Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Katılımsız Prog. İndirici | App Box | Tek Linkler

umd
 Share

Recommended Posts

Katılımsız Program İndirici | App Box v1.1 | Tek Linkler 

pre_1397142207__appbox.png

- Program internet üzerinden tek link katılımsız programları istediğiniz her yerden indirebilmek için hazırlanmıştır.
- Programlar listeler halinde ve tek link olacaktır.
- Ftp hızın da indirebilir.
- Daha eğlenceli hale getirmek için güncel haber kısmı ve tv izleme eklenmiştir.
- Siz internette dolanırkan program sağ tarafda sizi rahatsız etmeyecek şekilde sabitlenmiştir.

- İnternetinizin olduğu her yerde gerekli tüm yazılımlarınız elinizin altında.

- Günlük 3 adet süpriz link ( Oyun - Fİlm Linkleri ) (Günlük Değişir FTP Hızında İndirebilirsiniz)

20.04.2014 Tarihi İtibariyle Program Listesi

[spoiler]

İnternet Yazılımları
İnternet Down.Manager v6.19 Build 6 | 7 Mb Mb

Google Chrome v34.0.1 | 37.1 Mb

Mozilla Firefox 28 Final TR | 25 Mb

Utorrent Tr v3.4 | 3.74 Mb

Skype 6.14 | 24 Mb

Güvenlik Yazılımları
Eset Smart Security 7.0.3 Tr | 71 Mb

ESET Endpoint Antivirus 5.0 TR | 62 Mb

Malwarebytes Anti-Malware 2.0.1 Tr | 17 Mb

USB Disk Security v6.4 | 4.2 Mb

PDF Okuyucular
Adobe Reader 10.1 | 45 Mb

CD DVD BLUE RAY Yakıcılar
Nero 11.0 | 51 Mb

Sıkıştırma | Arşivleme Yazılımları
Winrar v5 | 9.2 Mb

Office Yazılımları
Office 2013 Pro Sp1 x64 x32 | 1.45 Gb

Office 2003 Sp3 + Uyumluluk Pak. | 101 Mb

Ses & Video Oynatıcılar
K-Lite Mega Codec Pack 10 | 53 Mb

Gom Player 2.1 | 15 Mb

Aimp 3.2 | 9 Mb

Adobe Flash Player 13.0.0.182 Tr | 34 Mb

Windows Etkinleştirme
Windows 7 Loader By Daz v2.2.2 | 1.5 Mb

Windows 8.1 Etkinleştirme | 30 Kb
Sistem Yazılımları
DirectX End-User Runtimes 9.29.1974 | 96 Mb

Rufus 1.4.7 TR [x86 - x64] | 600 Kb

CCleaner 4.12.4657 Final TR | 5 Mb

Windows 8 & 8.1 'e Özel
Windows 8 & 8.1 Başlat Menüsü | 4.5 Mb

[/spoiler]

Yeni Gelen Özellikler :

- Sadece TV izleme özelliği

- Sadece katılımsız yazılımlar bölümü

- Tarayıcıya dönüşme özelliği ( 680 px 'le Otomatik Sabitler )

- Diğer iyileştirmeler :)

Listeyi mümkün oldukca güncel tutacağım.

- Tv Kanalları Güncellendi.

[spoiler]pre_1397136311__app_box_on.jpg

pre_1397137032__donwload.jpg

[/spoiler]

Program katılımsızdır.Masaüstüne Kısa Yol Atacaktır.

İndirme Linki v.1.1  : 

http://umd.96.lt/yazilim/appbox.rar
Edited by umd

• Replies 90
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

indirdim kurdum güzel sağol bir isteğim olacak proğram listenizde son güncel lerle birlikte tüm katılımsız proğramlarda olsa daha iyi olacak ilk kullanan insan tüm proğramları sizin box da bulsun

Eksik bulduğunuz yazılımları ..olmazsa olmaz buda olsun dediğiniz programları..programdaki logoya tıklayarak ulaştırırsanız bana upload edeyim.Yorumlarınız için teşekkürler

çalışma için tebrikler gayet güzel görünüyor :)

Teşekkürler :) Ek bişeyler daha yaptım arkadaşlar..Şuan programa girip en alttan tümünü yenile diyen arkadaşlar, listede...günlük 3 adet süpriz linkle karşılacaklar :) tek link son hız.

usta birde tv seyrederken proğramı minimize etmek daha güzel olur tv seyrederken proğram açık kalıyor kapanınca tv de kapanıyor

