Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Pttcell 200 Dk 250 Sms 250 Mb Sınırsız Net 14 Tl!

_ULTIMATE_
 Share

Recommended Posts

bende ptt cell düşünüyorumda almasammı diye  :shiftyninja:  öneriniz nedir .

Valla Bende Şaşırmışım 14 Lük Tarifeye geçmişim Ama 14 Ten Fazla Ödüyorum

• Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bakın Dünle Bugün Arasındaki Fiyat Farkı;

pre_1380614397__adsz.jpg

avea nın stantard faturalandırması böyle. güncel fatura gelecek olan faturadan yüksek görünür herzaman. basılı fatura çıktığında bakın mutlaka şurdan burdan indirim yazıp faturayı 14TL+telsiz ücretine denk getirirler. tarife detaylarını incelemek lazım.taahhütsüz olsada 6 ay veya 1 sene bu ücret sonrasınd normal ücret gibisinden ifadeler varmı acaba

avea nın stantard faturalandırması böyle. güncel fatura gelecek olan faturadan yüksek görünür herzaman. basılı fatura çıktığında bakın mutlaka şurdan burdan indirim yazıp faturayı 14TL+telsiz ücretine denk getirirler. tarife detaylarını incelemek lazım.taahhütsüz olsada 6 ay veya 1 sene bu ücret sonrasınd normal ücret gibisinden ifadeler varmı acaba

Hocam Bak Ne diyor:  "

Tarifenin aylık sabit ücreti KDV ve ÖİV dahil 14 TL’dir."

14 tl tarife zaten 1,34 kuruş devlet alıor :)  zaten toplamda 15,70 cıvarı bir ücrete gelıyor 

Kardeş Eğer Öyle Bir Şey Gelirseydi Ozaman 15.4 Yazmazdı kuruş kuruşana yazarlardı Bir Sorun Var galiba

@Admince
Fatura kesim tarihini bekleyiniz. Fatura kesimi yapıldıktan sonra 15 küsür görünen o borcun düzeltilip 14 tl oluyor. Tabi verilen dakika, sms dısına cıkmadıysanız.

Bakın su 2 gün önceki görünen faturam:
t5sn4.png

Buda simdiki güncel ödeyeceğim faturam:
t5s0g.png

Edited by _ULTIMATE_

@Admince
Fatura kesim tarihini bekleyiniz. Fatura kesimi yapıldıktan sonra 15 küsür görünen o borcun düzeltilip 14 tl oluyor. Tabi verilen dakika, sms dısına cıkmadıysanız.

Bakın su 2 gün önceki görünen faturam:
t5sn4.png

Buda simdiki güncel ödeyeceğim faturam:
t5s0g.png

BU KULLANDIGIN APK DOSYASININ İSMİ NE YOKSA AVEA'DAN 

2 sorum olacaktı
1-14lükte konuşma süresi aşma filan varmı mesela ben 200 dk konuşma sürem dolunca hemen kapanmasını istiyorum arama yapmıyacak  yada 200 dk bitince otomatik kapanacak varmı böyle bir özellik (fazla ücret ödemek istemiyorum vodafoneden bir zamanlar çok mağdur olmuştum sırf bu yüzden :)
2-faturayı yatırırken illa kredi kartımı olacak internet bankacılığım var ama normal hesap kartı bu olurmu ?

Edited by lori_mehmetziya

• 7 ay sonra...

Sınırsız internet kaldırıldı başımız sağolsun :)

*Tarifenin internet kullanım hakkı, adil kullanım noktası olan 250 MB'a ulaştıktan sonra 1GB kullanıma kadar 64Kbps hız ile devam eder.

Son durum bu :
[spoiler]Pttcell’den rakipsiz 14’lük tarife.. Üstelik taahhüt yok!
Pttcell’lilerle
3.500 dakika
Yurtiçi Her Yöne
200 dakika
Yurtiçi Her Yöne SMS
250 SMS
Yurtiçi Cepten İnternet
250 MB*
Kota Aşımı SMS
30 Kuruş/Adet
Kota Aşımı Konuşma
30 Kuruş/Dakika
*Tarifenin internet kullanım hakkı, adil kullanım noktası olan 250 MB'a ulaştıktan sonra 1GB kullanıma kadar 64Kbps hız ile devam eder.
Tarifenin aylık sabit ücreti KDV ve ÖİV dahil 14 TL’dir.

Pttcell hattınızın fatura ödemelerini tüm PTT iş yerlerinden ve Pttmatik’lerden yapabilirsiniz. Ayrıca kredi kartı ile 7/24 faturanızı ödemek için tıklayınız veya Pttcell hattınızdan 788’i, diğer hatlardan ise 444 6 788 Pttcell Müşteri Hizmetleri’ni arayınız.[/spoiler]

Sınırsız internet kaldırıldı başımız sağolsun :)

Son durum bu :
[spoiler]Pttcell’den rakipsiz 14’lük tarife.. Üstelik taahhüt yok!
Pttcell’lilerle
3.500 dakika
Yurtiçi Her Yöne
200 dakika
Yurtiçi Her Yöne SMS
250 SMS
Yurtiçi Cepten İnternet
250 MB*
Kota Aşımı SMS
30 Kuruş/Adet
Kota Aşımı Konuşma
30 Kuruş/Dakika
Tarifenin aylık sabit ücreti KDV ve ÖİV dahil 14 TL’dir.

Pttcell hattınızın fatura ödemelerini tüm PTT iş yerlerinden ve Pttmatik’lerden yapabilirsiniz. Ayrıca kredi kartı ile 7/24 faturanızı ödemek için tıklayınız veya Pttcell hattınızdan 788’i, diğer hatlardan ise 444 6 788 Pttcell Müşteri Hizmetleri’ni arayınız.[/spoiler]

şerefsizlik bu devlete hiç güven olmuyor

Eski kullanıcılarda buna geçerlimi?

İşte bende  Bilmiyorum.

Bizim burda çekse bende geçicem de 1 diş çekiyor malesef :(

Oda iyi Ben Teyzemlere gidiyorum Mutfakta Bırak Bir Diş Çekmeyi Sinyal X Yok :D

Ben sadece 1 ay dayanabildim pttcell e çekmiyor meret 10 metrelik bir alanın bi kısmında çekip diğer tarafta çekmiyor hele samsunda bir köyde 2 gün kaldım hiç çekmedi çok şükür türkcell e geçtim 250 dk türkcelllilerle 250 dk heryöne 1000 mesaj heryöne ve 2 gb internet 25 lira 30 lira yüklersen artı 1000 mesaj ve 100 mb interner bedava geliyor :) R819 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

eskileri etkilemiyormuş belli bir sayısı varmış o dolunca o eski 3 tarife duruyor yeniler yeni sistemden kullanacaklar ben eskiyim 2 ay oldu olmadı kullanıyorum şebekenin ve netin olmadığını hiç görmedim ben sorunsuz kullanıyorum hatta evdeyken netin hızı 21 down 6 up hızım oluyor