İçeriğe git

•  

Tüm action figure fırsatları için tıklayın !

Resim

Güvenlik Kameralarında Otomatik Kayıt Silme...

• Please log in to reply
Bu konuya 9 yanıt gönderildi

#1 sheva_7

sheva_7

Aktif üye

• Üye
  • 162 İleti

Yazma tarihi: 02 August 2011 - 16:07

Merhaba arkadaşlar...

9404-9408 dvr karttan 5 kamera ile görüntü alıyorum.Aynı zamanda günlük kayıtta yaptırıyorum sisteme.hdd de boş alan 30 gb kadar.bildiğim kadarıyla güvenlik kameraları bi süre sonra kayıtları otomatik siliyor.Ben bu süreyi kendim nasıl ayarlayabilirim.Mesala 1 haftada bir kayıtlar silinsin istiyorum.Yardımcı olursanız sevinirim...

Tüm action figure fırsatları için tıklayın !

#2 mbilge

mbilge

Yeni üye

• Üye
  • 5 İleti

Yazma tarihi: 02 August 2011 - 16:27

bildiğim kadarıyla görüntü çözünürlüğünü düşürürsen süre artar.

#3 sheva_7

sheva_7

Aktif üye

• Üye
  • 162 İleti

Yazma tarihi: 02 August 2011 - 17:06

Arkadaşlar kesin bi bilgisi olan yok mu...

#4 helios_ptera

helios_ptera

Aktif üye

• Üye
  • 195 İleti

Yazma tarihi: 02 August 2011 - 17:13

Kullandığın programın arayüzünde böyle bir özellik mevcutsa ayarlayabilirsin belki ama onun haricinde bildiğim 1 ay kadar tutar eski kayıtları ve bu süreden sonra yeni kayıtları eskisinin üzerine yazar. Hardiskininde boyutunu yüksek tutmanda fayda var derim bu tip sıkıntılar olmaması açısından. Daha detaylı bilgi almak istersen Han Elektronik le irtibata geçebilirsin yardımcı oluyorlar her konuda

Konu helios_ptera tarafından 02 August 2011 - 17:15 tarih ve saatinde düzenlenmiştir

#5 kalelibilişim

kalelibilişim

TnC Gold

• Üye
  • 1124 İleti

Yazma tarihi: 02 August 2011 - 17:14

dvr kartın kullandığı hard disk bölümü dolunca siler.
hdd da ihtiyacına uygun büyüklükte bölüm oluşturursun kayıt için o bölümü kullanırsın diğer bölümlere kayıt yapmazsın.

#6 sheva_7

sheva_7

Aktif üye

• Üye
  • 162 İleti

Yazma tarihi: 03 August 2011 - 07:48

Yanlış anlamadıysam dvr kart, hdd de ne kadar boş yer varsa o kadar kayıt yapıyor.Hdd dolduğunda ise kayıtları siliyor...Yani benim hdd deki boş alan şu anda 30 gb civarında bu da heralde 10 gün içinde dolar sonrasında kayıtlar otomatik olarak silinir.
Umarım doğru anlamışımdır.Teşekkürler arkadaşlar...

#7 fxeer

fxeer

Yeni üye

• Üye
  • 4 İleti

Yazma tarihi: 03 August 2011 - 08:00

Merhaba bu süreyi kendiniz ayarlamanız mümkün değil 5 adet kamera yüksek kalite de günlük 9 gb civarında hdd de yer kaplıyor.Bu da yaklaşık 3 günlük kayıt demektir.Size tavsiyem kayıt kalitesini high quailty den normal e almanız bu şekilde kayıt süresi 1 haftaya cıkar ve hdd nin kapasitesi dolduğunda aldığı kayıtları ilkgünden itibaren otomatik silmeye başlar.

#8 sheva_7

sheva_7

Aktif üye

• Üye
  • 162 İleti

Yazma tarihi: 03 August 2011 - 08:07

5 kamera bağlı ama 2 kamera kayıtta onların da kayıt tipini motion record olarak ayarladım...Sanırım bu şekilde kayıtları 10 güne bir siler... ???

#9 alerte

alerte

ALERTE

• Üye
  • 141 İleti

Yazma tarihi: 03 August 2011 - 09:47

sheva_7 arkadaşım benim bildigim kadarıyla üzerine yazma var kendi otomatik silmez.kayıt tipi dediginde motion record(hareketi algılayıp kayıta başlar önermem geç kayıt yapıyo v.s) birde Continuous Record©( sürekli kayıt yap derim tercihin bu olsun).

#10 sheva_7

sheva_7

Aktif üye

• Üye
  • 162 İleti

Yazma tarihi: 03 August 2011 - 10:53

Doğru sölüosun(alerte) ama benim harddiskim deki boş alan 30 gb civarında bu durumda motion record daha mantıklı olucak sanırım.continuous recordda sürekli kayıt yaptığı için hdd nin dolma süresi daha da azalacak.Yine de bilgilendirdiğin için tşk ederim...

Sponsor Linkler:hemen-indir.com
Yukarı