Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Stardock Start8 1.50 Türkçe

FLaky
 Share

Recommended Posts

• 1 ay sonra...
  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

UZUfSl2.png

Windows'un yayınlanan son sürümü Windows 8'de bildiğiniz gibi Başlat menüsü bulunmuyor. Aslında bu bir çok kullanıcı için alışıldığın dışında bir olay ve çeşitli zorlanmalara da neden olabiliyor. Ancak bu durumdan Start8 sayesinde kurtulabileceksiniz. Start8 ile Windows 8 sistemine Başlat menüsü ekleyebileceksiniz. Böylece uygulamalara hızlı ulaşabileceksiniz. Bunun dışında sağ tıkla çalıştır ve sağ tıkla kapat özelliklerini de tekrar geri kazanmış olacaksınız. 

.: Kurulum Notları :.

# Sessiz kurulumdur.
# Lisans sorunu giderilmiştir.
# Kurulumla İlgili Bilgi Verilene Kadar Bekleyiniz…

http://www.mediafire.com/?z7yodzd63kgabue

Edited by PvD

• 2 ay sonra...

Stardock Start8 v1.16 Final [x86x64]

[ Update: 3.5.2013 MAYIS ]

Boyut: 5 MB / Compress: Zip Extension No Pass!

Lang: English + Turkish

Kurulum tipi: Katılımsız kurulum

Kullanım: Sınırsız / Full 

işletim Sistemi:  Windows 8 ( 32 - 64 ) Bit

INFO: Kurulumdan hemen sonra bilgisayarınızı yeniden başlatınız,sağa sola gelen kısayollar kaldırılmıştır,güncelleme kontrolleri deaktif konuma alınmıştır Kalıntı bırakmaz.

Kurmadan evvel eskisini kaldırıp Pc'nizi restart ederek yeniyi sağtık 'Yönetici olarak çalıştır' seçeneği ile yükleyiniz..

Güle güle kullanınız  Esenlikle Kalınız !  :)

Ekran Görüntüleri + Hakkında

[spoiler]Windows 8 Başlat Menüsü Ekleme Programı

Microsoft'un en son işletim sistemi Windows 8'de daha önceki Windows sürümlerinde bulunan başlat menüsü bulunmuyor. Windows 8 kullanmaya başlayanların eksikliğini hissettiği başlat menüsünü geri getirmenin yolu ise Start8 programından geçiyor. 
Start8 ile Windows 8 görev çubuğuna başlat menüsü ekleniyor. Bu menüden uygulamalara hızlı ulaşım sağlanıyor. Ayrıca sağ tıkla çalıştır ve sağ tıkla kapat özellikleri de sisteme eklenmiş oluyor.

Ekran Görüntüleri :
( ScreenShot )

Un8lXWT.jpg

Ci7brD9.jpg

[/spoiler]

AtPHS.png

http://exoshare.com/download.php?uid=0KWZRMKB
Edited by forjest

• 4 ay sonra...

Stardock Start8 v1.20 Final

AtPHS.png

http://exoshare.com/download.php?uid=0JVALJIA

7 MB / Zip Extension Nopass!

Katılımsız kurulum

BilGi : Programın aktif olması için kurulumdan hemen sonra bilgisayarınızı yeniden başlatınız,inen dosyayı sağtık yönetici olarak çalıştır seçeneği ile kurunuz.

Detaylar

[spoiler]QxLuZ6t.png 

Stardock Start8 1.20 Sürüm bilgisi: 

hFjaGv2.png 

Seçmeli Buton Menüsü Ekranı: 

3d7Wz0z.png 

Hakkında 
Microsoft'un en son işletim sistemi Windows 8'de daha önceki Windows sürümlerinde bulunan başlat menüsü bulunmuyor. Windows 8 kullanmaya başlayanların eksikliğini hissettiği başlat menüsünü geri getirmenin yolu ise Start8 programından geçiyor. 
Start8 ile Windows 8 görev çubuğuna başlat menüsü ekleniyor. Bu menüden uygulamalara hızlı ulaşım sağlanıyor. Ayrıca sağ tıkla çalıştır ve sağ tıkla kapat özellikleri de sisteme eklenmiş oluyor. 

[/spoiler]

Kurulum sonrası kullanıcı dosyaları linki çalışmıyor ne yazıkki, orjinal sitesinden çektiğim aynı programın ( 1.20 ) trial versiyonunda bu tarz bir sorun yok windows8 ( laptop hp türkçe windows ) ve 8.1 ( desktop ingilizce windows ) de denedim ikisinde de aynı sorun mevcut haberiniz olsun.

s31gp.jpg

Edited by ejderha

• Editor
Stardock Start8 1.20.0.0 Final - Katılımsız Kurulum

Repack "PainteR" a aittir.

yönetici olarak (uac - antivirüs vs. kapalı çalıştırınız)

Not: 64 bit win 8.1 de denendi.

http://www.mediafire.com/download/41po71cstim3ka4/START8_1.20.0.0.exe
Edited by MOTUN

