İçeriğe git

•  

Tüm action figure fırsatları için tıklayın !

Resim

Teknik Servis Araçlar Dvd'si V3 --Eylül 2010--

• Please log in to reply
Bu konuya 165 yanıt gönderildi

#41 helehoyni

helehoyni

Yeni üye

• Tnc Sever
  • 813 İleti

Tncsever

Yazma tarihi: 15 September 2010 - 19:41

Rapid isteği çok fazla. Müsaade ederseniz rapid'e yükleyebilirim. Bir de isminizi ve alıntı olduğunu belirterek sizin linklerinizle kendi sitemde yayınlamamın sakıncası var mıdır?

Tüm action figure fırsatları için tıklayın !

#42 turk_eros

turk_eros

MESCALINE

• Üye
  • 1351 İleti

Yazma tarihi: 15 September 2010 - 20:22

Dostum bu zaten v3 ;)
v4 için çalışmalar başladı. Yeni sürüm güncellenebilir olacak ve birçok sürpriz eklenecek.

Beyt40 ben teşekkür ederim güle güle kullan.

V4 de Hiren Boot CD ve Acronis gibi teknik servislerin vazgeçilmezleri sayılan unsurlar olacak mı? son versiyonlarını da ekleyebilirsen çok güzel olur tabi benim ki sadece öneri herkes kendi işine yarayacakları sipariş veriyor ;)

#43 OzgrGvnc

OzgrGvnc

Gece Nöbetçisi

• Üye
  • 708 İleti

Yazma tarihi: 15 September 2010 - 22:24

Rapid isteği çok fazla. Müsaade ederseniz rapid'e yükleyebilirim. Bir de isminizi ve alıntı olduğunu belirterek sizin linklerinizle kendi sitemde yayınlamamın sakıncası var mıdır?

Tabiki sakıncası yok. İyi paylaşımlar.

V4 de Hiren Boot CD ve Acronis gibi teknik servislerin vazgeçilmezleri sayılan unsurlar olacak mı? son versiyonlarını da ekleyebilirsen çok güzel olur tabi benim ki sadece öneri herkes kendi işine yarayacakları sipariş veriyor ;)

Bahsettiğin içerik v4 de değilde hemen hemen aynı anda çıkacak olan wpi ile gelecek. Wpi içinde birçok sürpriz düşünüyorum ;)

#44 tello_14_bjk

tello_14_bjk

TnC Silver

• Üye
  • 481 İleti

Yazma tarihi: 16 September 2010 - 00:28

arkadaşlar biriniz rapidshareden yapsa uploadı :( çünkü çok uzun sürer bu :( rapidde o kadar sürmez :( bi zahmet rapidden olursa linkler daha rahat olur :S

#45 kaos19

kaos19

TnC Bronze

• Üye
  • 238 İleti

Yazma tarihi: 16 September 2010 - 01:13

arkadaşlar biriniz rapidshareden yapsa uploadı :( çünkü çok uzun sürer bu :( rapidde o kadar sürmez :( bi zahmet rapidden olursa linkler daha rahat olur :S

benim gibi free indireceksen megaupload indir 200 kbs altına düşmüyor

#46 OzgrGvnc

OzgrGvnc

Gece Nöbetçisi

• Üye
  • 708 İleti

Yazma tarihi: 16 September 2010 - 14:18

NetLoad linkleri eklenmiştir. iso_manyak arkadaşımıza teşekkürler.

#47 QuickSt

QuickSt

Azimli üye

• Üye
  • 96 İleti

Yazma tarihi: 17 September 2010 - 23:00

Teşekkürler,Elinize Emeğinize Sağlık :)

#48 yunus48

yunus48

Yeni üye

• Üye
  • 27 İleti

Yazma tarihi: 19 September 2010 - 13:09

Eline sağlık, çok güzel paylaşım.

#49 OzgrGvnc

OzgrGvnc

Gece Nöbetçisi

• Üye
  • 708 İleti

Yazma tarihi: 19 September 2010 - 20:05

Ben teşekkür ederim. Güle güle kullanın.
Ancak teşekkür mesajı yerine "Teşekkür Et" butonunu kullanırsanız editörleri kızdırmamış oluruz :)

#50 serhan49

serhan49

TnC Bronze

• Üye
  • 249 İleti

Yazma tarihi: 19 September 2010 - 22:33

ben egemynetin hazırlamış olduğu programı kullandım şimdiye kadar ve çokta güzeldi.sizin hazırlamış olduğunuz çalışmayı hızlı bir şekilde indirmeye çalışıyorum.ilk ekran görüntüsü birazda abartalım dudaklarımı uçuklattı.çok güzel bir çalışma yapmışsınız.çok beğendim.keşke driver packı da içinde olsaydı.evet güncel driver her zaman iyidir ama yokluk anında driver pack cankurtaran oluyor.v4 te inşallah son sürüm driver packı eklersin.Allah yar ve yardımcınız olsun.

