İçeriğe git

Tüm action figure fırsatları için tıklayın !

Resim

Turkweb.tv Sitesinden Video Indirme

• Please log in to reply
Bu konuya 14 yanıt gönderildi

#1 PColik

PColik

Oğuz Burak Şipşak

• Üye
  • 230 İleti

Yazma tarihi: 15 September 2012 - 18:17

Arkadaşlar turkweb.tv sitesindeki videoları nasıl indiririm. Bir fikri olan var mı. Denemediğim program kalmadı.
Tarayıcı eklentileri, JDownloader, Internet Download Manager, RealDownloader vs.
Hiç birisi işe yaramadı.
Eğer ipucu gerekiyorsa;
Sitedeki videolar OctoShape isimli bir eklenti ile çalışıyor. Ve videoların uzantılarını da bilmiyorum.
Yardım edebilecek kişi var ise yardımcı olmasını rica ediyorum. Şimdiden teşekkürler...

Tüm action figure fırsatları için tıklayın !

#2 MostWanted

MostWanted

Programlamaya takmış insan

• Editör
  • 2301 İleti

Yazma tarihi: 15 September 2012 - 18:53

http://www.tnctr.com/topic/18788-getflv-pro-v9111-multilingual/page__st__40

Bu program ile indirebilirsin.Url yerine nerdeki videoyu indirmek istediğini yaz ve altta indirmek için urller çıkacaktır.Çift tıkla kendi downloaderi ile indir.Ben denedim çalışıyor.

#3 MostWanted

MostWanted

• Editör
  • 2301 İleti

Yazma tarihi: 15 September 2012 - 19:00

Bu konu "
Sohbet-Chat" forumundan "Yazılım" forumuna taşınmıştır.

#4 PColik

PColik

Oğuz Burak Şipşak

• Üye
  • 230 İleti

Yazma tarihi: 15 September 2012 - 19:20

Maalesef işe yaramadı :(

#5 MostWanted

MostWanted

• Editör
  • 2301 İleti

Yazma tarihi: 15 September 2012 - 19:25

Genç ben denedim çalışıyor neresini yapamadın?

#6 PColik

PColik

Oğuz Burak Şipşak

• Üye
  • 230 İleti

Yazma tarihi: 15 September 2012 - 19:30

İsterseniz video linkini göndereyim indirmeyi birde siz deneyin. İndirmek zorunda değilsiniz sadece iniyor mu diye deneseniz yeter.
Video linki: www.turkweb.tv/Izle/25582/zengin-kiz-fakir-oglan-1-sezon-2-bolum

Fakat videonun başındaki Çanakkale Çocukları isimli filmin fragmanı değil, dizinin kendisini indirmek istiyorum. Eğer indirmeyi becerebilirseniz programdan nasıl yaptığınızı anlatırsanız sevinirim.

#7 hayrat06

hayrat06

Azimli üye

• Üye
  • 98 İleti

Yazma tarihi: 15 September 2012 - 20:03

İsterseniz video linkini göndereyim indirmeyi birde siz deneyin. İndirmek zorunda değilsiniz sadece iniyor mu diye deneseniz yeter.

Fakat videonun başındaki Çanakkale Çocukları isimli filmin fragmanı değil, dizinin kendisini indirmek istiyorum. Eğer indirmeyi becerebilirseniz programdan nasıl yaptığınızı anlatırsanız sevinirim.

http://77.223.146.117/turkweb/canakkale_cocuklari_teaser_2_B400.mp4

#8 PColik

PColik

Oğuz Burak Şipşak

• Üye
  • 230 İleti

Yazma tarihi: 15 September 2012 - 20:15

İşte bende bunu anlatmaya çalışıyordum. Program sadece "canakkale_cocuklari_teaser_2_B400.mp4" isimli dosyayı gösteriyo. Fakat benim indirmek istediğim dosya bu dosyadan sonra başlayan bir buçuk saatlik olan dizi.

#9 SimpsoN_Bart

SimpsoN_Bart

- TnC Naylon -

• -=TNC.VIP=-
  • 697 İleti

Yazma tarihi: 15 September 2012 - 20:25

Ben programı kullandım sıkıntı yok bence senin indirmek isteğin sitede veya video da sıkıntı var.

#10 tekserkan

tekserkan

Aktif üye

• Üye
  • 101 İleti

Yazma tarihi: 15 September 2012 - 20:28

kardeşim sana stream transportu öneririm ben sürekli bu programı kullanıyorum şu anda senin dediğin video linkini indirebiliyorum.bu linkten inndir programı
http://www.streamtransport.com/

#11 MostWanted

MostWanted

• Editör
  • 2301 İleti

Yazma tarihi: 15 September 2012 - 20:31

Resmi ekleyen

#12 hayrat06

hayrat06

Azimli üye

• Üye
  • 98 İleti

Yazma tarihi: 15 September 2012 - 20:33

İşte bende bunu anlatmaya çalışıyordum. Program sadece "canakkale_cocuklari_teaser_2_B400.mp4" isimli dosyayı gösteriyo. Fakat benim indirmek istediğim dosya bu dosyadan sonra başlayan bir buçuk saatlik olan dizi.

anladım bende bu fragmanı indiremiyorsun sanmıştım bende indiremiyorum oncedende rastlamıştım boyle videolara kendimce bir çözüm buldum "Camtasia Studio" programı var videoyu seyrederken kayıt yapıyorsun istedigin formatta kaydediyorsun biraz zahmetli ve zaman alıyor ama çok istiyorsan deger...

#13 PColik

PColik

Oğuz Burak Şipşak

• Üye
  • 230 İleti

Yazma tarihi: 15 September 2012 - 20:43

Kayıt programları aklıma geldi. Benim pc de Mirillis Action var. HD kayıt yapabiliyor ama pc özellikleri çok iyi değil. Kaydı başlatınca video acayip donmaya başlıyor. O yüzden indirmek istedim.

#14 tekserkan

tekserkan

Aktif üye

• Üye
  • 101 İleti

Yazma tarihi: 15 September 2012 - 20:53

PColik arkadaşında dediği gibi mirillis actionla görüntü ve ses de en ufak sorun olmadan kayıt yapabilirsin.

#15 PColik

PColik

Oğuz Burak Şipşak

• Üye
  • 230 İleti

Yazma tarihi: 15 September 2012 - 21:13

En ufak sorun olmadan o videoyu isteyen de PColik arkadaş tı zaten :D

Sponsor Linkler:hemen-indir.com
Yukarı