1.20 versiyonu bende çalıştı problem yapmıyor, amma velakin sonradan windows 8.1 için "http://www.msfn.org/board/topic/163489-startisback-rc2/" "http://www.startisback.com" start is back i buldum çok daha kullanışlı geldi bana fiyatı da çok uygun forum linkinden çekip 30 günlük deneme sürümüne bakmanızı tavsiye ederim.

http://startisback.com/StartIsBackPlus_setupRC.exe windows 8.1 için

Edited by ejderha

Stardock Start8 1.20.0.0 Final - Katılımsız Kurulum

Repack "PainteR" a aittir.

yönetici olarak (uac - antivirüs vs. kapalı çalıştırınız)

Not: deneme şansım olmadı, hata olursa belirtiniz.

http://www.mediafire.com/download/41po71cstim3ka4/START8_1.20.0.0.exe

ben az önce antivirus kurulu olmayan yeni kurulmuş windows 8.0 'da denedim, sorunsuz çalışıyor.

• Editor

Merhaba,
Windows 8.1 sürümü için bu uygulamanın güncel sürümü var mı acaba 8.0 da sorunsuz du ama 8.1'i yükleyince bunların çalışmadığını fark ettim alternatif ne kullanabilirim.

paylaştığım 1.20 katılımsızı win 8.1 64 bitte UAC kapalı ve yönetici olarak çalıştırdım ve herhangi bir sorun çıkmadı.

@MOTUN çok teşekkür ederim. Ben sizinkini değil diğer arkadaşınınkini denemiştim o çalışmamıştı ellerinize emeklerinize sağlık. Sorunsuz çalıştı all programs kısmı eski sürümlerde tüm programlar şeklindeydi çok önemli bir durum değil ama değiştirme şansımız var mı ayar menüsünden vs.

MOTUN stardockun 1.20 versiyonu kurdumda uac ile antivürüs devre dışı olduğu halde önce şöyle bir hata mesajı geliyor

Start8 service is detected

The installation will be aborted .           Sonra    tamam diyorum senin ismin çıkıyor kurulum tamamlandı diyor ama kurulmuyor .

Ben bu versiyonun deneme sürümünü WİN 8.1'de  30 günlük kullanıyorum. yakında inş bu hatayı düzeltirsin

Edited by knight1180

MOTUN stardockun 1.20 versiyonu kurdumda uac ile antivürüs devre dışı olduğu halde önce şöyle bir hata mesajı geliyor

Start8 service is detected

The installation will be aborted .           Sonra    tamam diyorum senin ismin çıkıyor kurulum tamamlandı diyor ama kurulmuyor .

Ben bu versiyonun deneme sürümünü WİN 8.1'de  30 günlük kullanıyorum. yakında inş bu hatayı düzeltirsin

Programı kurarken sağ tıklayıp 'Yönetici olarak çalıştır' dediniz mi? Bizde kullanıyoruz ama böyle bi hatayla karşılaşmadık.

• 1 ay sonra...
START8.png
Startdock Start8 1.30 Final Türkçe
( Windows8 ve Windows 8.1 'de bulunmayan start menüsü eksikliği için en iyi uygulama )
Kurulum sonunda otomatik olarak start menüsü devreye girer arka planda sessizce kurulur.
Sistemi yeniden başlatmaya gerek yoktur.

3 MB / Zip Extension Nopass!

[ Update 7.11.2013 ]
Edited by forjest

Hep yazıyorum kimse cevap vermiyor.Windows 8.1 32 bit işletim sistemi kurulu olan laptopuma bunu yüklediğimde bilgisayarı yeniden başlatınca değil,tamamen kapattıktan sonra açtığımda açılmıyor bekliyor.Tekrar on off tuşuyla kapatıp açtığım zaman açılıyor.Start8 i kaldırırsam sorun yok.Nedeni nedir bilen varsa lütfen yazsın.

• 2 hafta sonra ...

START8.png
Startdock Start8 1.30 Final Türkçe
( Windows8 ve Windows 8.1 'de bulunmayan start menüsü eksikliği için en iyi uygulama )
Kurulum sonunda otomatik olarak start menüsü devreye girer arka planda sessizce kurulur.
Sistemi yeniden başlatmaya gerek yoktur.

3 MB / Zip Extension Nopass!

[ Update 7.11.2013 ]

link silinmmis malesef

• 4 hafta sonra ...

QwR4fiJ.png

Stardock Start8 v1.31 Final

Extra olarak butonlar ilave edilmiştir,güncelleme kontrolleri kapalı ince ayarları yapılı şekilde gelir,masaüstü metro köşe ayarları kapatılmıştır arka planda sessiz şekilde kurulur kurulumdan sonra aktif olarak çalışır.

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ:[spoiler]

97oMnsp.png

ZNKAPKm.png

BgAxMqG.png

[/spoiler]

DownloadLink || AlternatiFLink

OS: Windows 8 + Windows 8.1 İşletim sistemi [ 32 - 64 Bit ]

Zip Extension Pass: tnctr.com / 4 MB

Unattendedinstallation / Katılımsızkurulum

• 1 ay sonra...
  • 1 ay sonra...