Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Windows Xp Pro Lite Türkçe + Mayıs Güncel

ArminVB
 Share

Recommended Posts

9Zf1T.png

bilgi.png

Güncellenen Sistem : Windows XP PRO SP3
ISO Boyut : 288 MB ISO - 257 MB RAR

Güncelleme Entegre Yöntemi : HFSlip Total Slipstreamer
Güncellik Tarihi : Mayıs 2013'e kadar çıkan tüm güncellemeleri içerir.
Kurulum Çözünürlüğü : 800x600 PX
Sıkıştırma : Rar / Şifreli : arminvb 
Sunucu : Uploaded 
Görsel Paket Entegresi : Yapılmadı.
Bileşen Silinme İşlemi : Yapıldı. Gereksiz ve kullanılmayan bileşenler silindi. Stabilite sorunu yaşamazsınız.
Program Entegresi : Yapılmadı.
Sürücü Entegresi : DriverPack MassStorage ( En Yeni Sata Sürücüleri )

Katılımsızlık Durumu : Tamamen katılımsız. Cd key istemez. USER olarak oturum açılır.

Güncel bir sistemdir.SP3 Sonrası tüm güncellemeleri,Internet Explorer 8 ve Windows Media Player 11'i içerir. En çok kullanılan klavye dilleri çıkarılmamıştır.Windows Dosya Koruması Devre Dışı bırakıldı.İmzasız Tema Yükleme Desteği.TCP/IP Yaması(Sınırsız)

<<<<::::.EKRAN GÖRÜNTÜLERİ.::::>>>>

25430507.png

95841227.png

91600070.png

55337572.png

indir.png

http://ul.to/f9l7ct3r

Rar Şifresi : arminvb

Edited by ArminVB

Kurulum yaptım, gerek kurulumda gerekse kurulum sonrası ve sürücü yüklemede herhangi bir sıkıntı yaşamadım, gayet hızlı bir sistem ve stabil olduğunu düşündürdü bana, emekleriniz için çok teşekkürler, gelecek çalışmalarda başarılar, bir de öneri yapayım bu 39 dakika beklediğimiz kurulum açma ekranı yerine bazı lite sürümlerde olduğu gibi setup ekranı konabilir, o şekilde birazcık daha hızlı kurulum olabilir, teşekkürler tekrardan :)

Kurulum yaptım, gerek kurulumda gerekse kurulum sonrası ve sürücü yüklemede herhangi bir sıkıntı yaşamadım, gayet hızlı bir sistem ve stabil olduğunu düşündürdü bana, emekleriniz için çok teşekkürler, gelecek çalışmalarda başarılar, bir de öneri yapayım bu 39 dakika beklediğimiz kurulum açma ekranı yerine bazı lite sürümlerde olduğu gibi setup ekranı konabilir, o şekilde birazcık daha hızlı kurulum olabilir, teşekkürler tekrardan :)

ben 2011 senesinde sürekli olarak sistem çıkartıyordum. Yani çıkarılan bileşenleri ayarlamada ve stabiliteyi sağlamada yeterli tecrübem var. O konuda güvenebilirsin. :D 

39 dakika olayına gelince dediğin gibi yapıcaktım ancak sonradan vazgeçtim :D

Edited by ArminVB

• 3 hafta sonra ...

ben 2011 senesinde sürekli olarak sistem çıkartıyordum. Yani çıkarılan bileşenleri ayarlamada ve stabiliteyi sağlamada yeterli tecrübem var. O konuda güvenebilirsin. :D

39 dakika olayına gelince dediğin gibi yapıcaktım ancak sonradan vazgeçtim :D

hocam; sizce mümkünse neler çıkardınz  isodan açıklarmısınız....

çektim henüz kurmadım düşük donanımlı pc ye kuracam...

teşekkürler..

çıkarılan bileşenleri buradan görüntüleyebilirsin. Sistem stabilitesini bozacak bileşenler çıkarılmamıştır. 

Bende bu sistemi netbook bilgisayarımda kullanmak amacı ile yaptım. Yapmışkende yayınladım :D

http://www.mediafire.com/view/q4vz5f99v490s98/Yeni+Metin+Belgesi.txt

Çok umutluydum halbuki, Windows 8 in yanına kurup EasyBCD ile ayarladıktan sonra keyifle kullanacaktım. Sistemi sorunsuz kurdum her şey tamam derken User oturumu açılmadı. Üzerine tıkladığımda açılıyor diyor sonra gene normale atıyor yani gene tıklanacak hale geliyor. Bende dedim bari güvenli modda açayım, belki kullanıcılarla ilgili sıkıntı vardır dedim, demez olaydım güvenli modda açılmadı bekletiyor hiçbir şey gelmiyor. Şu soruna bir çözüm bulsanız hiç fena olmaz. Anladığım kadarıyla çoğu sistemde çalışıyor fakat bende çalışmadı ne hikmetse. Neyse ki çıkarılan bileşenleri paylaştınız, artık kendim bir şeyler yaparım.

• 1 yıl yıl...