Jump to content

Driver Aramaya Son..!

SimpsoN_Bart
 Share

Recommended Posts

Arkadaşlar size uzun zamandır Kullandığım ve önerdiğim bir siteyi takdim etmek istiyorum..

http://www.devid.info/tr/

Kullanımı Şöyle :

Aygıt Yöneticisini açın,

Driverini Bulmak isteğiniz sürücüye sağ tıklayıp özellikler deyin,

Gelen pencerede Ayrıntılar bölümünde Aygıt Kopya Kimliğini Ctrl + C kısayoluyla kopyalayın

ve Sitedeki arama yerine yapıştırın driveriniz orda bulunmaktadır...

Sırasıyla Adımları izleyin.

eMMju.jpg

Hvzgk.jpg

46PmE.jpg

aP4Ev.jpg

Saygılarımla...

TTQ8U.png

• Like 2
  • Thanks 1

ben bu siteyi 2 senedir kullanıyorum ve sonuçların tamamı çıkmasada büyük bir çoğunluğu çıkıyor..
bilmiyen arkadaşlar için gerçekten güzel paylaşım..

Tesekkurler.
Widnows 7 de ıse aynen Aygıt yonetıcısınde ıstenılen donanıma sag tıklayıp ozellıkler ayrıntılar donanım kımlıklerı nı ısaretleyerek en usttekı kodu CTRL + C ıle kopyalayıp sıteye yapıstırıp yapabılırsınız. Yanlız,Ekran kartı suruculerını kendı sıtelerınden ındırmenızı tavsıye ederım suan Nvdia 266.58 surumunu cıkarmısken sıtede,195.. Surumu var.. Ekran kartı harıc dıger suruculerı bulmak ıcın İlaç gibi bir site.

[quote name='SimpsoN_Bart' date='25 Ocak 2011 - 20:01 ' timestamp='1295986272' post='951626']
Arkadaşalar size uzun zamandır Kullandığım ve önerdiğim bir siteyi takdim etmek istiyorum....

[size="3"][u][color="#FF0000"]http://www.devid.info/tr/[/color][/u][/size]

Kullanımı Şöyle :

Aygıt Yöneticisini açın,
Driverini Bulmak isteğiniz sürücüye sağ tıklayıp özellikler deyin,
Gelen pencerede Ayrıntılar bölümünde Aygıt Kopya Kimliğini Ctrl + C yoluyla kopyalayın
ve Sitedeki arama yerine yapıştırın driveriniz orda bulunmaktadır...:D

Saygılarımla...Teşekkür Etmeyi Çok görmeyelim...
[/quote]iyi de kardeşim ya internet driverim yoksa ne yapacam o siteye nasıl bağlanacam

geçen günlerde arkadaşlar daha iyisini verdiler burada bilgisayarını tarıyor eksik olanlarını adres olarak veriyor tıkla indir naıl yapacağınızı anlatayım vereceğim adrese gir sonra sitededeki LANCER LA DEDECTİON yazısına bas sonra ki syfada bir pencere gelecek arka planda çalışan pc ne uygun proyu indir kur sonra yenidenLANCER LA DEDECTİON yazına tıkla tarasın çıkan adresler varsa eksik dreverlerindir tıkla açılan sayfada simge göreceksin altta onu tıla okadar kolay gelsin

link:
http://www.touslesdrivers.com/index.php?v_page=29

Edited by the67

geçen günlerde arkadaşlar daha iyisini verdiler burada bilgisayarını tarıyor eksik olanlarını adres olarak veriyor tıkla indir naıl yapacağınızı anlatayım vereceğim adrese gir sonra sitededeki LANCER LA DEDECTİON yazısına bas sonra ki syfada bir pencere gelecek arka planda çalışan pc ne uygun proyu indir kur sonra yenidenLANCER LA DEDECTİON yazına tıkla tarasın çıkan adresler varsa eksik dreverlerindir tıkla açılan sayfada simge göreceksin altta onu tıla okadar kolay gelsin

link:
http://www.touslesdrivers.com/index.php?v_page=29

Edited by the67

"iyi de kardeşim ya internet driverim yoksa ne yapacam o siteye nasıl bağlanacam "

:D:D:D

arkadşaım çok doğru söylüyor, ki genelde de sıkıntı yaratan sürücülerin başında etnernet controller lar gelior:)

