Jump to content

Tekno Xp Görsel 8 (Windows 8 Görünümlü Xp)

The_Cesur
 Share

Recommended Posts

• Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Arkadaşlar Rar Şifresini Bana ÖZel Msj Olarak isterseniz Sevinirim 

Dakika 13 Kurulumda Dll Bulunmadı Kuruluma Devam Edemiyor Hatası ....

Indirirken veya cd çekerken hata oluşmuş olabilir .. Cd düşük hızda nero ile yazdırın

arkadaşım eline sağlık. bu sistemde .net framework yüklü müdür acaba?

Var Kardeşim

Buda Tema:

http://yadi.sk/d/dSzh6qA74XknW

deneyen varsa sonucları yazarsa iyi olur

Cd sürücü ve usb den kurmak için epey uğraştım. Sanırım dvd sürücüm sorunlu. Blue Life'ın anlatım ve çalışmalarından yararlanarak USB'ye attım ve kurdum. kurulum sonuna doğru bir dosya hatası veriyor ama sorunsuz da kuruluyor.Hata -sanırım USB security programı için oluşuyor ve- kurulum bittikten sonra kaldırıp programın setup dosyasıyla tekrar kurulunca düzeliyor.. Güvenli kip çalışıyor. RocketDock ile yapılan win8 masaüstü bana uymadı, sildim. Biraz güncelleme çıkıyor. NetFrame dosyasını arşivimden yükledim, bu konuda 2 güncelleme başarısız oluyor. Bilgisayarımda 4 donanımı (harici grafik, harici grafik audio, Onboard ses, bus... ve ethetnet zorlamayla) tanımadı, sonradan kurdum. Ayarlamalarımdan sonra şimdilik iyi ve stabil gibi. Ancak kafama takılan şey, kurulum sırasındaki görsel ve açıklamalarda "yandex browser kurulmuş gibiyken  kurulum sonunda hiç iz yoktu. Doğrusu bilgisayarı etkileme, bağlantı yükleme vb sebeplerle Yandex, yadi konusunda tereddütlüyüm.

Cd sürücü ve usb den kurmak için epey uğraştım. Sanırım dvd sürücüm sorunlu. Blue Life'ın anlatım ve çalışmalarından yararlanarak USB'ye attım ve kurdum. kurulum sonuna doğru bir dosya hatası veriyor ama sorunsuz da kuruluyor.Hata -sanırım USB security programı için oluşuyor ve- kurulum bittikten sonra kaldırıp programın setup dosyasıyla tekrar kurulunca düzeliyor.. Güvenli kip çalışıyor. RocketDock ile yapılan win8 masaüstü bana uymadı, sildim. Biraz güncelleme çıkıyor. NetFrame dosyasını arşivimden yükledim, bu konuda 2 güncelleme başarısız oluyor. Bilgisayarımda 4 donanımı (harici grafik, harici grafik audio, Onboard ses, bus... ve ethetnet zorlamayla) tanımadı, sonradan kurdum. Ayarlamalarımdan sonra şimdilik iyi ve stabil gibi. Ancak kafama takılan şey, kurulum sırasındaki görsel ve açıklamalarda "yandex browser kurulmuş gibiyken  kurulum sonunda hiç iz yoktu. Doğrusu bilgisayarı etkileme, bağlantı yükleme vb sebeplerle Yandex, yadi konusunda tereddütlüyüm.

Şimdi Kardeşim Bu Sürümün V2 sini çıkartıyorum mayıs gübcellemeleri yüklenicek güncelleme sorunu olmicak  roketdocktan ise windwows 8 tedki gibi başlat menüsüne gelip yukarı çıkınca açılıcak  Yandex gibi tüm programlar kaldırıldı yernin wpı ile istediğinizi seçe bilirsdiniz

yandex im var ama sanırım ben yandexi kullanmayı beceremiyorum.

Yandex diske değilde belgelerime atıyor 3 saat süre veriyor.

Belgelerim klasörünü açınca sağa sola tıklarken arşiv olarak indirilsin mi diye soruyor. OK dersen hızlı olarak belgelerimdeki bütün dosyaları Download.zip(veya rar) şeklinde indiriyor. 

• 1 ay sonra...

Buyur Kardeşim Bundan Bulabilirsin

Link:

http://yadi.sk/..........

Şifre:  http://ww..............

TugruL -> Reklamlı rar şifreleri yasaktır.

rar şifresini upload edermisin

rar şifresi nedir kardeşim

rar şifresi nedir acaba ?

bunu bir deneyin bakalım:

https://hotfile.com/dl/229701540/66dc3d5/rar_pass_tekno.txt.html

Edited by sere

• 1 ay sonra...
  • 9 ay sonra...
  • 3 hafta sonra ...

Arkadaşlar ben bunu cd ye yazdırdığım zaman format atamıyorum.yavaş hızlı orta şeker her türlü denedim cd den format olmuyor.kaç değişik bilgisayarda denedim sadece 1 tane bilgisayarada usb den kurulum oldu.acaba hatayı nerde yapıyorum bilgisi olan varmı.

• 4 hafta sonra ...

Kimse bu konuya bakmıyor sanırım defalarca indirdim bu boot olmuyor ne yaparsan yap. kaç kişi bu konudan söz etmiş ama cevap yok. Kusura bakmayın ama böyle millete defalarca indirtmenin size ne gibi bir getirisi var nedir yani bunun size bir kazancı mı var ????

Edited by sezai343

• 3 hafta sonra ...