Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Katılımsız Prog. İndirici | App Box | Tek Linkler

umd
 Share

Recommended Posts

• Replies 90
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ellerine, emeğine sağlık Çok başarılı çalışma olmuş. Bir kaç eksik olan şeylerden bahsedeyim..

Tv kanallarını açamadım acaba sistemde eksik olan bir şey mi var?  Windows 7 x64  ( Java + Flash Player + Silverlight + Dotnet 2 - 3 - 3.5 - 4 Yüklü )

Birde;

Windows Etkinleştirme Bölümünde olan Windows 7 Loader By Daz'ın 2.2.2 Sürümü mevcut

[spoiler]http://forums.mydigitallife.info/threads/24901-Windows-Loader-Current-release-information[/spoiler]

6RZ9ZW.jpg

Ellerine, emeğine sağlık Çok başarılı çalışma olmuş. Bir kaç eksik olan şeylerden bahsedeyim..

Tv kanallarını açamadım acaba sistemde eksik olan bir şey mi var?  Windows 7 x64  ( Java + Flash Player + Silverlight + Dotnet 2 - 3 - 3.5 - 4 Yüklü )

Birde;

Windows Etkinleştirme Bölümünde olan Windows 7 Loader By Daz'ın 2.2.2 Sürümü mevcut

[spoiler]http://forums.mydigitallife.info/threads/24901-Windows-Loader-Current-release-information[/spoiler]

6RZ9ZW.jpg

İnternet Explorer flash güncellemesini yapman lazım tv için.Dediğin crack güncellenmesinide yapıyorum ;)

programların çoğu güncel deyil nedeni nedir,klite.dirext,firefox ve dahası

Programları katılımsız hale ben getirmiyorum...Güncel olmayabilir ama stabil sorunsuz çalışanları test edip ekliyorum.Programdaki logo ya tıklayarak güncellenmesini istediğiniz..sorunlu yada başka bir sebepden kaldırmak isteklerinizi yazabilirsiniz.Elimden geldiğince güncel tutmaya çalışıyorum.

bende idm yuklu degıldı ve izmir teknık multıbootu ındırdım bıttı lakin rar dosyasının sıfresını ıstedı o an cıkartmadım tekrar denemek ıstedıgımde dosya kayboldu.ındırmelerı nereye yapar ki bu program ?

http://www.tnctr.com/topic/243307-izmir-teknik-destek-usb-multi-boot-v-20/

Yazılım bu..indirdiğinde belgeiermde karşıdan yüklemelerde olabilir.Yoksada bilgisayarın da  ITD Multiboot USB v2.0.rar diye arat.

An itibariyle Ftp Hızında Program Download Listemiz | 24 Program

[spoiler]

İnternet Yazılımları

İnternet Down.Manager v6.19 Build 7 | 10 Mb
Google Chrome v34.0.1 | 37.1 Mb
Mozilla Firefox 28 Final TR | 25 Mb
Utorrent Tr v3.4 | 3.74 Mb
Skype 6.14 | 24 Mb

Güvenlik Yazılımları
Eset Smart Security 7.0.3 Tr | 71 Mb

ESET Endpoint Antivirus 5.0 TR | 62 Mb

Malwarebytes Anti-Malware 2.0.1 Tr | 17 Mb

USB Disk Security v6.4 | 4.2 Mb

PDF Okuyucular
Adobe Reader 10.1 | 45 Mb

Foxit Reader 6.1.4 Tr | 33 Mb

CD DVD BLUE RAY Yakıcılar
Nero 11.0 | 51 Mb

Sıkıştırma | Arşivleme Yazılımları
Winrar v5 | 9.2 Mb

Office Yazılımları
Office 2013 Pro Sp1 x64 x32 | 1.45 Gb

Office 2003 Sp3 + Uyumluluk Pak. | 101 Mb

Ses & Video Oynatıcılar
K-Lite Mega Codec Pack 10 | 53 Mb

Gom Player 2.1 | 15 Mb

Aimp 3.2 | 9 Mb

Adobe Flash Player 13.0.0.182 Tr | 34 Mb

Windows Etkinleştirme
Windows 7 Loader By Daz v2.2.2 | 1.5 Mb

Windows 8.1 Etkinleştirme | 30 Kb

Sistem Yazılımları
DirectX End-User Runtimes 9.29.1974 | 96 Mb

Rufus 1.4.7 TR [x86 - x64] | 600 Kb

CCleaner 4.12.4657 Final TR | 5 Mb

Windows 8 & 8.1 'e Özel
Windows 8 & 8.1 Başlat Menüsü | 4.5 Mb
[/spoiler]

Edited by umd

• 2 hafta sonra ...

Bidaha yenilemeniz mümkün mü teşekkür ederim..

Bu aralar bilgisayar başında olamıyorum...yoksa demenize kalmadan günlük yeniliyordum.İnş bundan sonra sorunsuz devam edecek.

bence her zaman üzerinde olamıyorsan güvendiğin bir iki kişiye yetki ver onlar malum yoğunsun sen hallederler :)

Bu ara bi yoğunluğum var evet de ...güncelleme yapacak kişinin ftp ye de erişmesi gerekiyor o yüzden biraz benim açımdan sakıncalı bi durum.

Yayımlanan katilimsiz programların indirdikten sonra sürüm numaraların yazması daha makbule gecer diye düşünüyorum.

Örneğin ; Avira AntiVir Free 2014 14.0.3.350  vb

Dediğiniz şekilde ayarlıcam arkadaşlar...Daha iyi olabilir evet

ellerıne saglık ındırdım

Office Yazılımları
Office 2013 Pro Sp1 x64 x32 | 1.45 Gb

ustad bunun xp ye yukleyebilirmiyiz vede dvd ye yazdırmak mı lazım

Evet dostum xp ye yükleyebilirsin. iso kalıbı şeklinde ister dvd ye yaz kur istersende winrarla sağ tıkla klasöre çıkart de öyle kur ;)

usta cevabın için tşkler daha once 2013 pro plus ındırdım yuklemeye calıştıgımda eskı surum  dıye kabul etmemıştı öyleyse dvdy verı olarak ta yazabiliriz dımı wınrar dan cıkarıp

Eski yükle sürümleri kaldırırsın...sonra iso yu direk yazdır istersen..istersen isodan çıkartıp yazdır farketmez yani.iso dan winrarla çıkardıkdan sonra dvd ye yazmanada gerek yok bence

ustad wındows bu sürümü desteklemıyor dıye hata verıyor
ofis2007 yı kaldırdım

Progressive yapan arkadaş bu arkadaşda şimdi baktım xp uyumu yokmuş pardon...Diğer sürümü denemelisin :(