Aslında amaç buydu yaptığım yani.Bi nevi widget, windows araçları tarzı bir şey yapmaya çalıştım.Tv orda sabit kalacak ama diğer pencerelere engel olmayacak şeklinde.Önerin için sağol değerlendirmeye alacağım diğer sürümde

Güzel bi çalışma olmuş eline sağlık.... Süpriz linkin birini cukka yaptım :)

TV leri çalıştıramadım yalnız?? :huh:

Teşekkürler.Tvlerde sıkıntı yok ama internet explorer tabanlı çalştığı için internet explorer flash güncellenmesinin yüklü olması gerekiyor.Deneyip sonucu yazarsan sevinirim

Edited by umd

Teşekkürler.Tvlerde sıkıntı yok ama internet explorer tabanlı çalştığı için internet explorer flash güncellenmesinin yüklü olması gerekiyor.Deneyip sonucu yazarsan sevinirim

Tamamdır.... IE yi sadece chrome indirmek için kullanıyorum, ondan hiç lazım olmamış flash eklentisi... :) 

Projeyi geliştirmeyi düşünüyorsan birkaç öneri sunabilirim....

Tamamdır.... IE yi sadece chrome indirmek için kullanıyorum, ondan hiç lazım olmamış flash eklentisi... :)

Projeyi geliştirmeyi düşünüyorsan birkaç öneri sunabilirim....

Tabiki sevinirim :)

- Öncelikle programı direk açtığımda hemen Atv başlıyor yanına... Onun yerine indirdik reklamlarının olduğu sayfa ile başlayabilir.. sanada faydası olur...

- Programın amacını katılımsız indirenlere yeşillik olsun tv izlesinler modundan çıkarıp, tam bir multimedia boxa dönüştürebilirsin...

- Tabi hepsini tek sayfada sunmak sıkıntı olacağı için programı sekmeli yada butonlarla geçiş yapılan veyahutta  slider tipi geçişlerle 4-5 sayfaya bölebilirsin...

- İlk sayfa Tv ve radyolar...

ikinci sayfa haberler, gazeteler vs... bulabileceğin malzemeye dayalı haber başlığı işte...

üçüncü sayfa haliyle katılımsız programlar olabilir...

dördüncü sayfaya imkan olursa premium link genarator ayarlanabilir...

beşinci sayfa, hep şu tarayıcıyı açmadan bi youtube programı olsada kutucuğa yazıp arayıp hemen orada videoyu izlesem diye düşünmüşümdür... hatta adam favorilerini eklesin, kendince dizi listesi yapsın, müzik listesi yapsın, artık arif'in manchester'a attığı golü arasın ne yaparsa yapsın :D

- Programı ilk açtığımda toplu bi ilham fışkırması yaşadım ama bekleyince uçtular :D .. aklıma geldikçe yazarım yine... Ayrıca linklerden yapılan indirmeleri de program kendisi yapabilir... yani IE den indirirmiş gibi ayrı bir pencere açılmasın... programa bir download barı ekleyip ordan takip edilebilir diye düşündüm...

- Öncelikle programı direk açtığımda hemen Atv başlıyor yanına... Onun yerine indirdik reklamlarının olduğu sayfa ile başlayabilir.. sanada faydası olur...

- Programın amacını katılımsız indirenlere yeşillik olsun tv izlesinler modundan çıkarıp, tam bir multimedia boxa dönüştürebilirsin...

- Tabi hepsini tek sayfada sunmak sıkıntı olacağı için programı sekmeli yada butonlarla geçiş yapılan veyahutta  slider tipi geçişlerle 4-5 sayfaya bölebilirsin...

- İlk sayfa Tv ve radyolar...

ikinci sayfa haberler, gazeteler vs... bulabileceğin malzemeye dayalı haber başlığı işte...

üçüncü sayfa haliyle katılımsız programlar olabilir...

dördüncü sayfaya imkan olursa premium link genarator ayarlanabilir...

beşinci sayfa, hep şu tarayıcıyı açmadan bi youtube programı olsada kutucuğa yazıp arayıp hemen orada videoyu izlesem diye düşünmüşümdür... hatta adam favorilerini eklesin, kendince dizi listesi yapsın, müzik listesi yapsın, artık arif'in manchester'a attığı golü arasın ne yaparsa yapsın :D

- Programı ilk açtığımda toplu bi ilham fışkırması yaşadım ama bekleyince uçtular :D .. aklıma geldikçe yazarım yine... Ayrıca linklerden yapılan indirmeleri de program kendisi yapabilir... yani IE den indirirmiş gibi ayrı bir pencere açılmasın... programa bir download barı ekleyip ordan takip edilebilir diye düşündüm...

