İçeriğe git

Tüm action figure fırsatları için tıklayın !

Resim

Cep Telefonu Imei No Değiştirme

• Please log in to reply
Bu konuya 6 yanıt gönderildi

#1 cemcagdas

cemcagdas

Azimli üye

• Üye
  • 96 İleti

Yazma tarihi: 30 April 2012 - 17:59

Arkadaşlar cep telefonum klonlandı çalışmıyor elimde eski bir telefon var bu telefonun imei numarasını klonlanmış cihazıma klonlanırmı.klonlanırsa çalışırmı ve son olarak nasıl imei numarayı aktarabilirim lütfen bu konuda yardımlarınızı bekliyorum

Tüm action figure fırsatları için tıklayın !

#2 VirtualTeam

VirtualTeam

TnC Bronze

• Üye
  • 266 İleti

Yazma tarihi: 30 April 2012 - 18:01

Arkadaşlar cep telefonum klonlandı çalışmıyor elimde eski bir telefon var bu telefonun imei numarasını klonlanmış cihazıma klonlanırmı.klonlanırsa çalışırmı ve son olarak nasıl imei numarayı aktarabilirim lütfen bu konuda yardımlarınızı bekliyorum

iME kopyalama başka telefona çakma vs işlemler yasal değildir diğer telefonunuzun klonlanma sebebi nedir?

#3 cemcagdas

cemcagdas

Azimli üye

• Üye
  • 96 İleti

Yazma tarihi: 30 April 2012 - 18:06

sizin dediğiniz şekilde bir başka kişi veya kişiler benim cihazımın imei numarası klonlamışlar bu yüzden ben makinamı kullanamıyorum

#4 VirtualTeam

VirtualTeam

TnC Bronze

• Üye
  • 266 İleti

Yazma tarihi: 30 April 2012 - 18:13

sizin dediğiniz şekilde bir başka kişi veya kişiler benim cihazımın imei numarası klonlamışlar bu yüzden ben makinamı kullanamıyorum

telefonu Kimden Aldınıysanız ******ürün Olmadı Polise Şikayet Edin Klonlanan İme Belki Bir Hırsızın Katilin Vs.. Başıma Geldi Diye Söylüyorum
2005 Te Bir Telefon Almıştım İme Çakılmış Ve Çakılan İme Çalıntı Telefona Ait Ben Askerde İken Eve Polis Geldi Tabi Tel Kullanılmıyordu Ve Ben Askerde Olduğum İçin Durumu Polise Babam İzah Etmiş Dikkatli Olun Zira Durum Ciddi Olursa Polise Derdinizi Anlatana Kadar 3 5 yıl Geçer

#5 cemcagdas

cemcagdas

Azimli üye

• Üye
  • 96 İleti

Yazma tarihi: 30 April 2012 - 18:20

Sizi anlıyorum ama bayağı zaman oldu klonlanalı ayarıca çok uğraştım yasal yolları denedim kvk garantili telefondu ne kvk ned nokia sahip çıktı nokia sadece tek numaraya endeksliyelim dedi ınuda ben istemedim nokia n90 modelinde telefon

#6 VirtualTeam

VirtualTeam

TnC Bronze

• Üye
  • 266 İleti

Yazma tarihi: 30 April 2012 - 18:24

Sizi anlıyorum ama bayağı zaman oldu klonlanalı ayarıca çok uğraştım yasal yolları denedim kvk garantili telefondu ne kvk ned nokia sahip çıktı nokia sadece tek numaraya endeksliyelim dedi ınuda ben istemedim nokia n90 modelinde telefon

telefoncular yapıyor bu işi tanıdğınız veya arkadaşınızın tanıdığı bir telefoncu varsa halledebilirler

#7 cemcagdas

cemcagdas

Azimli üye

• Üye
  • 96 İleti

Yazma tarihi: 30 April 2012 - 18:26

analadım teşekkür ederim ilginize

Yukarı