falan gayet hızlı açıyor filmleri bir klasörden diğerine atarkende hızlı atıyor gibi geldi bana sonuç böyle şimdilik

И так, с 12 апреля можно ждать появление финальной RTM сборки Microsoft Office 2010. В данное время на RTM релиз претендую две сборки (во избежание ажитации номера кандидатов на RTM релиз публиковать не буду), как только будет выпушен внутренний анонс так сразу все и появится.

Станут доступны как ретаил так и волумные версии и вот их можно будет активировать micro-KMS активатором. В общем ждем...

yarın office rtm final geliyor...

25gb değil mi?

doğru söylüyo, yakında window 9 - 10 .. diye gider, içine ne bulurlarsa koyarlar, boyutuda nasıl olsa sıkıştırmaya gerek yok diye olduğu gibi bırakırlar, 7 ay sonrada 2gb lık sp1 çıkarırlar. al sana 25gb lık işletim sistemi :)

50GB Diye Biliyorum

25gb değil mi?

doğru söylüyo, yakında window 9 - 10 .. diye gider, içine ne bulurlarsa koyarlar, boyutuda nasıl olsa sıkıştırmaya gerek yok diye olduğu gibi bırakırlar, 7 ay sonrada 2gb lık sp1 çıkarırlar. al sana 25gb lık işletim sistemi smile.gif

50GB Diye Biliyorum

25GB dan başlıyo.

И так, с 12 апреля можно ждать появление финальной RTM сборки Microsoft Office 2010. В данное время на RTM релиз претендую две сборки (во избежание ажитации номера кандидатов на RTM релиз публиковать не буду), как только будет выпушен внутренний анонс так сразу все и появится.

Станут доступны как ретаил так и волумные версии и вот их можно будет активировать micro-KMS активатором. В общем ждем...

yarın office rtm final geliyor...

:unknw:

başta istanbul olmak üzere fikri olan bütün arkadaşlara soruyorum misal şimdi modlu bios kullanıyoruz ve w7 ultimate kurduk ve yine sızan 10 adet keyden birini kullanıyoruz buraya kadar tamam.

Ancak anlamadığım şu bu sızan 10 key hangi pclerde yasal olarak kullanılıyor yani mağazada satılan desek bakıyorum satılan notbuklarda retail key veriliyor o zaman bu 10 keyi kullanan makinalar nerde kimlere satılıyor?

zukodan...!!!

şu an en son win8 sürümü: 7740.0.100412-1755

şuanki en son live paket sürümü: 15.3.2683.0415

+

live da görsel değişikliler var

asıl bomba live 2010 değil 2011 :D

takibe devam edin :D

Live 2010 2011 nedir?