:) Aslında duygularıma tercüman oldun, çok güzel özellikler saydıkları tabikide...adım adım dikkate alacağım dediklerini.Yapabilmek mesele :) çalışmalara devam ediyorum inş tam geliştirdikden sonra paylaşırım.Eline sağlık tşk ederim

Ümit ben Özgür TOPAL . Programın güzel olmuş Delphide sana yardım etmiştim kişisel sitem üzerinden umarım hatırlarsın programa gelince gördüğüm buglar:

- Bir buton ile gizlenip mouse ile üstüne gelince ortaya çıkmalı işgal var :)

- Ekran Çözünürlüğüne göre boyutlanması..

-Tv tam ekran yapılınca Form1 üste kalmamalı..

- Sağ tuşu disable yapmalısın ki program kullanıcısı artsın siteye tarayıcı ile giriş yapamasın..

Şimdilik gördüklerim bunlar. Başarılar..

Ümit ben Özgür TOPAL . Programın güzel olmuş Delphide sana yardım etmiştim kişisel sitem üzerinden umarım hatırlarsın programa gelince gördüğüm buglar:

- Bir buton ile gizlenip mouse ile üstüne gelince ortaya çıkmalı işgal var :)

- Ekran Çözünürlüğüne göre boyutlanması..

-Tv tam ekran yapılınca Form1 üste kalmamalı..

- Sağ tuşu disable yapmalısın ki program kullanıcısı artsın siteye tarayıcı ile giriş yapamasın..

Şimdilik gördüklerim bunlar. Başarılar..

Tabiki hatırladım özgür :) sağol yorum için

umd kardeş, programını kapadıktan sonra pc ekranında hiçbir şey (İExplorer,Mozilla vs) tam ekran olmuyor, senin programın ekranın sağında kapladığı yer kadar alan işgal edilmiş ve boş olarak kalıyor, çöp kutusu dahi ekranın sağ alt kısmına taşınmıyor, ancak pc'yi tekrar başlatınca normale dönüyor, pc yarım ekran kaldı, ne yapmamız gerek?

Edited by Ainoslu

umd kardeş, programını kapadıktan sonra pc ekranında hiçbir şey (İExplorer,Mozilla vs) tam ekran olmuyor, senin programın ekranın sağında kapladığı yer kadar alan işgal edilmiş ve boş olarak kalıyor, çöp kutusu dahi ekranın sağ alt kısmına taşınmıyor, ancak pc'yi tekrar başlatınca normale dönüyor, pc yarım ekran kaldı, ne yapmamız gerek?

Şöyle yapman gerek Ainoslu kardeşim program görev yöneticisinden değilde ...programın sağ üst kısmındaki kapat düğmesinden kapatırsan olur.Yada dediğin şekilde kapattın, programı tekrar aç o düğmeden kapat düzelir.

Şöyle yapman gerek Ainoslu kardeşim program görev yöneticisinden değilde ...programın sağ üst kısmındaki kapat düğmesinden kapatırsan olur.Yada dediğin şekilde kapattın, programı tekrar aç o düğmeden kapat düzelir.

Sağol umd kardeş, ilgin için teşekkür eder çalışmalarında başarılar dilerim.

Maç yayını veren çalışmaların TNCTR de yayınlanması yasak dipnotunu düşeyim de karar Ümit'e kalmış...  :whistle:

Tv işi biraz eğlenceli hale getirmek için :) amaç internetin olduğu her yerde istediğiniz gerekli yazılımları ftp hızında indirmek.

programlar kendi serverinde saklı galiba tek tek kendin mi güncelliyorsun programları merak ettimde :D

İndirip sunucuya gönderiyorum ama katılımsız programları ben hazırlamıyorum.Hazırlayan arkadaşlara da teşekkür ederim :) ben sadece paylaşiyorum direkt linkler...

İndirip sunucuya gönderiyorum ama katılımsız programları ben hazırlamıyorum.Hazırlayan arkadaşlara da teşekkür ederim :) ben sadece paylaşiyorum direkt linkler...

benimde aklımda böyle bir çalışma vardı kod kısmında bana yardımcı olabilir misin peki

benimde aklımda böyle bir çalışma vardı kod kısmında bana yardımcı olabilir misin peki

Tabi ki elimden geldiği kadar ama delphide hazırlanmıştır program.Delphi bilgim var :)