Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Windows 7 Antiochia™ [ X86 ] [ X64 ]

xargrax
 Share

Recommended Posts

[quote name='digitall' date='19 August 2012 - 15:26 ' timestamp='1345382819' post='1232633']
[size="3"]Üstat 10 numara iş çıkarmışsın.
Sadece 1 soru sormak istiyorum.
Windows 7'ye güncelleştirmeleri nasıl entegre edebilirim.
IE9 vs... dahil bir yerlere yönlendirirsen sevinirim.[/size]
[/quote]

en pratik yolu..
[code]www.tnctr.com/topic/171887-windows7-sp1-update-paketi-temmuz/[/code]

[quote name='xargrax' date='19 August 2012 - 16:07 ' timestamp='1345385230' post='1232645']
en pratik yolu..
[code]www.tnctr.com/topic/171887-windows7-sp1-update-paketi-temmuz/[/code]
[/quote]
[size="3"]Üstat senin kullandığın yöntem ne ben bunu merak ettim.
Verdiğin linkteki paket temmuz güncel.[/size] :)

[quote name='digitall' date='19 August 2012 - 17:29 ' timestamp='1345390172' post='1232669']
[size="3"]Üstat senin kullandığın yöntem ne ben bunu merak ettim.
Verdiğin linkteki paket temmuz güncel.[/size] :)
[/quote]

ben sysprep yöntemi ile online güncelleme yapıyorum.. Bu yöntem zahmetli bir yöntemdir.. Linkteki konudan yöntem ile ilgili ayrıntılı bilgi edinebilirsin..

[code]www.tnctr.com/topic/179873-windows-7-ye-sysprep-ve-gimagexle-program-entegre/ [/code]

kimse linklerle ilgilenmiyormu acaba anlamadım gitti bu sürümün 64 biti mediafire fakat defalarca ilk partı indirmeme ragmen rar hata veriyor üstelik içi bos görünüyor lütfen bişi yapın artık digerlerini denemedim bile su akk kesiminde sıkıntıyla bekle indir karsılıgı bu olsun

[quote name='digitall' date='19 August 2012 - 20:30 ' timestamp='1345401005' post='1232706']
[size="3"]Üstat link için çok teşekkür ederim bu yöntemle kurulum esnasında hata vs... gibi sorunlar çıkmaz sanırım.
Anladığım kadarıyla direkt update yapılıyor.Sağlıklı bir yöntem gibi geldi bana.[/size]
[/quote]

evet en sağlıklı yöntemin bu olduğunu düşündüğüm için kullanıyorum bende..

[quote name='mest47' date='19 August 2012 - 20:38 ' timestamp='1345401534' post='1232710']
[b] x86 için linkler bugece eklenecekmi acaba?? format atacaktım ama sizi bekliyorum şuan :rolleyes: [/b]
[/quote]

bu gece çok zor.. ama mümkün olan en kısa sürede ekleyeceğim..

[quote name='jojolove' date='19 August 2012 - 20:47 ' timestamp='1345402031' post='1232712']
x64 bitin linklerini düzeltin lütfen bayram hediyesi olsun tnctr ailesine
[/quote]

linklerde bi sıkıntı gözükmüyor.. indirenler cevap yazarsa bu konuda ona göre sıkıntılı part varsa onu yenilerim..

Meraba.Bayraminiz kutlu olsun,xagrax
sistemin guzel olmus ve gayet basarili,bir kac sorum olacakdir
1)Sistemi kac gune hazirladin?
2)Icon paketin nerden buldun?veya basqa bir site varmiki icon paketleri indiriyim
3)Sisteme Driverler integre yapdinmi?

[quote name='loksben14' date='19 August 2012 - 23:33 ' timestamp='1345411983' post='1232753']
10.partda sorun var indirmiy
[/quote]
[b]O Sorun senden kaynaklanıyor olmasın ??[/b][img]http://b1208.hizliresim.com/10/n/c25pn.jpg[/img]

eline sağlık kardeşim bütün çalışmalarını takip ediyorum.birde senden ricam içinde ofis 2010 codec,jawa,winrar,flash vs gibi gerekli progamlarla birlikte 64 bit çalışma yapmandır.çünkü forumda böyle çalışma pek yapılmıyor.saygılarımla..kolay gelsin.

eline sağlık kardeşim bütün çalışmalarını takip ediyorum.birde senden ricam içinde ofis 2010 codec,jawa,winrar,flash vs gibi gerekli progamlarla birlikte 64 bit çalışma yapmandır.çünkü forumda böyle çalışma pek yapılmıyor.saygılarımla..kolay gelsin.

[quote name='lavigne-61' date='19 August 2012 - 17:09 ' timestamp='1345388964' post='1232662']
Seni modifiye konusunda azimlendiren şeyi çok merak ettim ne acaba parada kazanmadığın besbelli başarıların devamını dilerim.İyi bayramlar :D
[/quote]

Eğer tek bir kişiyi bile mutlu edebiliyorsam bu paylaşımlarımla, bu, upload sitelerinin vereceği tüm o paralardan daha kıymetli benim için..

[quote name='Premier7' date='19 August 2012 - 21:48 ' timestamp='1345405709' post='1232722']
Meraba.Bayraminiz kutlu olsun,xagrax
sistemin guzel olmus ve gayet basarili,bir kac sorum olacakdir
1)Sistemi kac gune hazirladin?
2)Icon paketin nerden buldun?veya basqa bir site varmiki icon paketleri indiriyim
3)Sisteme Driverler integre yapdinmi?
[/quote]

1- sistemi hazırlamak uzun sürdü bu sefer çünkü iconları tek tek kendim editledim..
2- iconları %95 kendim hazırladım.. ancak en popüler icon sitelerinin linkini vereyim..
[spoiler][code]
http://findicons.com/
http://www.iconfinder.com/
[/code][/spoiler]
3- Hayır driver entegresi yapmadım..

[quote name='memo.35' date='20 August 2012 - 00:51 ' timestamp='1345416705' post='1232769']
[/quote]

Maalesef o şekilde dvd ye sığmaz.. x64 dvd si 3 küsür gb office de 1küsür gb başka hiçbişey eklemesen bile dvd boyutunu aşacaktır..

[quote name='xargrax' date='20 August 2012 - 06:32 ' timestamp='1345444368' post='1232789']

Maalesef o şekilde dvd ye sığmaz.. x64 dvd si 3 küsür gb office de 1küsür gb başka hiçbişey eklemesen bile dvd boyutunu aşacaktır..
[/quote]

[color="#FF0000"][i][u][b]Aslında herkes artık usb ile format atıyor atanlardada 8 GB usb oluyor genelde. Yeni yapılan sistemlerde bu boyuta takılmamak gerek bence
[/b][/u][/i][/color]

Edited by yusuf1284

İyi Bayramlar xargrax Usta Emeğine Sağlık Muhteşem Modifiye olmuş Tamamen Xp Bağımlısıyım Win7 Sevmiyorum şuanda birönceki Modifiyen Shappire yi kullanıyorum ve büyük zek aldım Win7 yi sayende sevdim Antiochia 86 yı görünce dayanamadım hemen indirip kuracağım usta kusura bakmasan tanıtımda kullandığın parcanın adını yazarmısın Emeğine Sağlık