Jump to content

Stonexp Final 2014 (Usb Ve Cd'den Kurulum ) Yeni.

Tutsak21
 Share

Recommended Posts

• 4 hafta sonra ...
  • Replies 74
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

PENTIUM 4 2,40 GHZ İŞLEMCİ

512 MB RAM

128 MB EKRAN KARTI

1 TB SATA HDD

özelliklerinde pcde denedim çalışırken az bir kasma var. pcde işlem yapmayıp, tekrar mouse hareket ettirince donma oluyor. tıklayınca da işlem yapmıyor bir süre... eklentileri, rocketdock'u vs.. kaldırdım sade sistem olarak kullanıyorum yine de aynı sorun var? birde temaların olduğu resources klasöründe yeni klasör diye ayrıyeten bir klasör var ve temaların kopyası var içinde. gereksiz yere yer kaplıyor. son olarak bazı menülerde resimlerde uyumsuzluk var. örneğin sağ tık/ yeni kısayol oluştur dediğimizde gelen ekrandaki pencere biraz görüntü olarak bozuk gibi. gözlemlerim bunlar. onun dışında görsel olarak iyi bir sistem olmuş...

Kardeşim usbden atmayı deneyecegım ama bıcımlendırme falan demıssın ve o ındırdıgımızı usbyı bicimlendirdikden sonra usbeye dırek kopyala yapıstırmı yapacagız vala super bı paylasım olmus ama ah bıde becerebılsem sana zahmet bana bıraz detaylı bı anlatım yaparmısın eline emegine saglık

• 2 hafta sonra ...

Ana başlıkta birçok usb den kurulum xp var ancak bir çoğunu denedim. yalnızca buradaki stone xp yi makineye kurabildim.  yaklaşık 18 dk gibi bir sürede kuruldu. Düşünün makine ne kadar eski :) teşekkür ederim şimdilik bir sorun yok.

• 2 hafta sonra ...

Ne yapıp et şu cibrilin linklerini kaldır, ne zaman kendisinden birşey yüklediysem tutarsız çalışıyordu ve şimdi tek link diye ondan indirdim bilgisayara format attm bilgisayar virus kaynamaya başladı.Combofix ve eset bile çözüm bulamıyor cibrilin linklerindekinde virus var sakın indermeyinn!!!!!!!

Güzel kardeşim emeğine sağlık. Packard bell dot s netbookum var kurulumda herşey güzel giderken bileşenler kaydediliyor ekranında 10 dk kala ekran donuyor birçol kez denedim sonuç aynı sorun ne olabilir

C6603 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

• 3 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra...
  • 4 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • 2 ay sonra...
  • 3 hafta sonra ...

arkadaşlar 5 ve 6. linki indiremiyorum.yardımcı olurmusunuz.eparing to download:

USB_2014.part6

Complete the task below, and then click
the Authorize button to download.

arkadaşlar 5 ve 6.linki indiremiyorum.yardımcı olurmusunuz