Jump to content

4in1 $oem$ Activation 7&vista

mephistooo2
 Share

Recommended Posts

hoşgeldin mephisto hayırlı olsun :)
benim pc de server 2008 sp1 de var ben gecenlerde loaderle denedim olmadı senin bootmgr ile denedim olmadı başka bi crackla da yaptım bu aktifleştirdi yalnız server manager çalışmaz hale geldi ne active directory kurluyo nede acılıyo bununla aktive edebilirmiyim

• Editor

[quote]hoşgeldin mephisto hayırlı olsun :)
benim pc de server 2008 sp1 de var ben gecenlerde loaderle denedim olmadı senin bootmgr ile denedim olmadı başka bi crackla da yaptım bu aktifleştirdi yalnız server manager çalışmaz hale geldi ne active directory kurluyo nede acılıyo bununla aktive edebilirmiyim
[/quote]

kardeş ben server 2008 sp1'de bootmgr yöntemini sanal da denemiştim, olmuştu... ancak bootmgr yönteminin sistemde herhangi bir kısıtlamaya neden olup olmadığına bakmadım...

Edited by mephistooo2

http://www.tnctr.com/topic/10829-windows-activators-for-all-versions/page__view__findpost__p__968136

bu başlık altında sormuştum ama birde buradan sorayım,

Aranızda Hyper-V kullanan var mı ?
Yeni topladığım sistemin üzerine ws08 r2 sp1 kurdum, wl 1.9.4 ile crackladım sorun yok.
üzerinde hyper v ile win7 ultimate calıstırıyorum, yalnız bu hyper üzerinde calısan win7ye crack yaptıgım zaman sanal makine çöküyor windows hiç yüklenemiyor. hata da vermiyor, siyah ekranda imleç yanıp sönüyor, win7 boot sektörü açılamıyor sanırım. bu konuda sıkıntı yaşayan çözüm bulan var mı?

• Editor

[quote name='serdarcavusoglu1' date='24 Şubat 2011 - 11:35 ' timestamp='1298547912' post='968910']
üstat bu 3 ü birliktemi kullanlıyor ayrı ayrımı bi ara yaptığın bi çalışma vardı en son v3.4mü neydi bu omu veya hangi sürüm?
[/quote]
[b]
üçünden istediğini kullanabilirsin, üçü bir arada kullanılmıyor yani :lol:

GRLDR yöntemi $OEM$ Activation 7&Vista v3.4'ün biraz daha iyileştirilmiş halidir...[/b]

Edited by mephistooo2

• Editor

[quote name='Vizzy' date='24 Şubat 2011 - 12:23 ' timestamp='1298550780' post='968927']
[b]mephistooo2 usta bu aktivasyon isimlerinin açılımı nedir acaba

1- BOOTMGR Activation[/b]

[b]2- GRLDR Activation[/b]

[b]3- SLIC Activation[/b]

[/quote]

[color="#ff0000"][b]
1- BOOTMGR Activation [/b][/color][b][color="#ff0000"]:[/color] Boot Manager demektir. Windows'un orijinal önyükleme dosyasıdır, bu dosyaya herhangi bir markanın SLIC 2.1 tablosu eklenerek aktivasyon sağlanır.[/b]

[b][color="#ff0000"]2- GRLDR Activation :[/color] Grub Loader demektir. GRLDR dosyasına [/b][b]herhangi bir markanın SLIC 2.1 tablosu eklenerek aktivasyon sağlanır.[/b]

[b][color="#ff0000"]3- SLIC Activation :[/color] System Locked Preinstallation (S.L.P-S.L.I.C) (TR : Sistem Önkurulum Kilidi)

SLP-SLIC, bios üzerinde bulunan ek bir bölümdür. Bu bölüme üretici ile ilgili bilgiler yazılır. Windows 7, SLIC 2.1 tablosunu kullanmaktadır. Windows işletim sistemine, üreticiye ait sertifka ve ürün anahtarı yüklenerek aktivasyon işi tamamlanır. En sağlam aktivasyon yöntemidir.
[/b]

[quote name='Serix' date='24 Şubat 2011 - 14:28 ' timestamp='1298558318' post='969000']
Üstad bilgisayarın hızını etkilermi crack ayrıca bu yönlemlerden hangisini tavsiye edersiniz ? (win7 64 bit sp1)
[/quote]

[b]istediğini seçmekte özgürsün :whistle: bana göre hepsi de iyidir, çünkü ben yaptım :pardon:[/b]

Edited by mephistooo2

• Editor

[quote name='Legion' date='24 Şubat 2011 - 16:36 ' timestamp='1298566009' post='969070']
[b]mephistoo sp1'de tüm sürümlerde kullanmak için hangini kullanmamı önerirsin?[/b]
[/quote]

