Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Katılımsız Prog. İndirici | App Box | Tek Linkler

umd
 Share

Recommended Posts

Yeni Gelen Özellikler :

- Sadece TV izleme özelliği
- Sadece katılımsız yazılımlar bölümü
- Tarayıcıya dönüşme özelliği ( 680 px 'le Otomatik Sabitler )
- Diğer iyileştirmeler  :)

Link Aynı :

http://umd.96.lt/yazilim/appbox.rar

• Replies 90
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ümit ben Özgür TOPAL . Programın güzel olmuş Delphide sana yardım etmiştim kişisel sitem üzerinden umarım hatırlarsın programa gelince gördüğüm buglar:

- Bir buton ile gizlenip mouse ile üstüne gelince ortaya çıkmalı işgal var :)

- Ekran Çözünürlüğüne göre boyutlanması..

-Tv tam ekran yapılınca Form1 üste kalmamalı..

- Sağ tuşu disable yapmalısın ki program kullanıcısı artsın siteye tarayıcı ile giriş yapamasın..

Şimdilik gördüklerim bunlar. Başarılar..

Bazı değişikliklr yaptım kardeş inceleyip döner misin ?

Katılımsız Programları hangi sitelerden çekiyo. Kısacası hangi sitenin katılımsız çalışmalarını buluyo bu yazılım. Güzel Çalışma eline emeğine sağlık...

Arkadaşa aynı soruyu 1 gün önce sordum yorumlara baksaydın anlardın @umd arkadaşımızın izniyle ben cevap vereyim ; hiç bir siteden çekmiyor arkadaş programları farklı sitelerden indiriyor kendi serverine(sunucu=sitesine) upload ediyor bu vasıtayla bizde indiriyoruz.Mantık böyle işliyor .. .. .

nihayet şu kısırdöngü de keyifli bir  çalışma  tebrik ederim. maç yayınlarıda olsa tadından yenmez..başarılarının devamını dilerim..

gamlıbaykuş kardeş "kornertv.pw" buradan 5 mb portable uygulamayı indir, tüm maç yayınlarını nette arama yapmadan seyredebilirsin, hay bin kunduz aşkına, saygılar kolay gele. :wave:

Edited by Ainoslu

Gerçekten güzel ve yararlı bir program olmuş ellerine sağlık. Sadece simge durumuna düşürme butonu olabilir belki olmasa da sıkıntı değil. :)

Şöyle ki simge durumuna atmana gerek yok bu küçük programda :) dğer çalışmalarını engellemicek...

Yeni sürümü çıkmış hiç haber vermiyosunuz hocam güncelledim hemen elinize sağlık :)

Yeni sürüm haberlerini yazılımların bulunduğu alanın en üstünde yayınlıcam :) orda tümünü yenile derseniz diğer haberler ve sürümüde kontrol etmiş olursunuz

Bazı değişikliklr yaptım kardeş inceleyip döner misin ?

dediklerim sırayla ekleyim : 

- Bir buton ile gizlenip mouse ile üstüne gelince ortaya çıkmalı işgal var.. " - " bu konu cok onemli detaylı bi şekilde anlatacağım sana ..

- Ekran Çözünürlüğüne göre boyutlanması.. " + " teşekkürler bu çözülmüş yeni sürümle :)

-Tv tam ekran yapılınca Form1 üste kalmamalı..  " + " Direk ekran büyütme iptal edilmiş daha hoş 

- Sağ tuşu disable yapmalısın ki program kullanıcısı artsın siteye tarayıcı ile giriş yapamasın.. " + " teşekkürler bu sorunda  yeni sürümle gitmiş :)

Onun dışında daha çok program eklemeni bkliyorum cok basarılı bi uygulama olacak belkide ilerde üyelik sistemi açar premium satar köşe olursun :)

dediklerim sırayla ekleyim : 

- Bir buton ile gizlenip mouse ile üstüne gelince ortaya çıkmalı işgal var.. " - " bu konu cok onemli detaylı bi şekilde anlatacağım sana ..

- Ekran Çözünürlüğüne göre boyutlanması.. " + " teşekkürler bu çözülmüş yeni sürümle :)

-Tv tam ekran yapılınca Form1 üste kalmamalı..  " + " Direk ekran büyütme iptal edilmiş daha hoş 

- Sağ tuşu disable yapmalısın ki program kullanıcısı artsın siteye tarayıcı ile giriş yapamasın.. " + " teşekkürler bu sorunda  yeni sürümle gitmiş :)

Onun dışında daha çok program eklemeni bkliyorum cok basarılı bi uygulama olacak belkide ilerde üyelik sistemi açar premium satar köşe olursun :)

"- Bir buton ile gizlenip mouse ile üstüne gelince ortaya çıkmalı işgal var."  işte bundan hiç bişi anlamadım kardeş :)

15.04.2014 Süprizleri :) 

Eyyvah Eyvah 3 2014 | 843.82 Mb 

Yüzüklerin Efendisi 1 2001 TRDUB | 1.36 GB 

Counter Strike Global Offensive | 2.4 Gb 

Need For Speed Rivals Reloaded | 9 Gb 

v1.1'de de aynı:

[spoiler]LP2WZz.jpg[/spoiler]

Sorun düzeldi arkadaşlar.

Bendede aynı arkadaşın server da sıkıntı var galiba...

suucuda sorun varmış bende şimdi anladım kusura bakmayın ama ne zaman düzelir bu

Günlük süpriz linkler yenilendi...