Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Win7Pe+Windows Kurulumu

köylü
 Share

Recommended Posts

[quote name='köylü' date='31 March 2012 - 18:10 ' timestamp='1333217453' post='1178382']
@beyoğlu
Sistem cd den veya usb den calısır kurulum yapamazsın install.wim dosyası zaten yoktur sistemde eğer sen herhangi bir windows7 nin install.wim dosyasını sistemdeki sources klasörüne koyarsan windows kurulumu yapabilirsin
[/quote]

Sayın Köylü;

Sistemden kasıt WinPE açıldıktan sonra oluşan Boot Sürücüsünün içindeki sources klasörümüdür?
Ben malesef yapamadım. Çünkü Boot Sürücüsü 128 mb içine atacağım lite Win7 500 mb. dolayısıyla almıyor.

Fotografla anlatmanız mümkünmüdür acaba?

Tesekkürler

Hızlı cevap için tesekkurler. Ultraiso ile attığım install.wim dosyası da hata veriyor kurulumda. Başka bir wim dosyası ekleyip tekrar cevap yazacağım. fakat bu wim dosyası ile daha önce baska bir bilgisayarda kurulum yaptım.

• 2 ay sonra...
  • 2 ay sonra...

usb"den çalıştırdığım mini vista ve bluelife xp vardı bende.bazı makinalarda nedense ikiside çalışmazdı sonra win7pe"yi açardım bende ..

sonuç alırdım , geç yüklensede.mutlaka kullanırım bunuda.
bunu kendimize göre nasıl editleyebiliriz ,program çıkarma - ekleme şeklinde müdahale edebilirmiyiz..

toplam kaç mb yüklenir ram"e boyutu tam olarak nedir bu imajın...

teşekkürler köylü ...

Edited by zeki ural

• 2 ay sonra...

Kuruluma geciyorsun win7pe acılıyor masaüstünde windows kur kısayolu olması lazım oradan devam ediyorsun

işte o kısayol yok.indirdiğim iso dosyasını denediğimde masaüstü resimdeki gibi gelmiyor.Çoğu prıgram yok,sanki farklı bir iso indirmişim gibi.masaüstü resmi aşağıda.

ShnD.jpg

Arkadaşım bu görüntü buradaki sisteme ait değil bu sistemin linki ölmüştü arkadaşın biri alternatif link verdi onu eklemiştim yanlış konunun linkini vermiş yeniden upload etmeye calısacagım

Sağol arkadaşım

Edit: Köylü arkadaşım upload etme fırsatın oldumu?

Edited by triyak72

• 2 hafta sonra ...