[b]istediğini seçmekte özgürsün :whistle: bana göre hepsi de iyidir, çünkü ben yaptım :pardon:[/b]
[b]
hepsi de tüm sürümlerde çalışır...[/b]

Edited by mephistooo2

Bendeki sürüm server 2008 hyper-v senin dediğin sürüm server 2008 sp1 ona lisanslama oluyor ama bu hyper-v sürümü deli etti beni iso dosyasınıda sildim sanal makinadanda sildim sinir oldum :D şimdi dreamsparktan server 2008 indirdim kurdum lisansınıda yaptım

[quote name='arslantay' date='24 Şubat 2011 - 22:05 ' timestamp='1298585727' post='969267']
Bendeki sürüm server 2008 hyper-v senin dediğin sürüm server 2008 sp1 ona lisanslama oluyor ama bu hyper-v sürümü deli etti beni iso dosyasınıda sildim sanal makinadanda sildim sinir oldum :D şimdi dreamsparktan server 2008 indirdim kurdum lisansınıda yaptım
[/quote]
ben fiziksel makinaya server2008r2 sp1 kurdum crack da yaptım lisanslama oldu. sorun burda değil. server da hyper v yi rol olarak ekleyip calıstırıyorsun. hyperv bir çeşit sanal makine programı, wmware gibi. hyper-v üzerine de win7 kurdum. işte bu hyper üzerinde calısanları kıramıyorum. kırdıgımda sanal çöküyo. win7 loader vy daz ile yapıyorum kırmaları..

acaba bu diğer crack ları denesem çözüme ulaşır mıyım. 3ününde yöntemi farklı sanırım. bootmgr olanı bi deneyelim...

[quote name='mephistooo2' date='27 Şubat 2011 - 02:15 ' timestamp='1298769954' post='970773']
[b]İ.Hakkı BAYRAK bizimle pek ilgilenmiyordu... :p:jump: ama iyi adamdı...:innocent:[/b]
[/quote]

Adam çok sağlam bi adamdı yaaa... Sen Yakup BAYAZIT'ı gördünmü o nasıldı görmediysende namını duymuşsundur :D

[quote name='ademola' date='25 Şubat 2011 - 15:05 ' timestamp='1298646903' post='969601']
ben fiziksel makinaya server2008r2 sp1 kurdum crack da yaptım lisanslama oldu. sorun burda değil. server da hyper v yi rol olarak ekleyip calıstırıyorsun. hyperv bir çeşit sanal makine programı, wmware gibi. hyper-v üzerine de win7 kurdum. işte bu hyper üzerinde calısanları kıramıyorum. kırdıgımda sanal çöküyo. win7 loader vy daz ile yapıyorum kırmaları..

acaba bu diğer crack ları denesem çözüme ulaşır mıyım. 3ününde yöntemi farklı sanırım. bootmgr olanı bi deneyelim...
[/quote]

slic olanı win7 dvdsine entegre ettim bu yolla hyper v ye kurulum yaptım ve çökmedi=) Teşekkürler...

[img]http://img340.imageshack.us/img340/4451/yenibitelemresmimk.png[/img]

burda 3 adet by nefret'in Activation yöntemi var bunlar farklımı yoksa seninkilerle aynımı

$OEM$ Activation 7&Vista v3.3
$OEM$ BOOTDRIVE SLIC Activation 7&Vista 2.0
$OEM$ Activation for 7&Vista v3.4

bir yardımcı olursan sevinirim

• Editor

[quote name='major_ata' date='27 Şubat 2011 - 22:26 ' timestamp='1298846213' post='971344']
[img]http://img340.imageshack.us/img340/4451/yenibitelemresmimk.png[/img]

burda 3 adet by nefret'in Activation yöntemi var bunlar farklımı yoksa seninkilerle aynımı

$OEM$ Activation 7&Vista v3.3
$OEM$ BOOTDRIVE SLIC Activation 7&Vista 2.0
$OEM$ Activation for 7&Vista v3.4

bir yardımcı olursan sevinirim
[/quote]
[b]
by nefret de ben oluyorum zaten... :) onlar eski sürümler... şimdikiler ise bu eskilerin iyileştirilmiş halidir, yeni versiyonlar ve farklı metodlar yani... :)[/b]

Edited by mephistooo2

• Editor

[quote name='Vizzy' date='27 Şubat 2011 - 23:12 ' timestamp='1298848927' post='971378']
[b]mephistooo2 usta ozaman şimdi en sağlam akvitasyon "[/b][b]OEM Driver Activation" demi
yeni yazdıracağım win7 dvdde bunu kullancamda
[/b]
[/quote]

[b]aslında tüm yöntemlerde başarı % 99.99 oranında, ama önceki mesajlarımda da söylediğim gibi activationlar donanımla da alakalıdır, bu zorunluluğu kaldırmak istiyorsanız OEM Driver yöntemi gayet ideal...[/b]