Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Tiny Xp Türkçe Hatasız Çalışır

hydra49
 Share

Recommended Posts

Tiny Fast XP Edition sürümünü hepimiz duymuşuzdur 49 mb ram yiyen bir xp ama velakın bu işletim sisteminin cogu dosyası bozuktur ve türkçeleştirme şansınız yoktur bu lite xp yi yaklasık 1 haftalık ugrasımla tamamen türkçe yapabilecek ve tüm oyunları programları hatasız çalıştırabilecek hale getirdim.
Servis pack 2 ve güvenlik güncelleştirmeleri entegredir , isterseniz güncelleme yapabilirsiniz ama yapmanızı öneririm virüs programı yükleseniz yeterli

kurulum dosyası 100-120 mb bişeydir
kurulum sonrası windows 1 gb falan yer kaplar sisteminiz hiç sarsılmaz çift işletim sistemi ile birlikte kullanabilirsiniz
İşletim Sistemi : http://turbobit.net/1fdk9u4fytsp.html
Yama Ve Fix (Anlatım İçinde) : http://turbobit.net/kwxlbr4w4my6.html Edited by hydra49

http://u1306.hizliresim.com/1b/w/pp82m.bmp

ubuntu skin pack yükledim kendime 150-160 mb arası ram yiyor suan

temasız 50 mb ı geçmiyor ram kullanımı oyunlarda 50 60 fps den aşağı düşmez iyi pcler için aşırı külüstür bilgisayarlarda ise kasmadan eski oyunları oynayabilirsiniz bunla windows 2000 hızında windows xp dir bilgisayarın açılıp kapanması 3 saniye sürüyor. Edited by hydra49

• 2 hafta sonra ...
  • 2 ay sonra...
  • 5 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra...

arkadaşım öncelikle teşekkür ederim paylaşım için .  boot ekranında default diye bir seçenek var kurulum seçeneği yok kurulum yapamıyorum Ve Sürekli 10 dan geriye doğru sayıp duruyor bu konuda yardımcı olabilirmisin. bu arada flashtan kurulum yapıyorum eklemek isterim.

• 2 hafta sonra ...

eski masaüstü pc me kuracağım da usb kurulum yapılabiliyormu bazı modifiyeli sistemlerde olmuyorda

evet usb'den kurulum yapılabiliyor, ben şahsen denedim oldu.

''köylü'' nickli arkadaş vermiş olduğu Multiboot sistemle yaptım...

• 4 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
  • 5 ay sonra...

kardeş yama linkisilinmiş yenilersen sevinirim. teşekkürler..

emegine saglık

• 6 years yıl...
  • 1 ay sonra...
  • 8 ay sonra...