Jump to content

Simpletv 0.5.0 B12 Final Yeni çalışma Iptv

forjest
 Share

Recommended Posts

• 1 yıl yıl...
  • 4 hafta sonra ...

usta sağol güzel oldu ama 2 şey var sorayım birincisi önceden bir ip izlerken diyelim programı kapattık sonra tekrar açtık en son izlediğimiz ip kanalıo açılıyordu güzeldi şimdi indirdim olmuyor boş ekranda açılıyor ikincisi de ben önceden programın görüntüsünü çerçeveleri ayarlayarak istediğim boyuta getiriyordum ve her kanal da aynı boytta kalıyordu şimdi değişiyor bazen ekrana bile sığmıyor hani kontrol paneli çok aşşağıda kalıyor bu iki şeyi nerden düzeltebilirim acaba?

• 2 ay sonra...

Simpletv V0.4.8 B6 Türkçe kanal listesi eklenerek güncellenmiştir. :)

Güncelleme için teşekkürler Fakat bu Güncel ip adreslerini veya bunları sürekli güncelleyen bir site varmı Okadar aradım yabancı kanllar ve Rus kanallarının olduğu ipler dolu ama Adam akıllı Türkçe ip veren donmasız takılmasız, SD ayrı HD ayrı ve bu ipleri sürekli düzenli güncelleyen site bulamadım yasal olmayan paralı Platform kanallarınıda veren var bir kaç onlarda sınırlı ama kısaca adam akıllı Free olarak ip dağatan bir yer yok haa parasını vericem dersen çoook :) bu konuda yararlanabileceğimiz bir kaynak belirtirseniz eminim herkez sevinecektir, kolay gelsin teşekkürler.

• 1 ay sonra...

Simpletv V0.4.8 B6 Türkçe

Update: 20.09.2014 EYLÜL

BilGi: Sade ve kanal ilaveli iki ayrı paket hazırlanmıştır.Performansa yönelik bir çok ayar içerir.

SimpleTV 0.4.8 B6 Kanal indir

SimpleTV 0.4.8 B6 Sade indir 

ZipPass: tnctr.com

6PQlTOT.gif

cCQ02WG.png

Kurulumdan sonraki ayarlar

loiMNCI.gif

Düzenleme

EN popüler versiyonuna türkçe güncel kanal listesi entegre edilmiştir.Rusça Logo,dil,kanalları,reklamlar vs.. tamamen çıkarılmıştır.Daha evvelden Türkçe diline çevirdiğim dosyada düzeltmeler yapılarak ilave edildi.

Kanal geçiş tampon hızları en üst seviye ince ayarı yapıldı,SimpleTV üzerinden yapılan Video kaydı,Resim alma,Tv durdurma TimeShift ayarları tek dizinde toplandı SimpleTV Kayıt adında klasöre yönlendirildi masaüstüne kısayolu gelir kayıtları burada bulabilirsiniz Video (MP4 olarak),Resim (PNG image) olarak ayarlanmıştır.Ses,Görüntü,açılış kapanış bir çok ince ayarı içerir.

Güle güle kullanınız!  :)

tşkurler:)

ustad ellerıne saglık yalnız donuyor kapanıp tekrar acılıyor sık sık oluyor

Evet program işlemci ve ram'i çok kullandığından donma yapması pc'lerin özelliklerine göre değişiklik gösterecektir.Performansı yüksek donanımlarda bu daha az hissedilecektir arada bende de donma yapıyor.

Simpletv V0.4.8 B6 Türkçe ARALIK 2014 Tarihi itibarı ile tekrar'dan güncellenmiştir konuya yeni link eklendi!

Bilgilerinize sunulur değerli Arkadaşlar :)

Evet program işlemci ve ram'i çok kullandığından donma yapması pc'lerin özelliklerine göre değişiklik gösterecektir.Performansı yüksek donanımlarda bu daha az hissedilecektir arada bende de donma yapıyor.

Simpletv V0.4.8 B6 Türkçe ARALIK 2014 Tarihi itibarı ile tekrar'dan güncellenmiştir konuya yeni link eklendi!

SimpleTV 0.4.7B2TR bunda donma olmuyor daha önce sen foruma eklemiştin ,mouse ile

kanalı aşagı cekerken kenar cubuğunda  kapanıp acılıyor demek ıstedım dıger serılerde öyle yapmıyor

Edited by nextadam

Üstad ellerine sağlık fakat bende sade olanın kurulumu bitmiyor diğeri ise kanal listesi boş geliyor.

• forjest changed the title to Simpletv 0.5.0 B12 Final Yeni çalışma Iptv