Sign in to follow this  
Followers 0
PColik

Turkweb.tv Sitesinden Video Indirme

15 posts in this topic

Arkadaşlar turkweb.tv sitesindeki videoları nasıl indiririm. Bir fikri olan var mı. Denemediğim program kalmadı.
Tarayıcı eklentileri, JDownloader, Internet Download Manager, RealDownloader vs.
Hiç birisi işe yaramadı.
Eğer ipucu gerekiyorsa;
Sitedeki videolar OctoShape isimli bir eklenti ile çalışıyor. Ve videoların uzantılarını da bilmiyorum.
Yardım edebilecek kişi var ise yardımcı olmasını rica ediyorum. Şimdiden teşekkürler...

[CODE]http://www.tnctr.com/topic/18788-getflv-pro-v9111-multilingual/page__st__40[/CODE]

Bu program ile indirebilirsin.Url yerine nerdeki videoyu indirmek istediğini yaz ve altta indirmek için urller çıkacaktır.Çift tıkla kendi downloaderi ile indir.Ben denedim çalışıyor.

[color=#000000][b]
Bu konu "[/b][/color][color=#ff0000][b]Sohbet-Chat[/b][/color][color=#000000][b]" forumundan "[/b][/color][color=#ff0000][b]Yazılım[/b][/color][color=#000000][b]" forumuna taşınmıştır. [/b][/color]

Genç ben denedim çalışıyor neresini yapamadın?

İsterseniz video linkini göndereyim indirmeyi birde siz deneyin. İndirmek zorunda değilsiniz sadece iniyor mu diye deneseniz yeter.
Video linki: www.turkweb.tv/Izle/25582/zengin-kiz-fakir-oglan-1-sezon-2-bolum

Fakat videonun başındaki Çanakkale Çocukları isimli filmin fragmanı değil, dizinin kendisini indirmek istiyorum. Eğer indirmeyi becerebilirseniz programdan nasıl yaptığınızı anlatırsanız sevinirim.

[quote name='PColik' timestamp='1347730210' post='1241004']
İsterseniz video linkini göndereyim indirmeyi birde siz deneyin. İndirmek zorunda değilsiniz sadece iniyor mu diye deneseniz yeter.

Fakat videonun başındaki Çanakkale Çocukları isimli filmin fragmanı değil, dizinin kendisini indirmek istiyorum. Eğer indirmeyi becerebilirseniz programdan nasıl yaptığınızı anlatırsanız sevinirim.
[/quote]

[url="http://77.223.146.117/turkweb/canakkale_cocuklari_teaser_2_B400.mp4"]http://77.223.146.117/turkweb/canakkale_cocuklari_teaser_2_B400.mp4[/url]

İşte bende bunu anlatmaya çalışıyordum. Program sadece "[color=#282828][font=helvetica, arial, sans-serif]canakkale_cocuklari_teaser_2_B400.mp4[/font][/color]" isimli dosyayı gösteriyo. Fakat benim indirmek istediğim dosya bu dosyadan sonra başlayan bir buçuk saatlik olan dizi.

Ben programı kullandım sıkıntı yok bence senin indirmek isteğin sitede veya video da sıkıntı var.

[quote name='PColik' timestamp='1347730210' post='1241004']

[/quote]

kardeşim sana stream transportu öneririm ben sürekli bu programı kullanıyorum şu anda senin dediğin video linkini indirebiliyorum.bu linkten inndir programı
http://www.streamtransport.com/

[quote name='PColik' timestamp='1347732927' post='1241012']
İşte bende bunu anlatmaya çalışıyordum. Program sadece "[color=#282828][font=helvetica, arial, sans-serif]canakkale_cocuklari_teaser_2_B400.mp4[/font][/color]" isimli dosyayı gösteriyo. Fakat benim indirmek istediğim dosya bu dosyadan sonra başlayan bir buçuk saatlik olan dizi.
[/quote]

anladım bende bu fragmanı indiremiyorsun sanmıştım bende indiremiyorum oncedende rastlamıştım boyle videolara kendimce bir çözüm buldum "Camtasia Studio" programı var videoyu seyrederken kayıt yapıyorsun istedigin formatta kaydediyorsun biraz zahmetli ve zaman alıyor ama çok istiyorsan deger...

Kayıt programları aklıma geldi. Benim pc de Mirillis Action var. HD kayıt yapabiliyor ama pc özellikleri çok iyi değil. Kaydı başlatınca video acayip donmaya başlıyor. O yüzden indirmek istedim.

PColik arkadaşında dediği gibi mirillis actionla görüntü ve ses de en ufak sorun olmadan kayıt yapabilirsin.

En ufak sorun olmadan o videoyu isteyen de PColik arkadaş tı zaten :D