Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. ×

Pttcell 200 Dk 250 Sms 250 Mb Sınırsız Net 14 Tl!

_ULTIMATE_
 Share

Recommended Posts

• Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bugün 13Mbit hız gördüm 250mb dahilinde...   250MB sonrasında da 3 mbit civarı gördüm

Şuan evdeyim 5Mbit mesela :)

Baz istasyonunun yanındamı oturuyosun üstad  :withstupid:   Zira bizim burda voddafone nun Turkcell in full çektiği yerde bir diş çekiyoda   :)

Edited by neskali

Bugün 13Mbit hız gördüm 250mb dahilinde...   250MB sonrasında da 3 mbit civarı gördüm

Şuan evdeyim 5Mbit mesela :)

yok artık pttcell mi bu?

Benim kota dolmadan önce gayet hızlı ama kota dolunca hız 10kb düşüyor tam bir işkence. Gerçi Konya nın dandik bir ilçesindeyim belki ondandır. İstanbul a gidince bir hız testi yapayım bakalım nasıl olacak?

- Faturalı 14'lük tarife
- Faturalı 24'lük tarife
- Faturalı 44'lük tarife
* Yukarıdaki tarifeler 20 Mayıs 2014 itibariyle
müşteri alımına kapatılmıştır. geçmiş olsun

İşte Bilemiyoruz...

dün paket yenilendi 250 mb kullandım mesaj geldi
250 MB internet paketinizdeki kullanim hakkiniz bitmistir. Son 12 saat harictir. Baska kampanya/paketiniz yoksa kotay?? asan kullanimlariniz 128 Kbps hiz dusumu sonrasi sinirsiz olarak devam edecektir. demekki sınırsız devam ediyor :)

bi yanlışın olmasınben dün 14 tl olan tarifeye numaramı taşıdım bana öyle bişey söylenmedi 14 tl lik tarifeye numaramı taşımak istiyorum dedim o şekilde işlemleri yaptı gerçi dünden beri hala Türkcell yazıyo bakalım nezaman pttcell olacak :S

bi yanlışın olmasınben dün 14 tl olan tarifeye numaramı taşıdım bana öyle bişey söylenmedi 14 tl lik tarifeye numaramı taşımak istiyorum dedim o şekilde işlemleri yaptı gerçi dünden beri hala Türkcell yazıyo bakalım nezaman pttcell olacak :S

pttcelin sitesinde yazıyor sen yine bir ara müşteri hizmetlerini boşuna beklememiş olursun

o değilde az önce sitesinden baktım 14 tl lik tarife 200 dk 250 sms 250 mb olmuş 250 mb neye yeter burda pttnin önündeki reklam panosunda sınırsız internet yazıyo ona kandık geçtik ama hata ettik gibi gözüküyo :S

o değilde az önce sitesinden baktım 14 tl lik tarife 200 dk 250 sms 250 mb olmuş 250 mb neye yeter burda pttnin önündeki reklam panosunda sınırsız internet yazıyo ona kandık geçtik ama hata ettik gibi gözüküyo :S

yine 250 mb +1gb kadar kullanıyorsun bak soyle bir not var tarifenin altında *Tarifenin internet kullanım hakkı, adil kullanım noktası olan 250 MB'a ulaştıktan sonra 1GB
kullanıma kadar 64Kbps hız ile devam eder.

1 gb ise iş görür yine ozaman sıkıntı yok ama nedense hattımı taşıma işlemini yapan kişi 3 4 gün sürer dedi ve bi simkart verdi numara taşıma işleminde simkartmı verliyo anlamadım ilkkez numara taşıma işlemini yaptım

1 gb ise iş görür yine ozaman sıkıntı yok ama nedense hattımı taşıma işlemini yapan kişi 3 4 gün sürer dedi ve bi simkart verdi numara taşıma işleminde simkartmı verliyo anlamadım ilkkez numara taşıma işlemini yaptım

evet her taşıma işlemlerinde yeni hat verirlir

bugün ptt ye gittim 14 tl lik tarifenin internetini sordum internet hala sınırsızmış 250 mb ta kadar normal hızda 250 mb tan sonrası 1gb olana kadar 64 kb oluyo 1 gb tan sonrası ise 1 kb hızla ücretsiz devam ediyo yani internet hala sınırsız

pttcell ilk çıktığı zaman almıştım. ücra bir ilçede olmama rağmen ilk 250 mb lık kısımda hız 13mbps altında olmuyor

ama 250 mb sonrası 100-120 kbps arasında oluyor.bazen nedense ilk 250 mb lık adil kullanım kotası takılı kalıyor :)) 2-3 gb son sürat kullandıktan sonra hızı düşürüyorlar sağolsunlar. sonuçta fiyatına göre fazlası ile tatminkar. fakat yeni kampanyalar pek hoş değil gibi

Yaklaşık 3-4 aydır 24'lük tarifeyi kullanıyorum konuşma ve sms de sıkıntı yaşamadım interneti yetiyor 250 MB Kota hiç vermeseler daha iyi 1-2 günde bitiyor. Bende adil kullanım kotası dolduktan sonra 128Kbps olarak devam ediyor (128Kbps = 10-16KBsn) harita gps, whatsapp, face, haber ve forum sitelerine bakıp çıkıyorum sıkıntı olmuyor. Yeni gelecek kullanıcıları 64Kbps düşürmüşler sanırım şimdi fark ettim artık kapatsın tarifeyi daha iyi