[quote name='the67' date='17 Şubat 2011 - 12:36 ' timestamp='1297946806' post='964921']
geçen günlerde arkadaşlar daha iyisini verdiler burada bilgisayarını tarıyor eksik olanlarını adres olarak veriyor tıkla indir naıl yapacağınızı anlatayım vereceğim adrese gir sonra hemen üstte mavi yazılmış (
[url="http://www.ma-config.com/"]Ma-Config.com[/url]) yazıya tıkla arka planda çalışan pro yu indir kur sonra sitededeki<[url="http://www.touslesdrivers.com/index.php?v_page=30&v_forum=0"]Lancer la détection[/url] yazısına bas tarasın çıkan adresler varsa eksik dreverlerindir tıkla açılan sayfada simge göreceksin altta onu tıla okadar kolay gelsin
[/quote]

ilgin için saol dostum o siteyi biliyorum ben anlatmana gerek yok...Bilgisayar okuyoruz Allah'a şükür driver bulma sorunum yok ben bilmeyen arkadaslar için paylaştım....

[quote name='4vc1' date='17 Şubat 2011 - 12:48 ' timestamp='1297947537' post='964931']
"iyi de kardeşim ya internet driverim yoksa ne yapacam o siteye nasıl bağlanacam "

arkadşaım çok doğru söylüyor, ki genelde de sıkıntı yaratan sürücülerin başında etnernet controller lar gelior:)
[/quote]

LAN driveri yüklemeden internete giremezsin tabi onuda ben sana diyecek değilim...İnterneti olan arkadaslar için güzel bir paylasım olacağını düşünüp paylastım...Siz en iyisi Driver Pack solutions gibi driver cd leri indirin tabi indirmeniz için internetiniz olması lazım dimi .Bu arada internet olmadan driver bulabilirseniz bana da haber verin..:) Saygılarımla

Ayrıca bu kadar insan okudu yararlandı teşekkür etti bi sizde sorun oldu pes doğrusu sanki ben sizi zorlamadım o siteden driver indirin diye..Yok efendim driver genius kullansak olmazmı, benim lan drverim olmadan o siteye nasıl bağlanacam gibi sacma sorular sormasazsanız sevinirim..Kimseyede iyilik yaramıyor doğrusu!

Edited by Nash

[kh]ARKADAŞIM BU SİTELER HER ZAMAN LAZIM DRİVERLER DEVAMLI GÜNCELLENİYOR BU SİTEDE PC Nİ TARATIP GÜNCELLEYEBİLMEN ÖNEMLİ İNTERNET DRİVERİ BİR ŞEKİLDE BULMAN GEREK BİR SÜRÜ YOLU VAR ARKADAŞINDAN DRİVER CD SİNİ ALIP EDİNEBİLİRSİN WİN7 KULLAN SIKINTIN OLMAZ AMA BEN DEVAMLI TARATIP GÜNCELLİYORUM PRO KULLANMAK ÇOK ZOR SERİAL DERDİ ÇIKARIYOR O YÜZDEN BU SİTE EN İYİLERİNDEN BEN ÇOK MEMNUNUM[/kh]

[quote name='neskali' date='19 Şubat 2011 - 19:22 ' timestamp='1298140339' post='966310']
[color="#006400"][b]windows 7 ultmate sp1 kullanıyorum fakat iki bilinmeyen donanımım var iki sitede bulamadı malesef[/b][/color] :(
[/quote]
bu donanım bluetooth ile olabilirmi
laptopun kendinden bluetooth var sürücüsünü yüklüyorum 2 tane bulamadığı oluyodu bluesoil olması lazım yükleyince o iki donanımı tanıyordu
benim açtığım konudaki yöntemi denedinmi
http://www.tnctr.com/topic/163305-driver-aramaya-son/

[quote name='4vc1' date='17 Şubat 2011 - 12:48 ' timestamp='1297947537' post='964931']

[/quote]
kardes ınternetı olan bı yerden ethernet drıverını ındırırsın sonra dıgerlerınıde halledersın :p

[quote name='alioren' date='20 Şubat 2011 - 01:56 ' timestamp='1298160370' post='966509']
bu donanım bluetooth ile olabilirmi
laptopun kendinden bluetooth var sürücüsünü yüklüyorum 2 tane bulamadığı oluyodu bluesoil olması lazım yükleyince o iki donanımı tanıyordu
benim açtığım konudaki yöntemi denedinmi
http://www.tnctr.com/topic/163305-driver-aramaya-son/
[/quote]

[color="#006400"][b]evet senin konudakinide denedim bunuda bluetooth yok sistemde masaüstü pc takılı olan tüm donanımları tanıyo normalde işin ilginç tarafı driver programlarıda bulamıyo 2-3 tanesini denedim anlamadım gitti sağol ilgin için...[/b][/color]

• 2 hafta sonra ...