#51 tolgakarakas

tolgakarakas

TnC Bronze

• Üye
  • 213 İleti

Yazma tarihi: 19 September 2010 - 23:22

güzel bir calişma h.oılsun

#52 Esrefabi

Esrefabi

TnC Silver

• Üye
  • 724 İleti

Yazma tarihi: 19 September 2010 - 23:37

Arkadaşlar indirdim ve kullanıyorum çokda memnunum emeği geçen tüm arkadaşların ellerine sağlık...Ayrıca Cd versiyonu olarakda egemynet indirdim onuda herkese tavsiye ederim...teknik servise her zaman dvd takılı bilgisayar gelmiyor yada servise çıktığımzıda cd okuyucu ile karşılaşa biliyoruz bu sebeğten egemyneti ayrıca tavsiye ederim..forumumuzda mevcuttur...

#53 OzgrGvnc

OzgrGvnc

Gece Nöbetçisi

• Üye
  • 708 İleti

Yazma tarihi: 19 September 2010 - 23:43

@serhan49
@Esrefabi
Katılıyorum Egemynet silent box da gayet başarılı bir tasarıma sahip. Bu araçlarıda iso dosyasından çıkartıp flashdisk ile kullanan birçok kullanıcı var. Dvd aramaya gerek yok ;)

Dikkat!! ShareHoster linkleri eklenmiştir. muharremerd arkadaşımıza çok teşekkürler.

Konu Hemoroid tarafından 20 September 2010 - 19:17 tarih ve saatinde düzenlenmiştir

#54 senivebeni

senivebeni

arif_seven

• Üye
  • 19 İleti

Yazma tarihi: 23 September 2010 - 02:29

hemoroid arkadaş öncelikle görsellik çok güzel programlar harika yalnız driver kısmını sevmedim onlarıda ekleseydin bazen internet olmuyo yada kotalı oluyo ondan yeni sürüm ne zaman çıkacak sabırsızlıkla bekliyoz emeğe saygı

#55 OzgrGvnc

OzgrGvnc

Gece Nöbetçisi

• Üye
  • 708 İleti

Yazma tarihi: 23 September 2010 - 04:05

@senivebeni

Dostum dvd için olduğundan fazla abartamıyoruz içeriği. Adındanda anlaşılacağı gibi Teknik Servis DVD'si olduğu için driver linkleri verilmiştir. Teknik servislerde daima farklı markaların donanımları karşımıza çıkar ve bu donanımların driver sayfalarını bulmak için googleın altını üstüne getirmek gerekebilir. O bölüm onun içindir. Driver pack eklemeye kalksam dual leyer dvd için hazırlamam gerekirdi ki bu tam bir fiyasko olurdu. Şu durumda bile 4 GB flash dike sığmıyor. Herkesde de 8 GB Flashdisk yok takdir edersiniz ki.

Şu konseptin dışına çıkacağımı sanmıyorum bir sonraki versyondada. İçerik zenginleşir ama driver işi yalan olur. Yeni sürümde driver pack olmasını beklerseniz hayal kırıklığına uğrarsınız. Tekniker olduğum için her daim güncel driver indirme yanlısıyım. birçok tekniker gibi. Kota konusuna gelince driver indirmek kotaya nekadar zarar getirir bilinmez ama öncelik söz konusu olduğunda film indirmekten daha faydalı olduğunu düşünüyorum.

#56 BlueKing3

BlueKing3

•• [ Mavi Kral 3] ••

• Üye
  • 104 İleti

Yazma tarihi: 23 September 2010 - 15:40

Emeğine sağlık kardeşim. Süper paylaşım...

Konu BlueKing3 tarafından 23 September 2010 - 15:41 tarih ve saatinde düzenlenmiştir

#57 Şamil08

Şamil08

Yeni üye

• Üye
  • 1 İleti

Yazma tarihi: 23 September 2010 - 21:47

üstad eline emeğine sağlık

#58 cenk_1910

cenk_1910

ReiStyLe

• Üye
  • 171 İleti

Yazma tarihi: 24 September 2010 - 12:18

Elinize sağlık güzel bir arşiv olmuş yanlız birşey soracağım Norton 2011 Lisanslı mıdır ?

#59 kral_fb_12

kral_fb_12

Aktif üye

• Üye
  • 132 İleti

Yazma tarihi: 24 September 2010 - 13:27

allah bu siteden rağzı olsun :D

#60 OzgrGvnc

OzgrGvnc

Gece Nöbetçisi

• Üye
  • 708 İleti

Yazma tarihi: 24 September 2010 - 14:58

Elinize sağlık güzel bir arşiv olmuş yanlız birşey soracağım Norton 2011 Lisanslı mıdır ?

İçindeki tüm programlar ilaçlıdır. ;)

Sponsor Linkler:hemen-indir.com
Yukarı