Jump to content

Netd'den Nasıl Video İndiririm?

adam4
 Share

Recommended Posts

bunu bilmiyorum ama kure tv ve tvyo gibiyse innmiyo kardesim

Hocam onlardan farklı bu onlardan indiriliyo bu siteden bi türlü indiremedim.2 gündür bunla uğraşıyorum eski dizileri hd olarak koymuş adamlar.Çekmem lazım ve mutlaka bi yoluda vardır.

@safranos bende onu diyecektim güncel idm ile iniyor tabi ama istediklerin iner mi bilemiyorum.

Ek olarak dosyalar ts formatında ya tek parça ya da 700-800 tane iniyor. Onları da tabi birleştirmen gerekiyor.

Edited by akura

@safranos

Ya hhocam o kadar basit olsa konu açarmıyım. İndirdiği reklam idmnin indiği falan yok idm ile. tvyodan şuan indiriyorum ben. küre tvdende çekiliyo bi şekilde. ama naptıysam olmadı bu siteden

@safranos

Ya hhocam o kadar basit olsa konu açarmıyım. İndirdiği reklam idmnin indiği falan yok idm ile. tvyodan şuan indiriyorum ben. küre tvdende çekiliyo bi şekilde. ama naptıysam olmadı bu siteden

Evet karışık yapmışlar ama ben filmi idm ile denemiştim indi. Bir de yeni dizilerden az önce denedim onda da indiriyor. Senin indirmek istediğin dizi hangisiydi? İstersen bir çözüm bulana kadar idmyi yenileyip farklı bir tarayıcı da dene?

[spoiler]

y2LPVj.jpg

Gbov3Z.jpg

[/spoiler]

Edited by akura

Evet karışık yapmışlar ama ben filmi idm ile denemiştim indi. Bir de yeni dizilerden az önce denedim onda da indiriyor. Senin indirmek istediğin dizi hangisiydi? İstersen bir çözüm bulana kadar idmyi yenileyip farklı bir tarayıcı da dene?

[spoiler]

y2LPVj.jpg

Gbov3Z.jpg

[/spoiler]

Hocam ben idm ile birtürlü indiremedim.Tıklıyorum TS dosyasına indir diyorum öyle bekliyor hiç bir şekilde ilerleme falan olmadı.Şimdi bakalım denicem idm sürümünü falan güncelleyip.Bu arada Nostalji olarak verdiği bütün dizileri çekicem inşallah :)

Düzenleme : Hocam sonunda ya.İDMde aynı taktikle indiriyo ama adamlar düşünmüşler olayı saniye üzerinden indiriyo ve sürkeli bölüp en son birleştyiriyo.Şuan son sürat çekmeye başladım dizileri.İnşşallah bi sorun çıkmadan çekerim tamamını.Öok teşşekkürler bu arada.

Opera üzerine,Fvd downloader eklentisini kurun hertürlü video'yu indirir sorun olmaz kolay gelsin :)

Deniyorum hemen hocam inşallah olur :)

Düzenleme : Hocam işte diğer tarayıcılarlada yaşadığım aynı sorun.Site sürekli videoyu 8snde bir bölüp duruyor.FVD sürekli o parçaları buluyor.İnmez değil iner tabi inincede birleştirilir.Ama çekeceğim 29 tane dizi var ve 2000nin üzerinde bölüm yapıyor bunlara tek tek uğraşmaya kalkarsam epeyi bi zaman alacaktır.

Edited by adam4

Hocam ben idm ile birtürlü indiremedim.Tıklıyorum TS dosyasına indir diyorum öyle bekliyor hiç bir şekilde ilerleme falan olmadı.Şimdi bakalım denicem idm sürümünü falan güncelleyip.Bu arada Nostalji olarak verdiği bütün dizileri çekicem inşallah :)

Düzenleme : Hocam sonunda ya.İDMde aynı taktikle indiriyo ama adamlar düşünmüşler olayı saniye üzerinden indiriyo ve sürkeli bölüp en son birleştyiriyo.Şuan son sürat çekmeye başladım dizileri.İnşşallah bi sorun çıkmadan çekerim tamamını.Öok teşşekkürler bu arada.

Rica ederim, güzel halledebilmene sevindim. Evet dosya olarak değil süre olarak akış dosyası olarak görüyor ve indiriyor en son birleştiriyor fakat görüntü kalitesi yüksek olmasını istiyorsan sadece dikkat etmen gereken idm bulunca kbps büyük olanı seçmen o kadar. Üstte mesajda bahsettiğim gibi 500 ila 2000 parça dosya indirmeside ayrı bir sıkıntı yani hiç inmeseydi mecburduk neyse oldu ya gerisi önemli değil :)

Eğer parça parça indirmek durumunda kalırsan aşağıdaki prg. ile tüm dosyaları ekleyerek otomatik olarak aynı formatta birleştirme yapabilirsin ;)

http://www.videohelp.com/tools/TSSplitter

• Editor

TubeDigger denediniz mi?? buradan indirebilirsiniz  :)

[her zaman Son sürümü indirip] hemen deneyebilirsin :) 10 MB

Önce Tubedigger'in ayarlarını düzenle, sonra indirmeye başla...

İndirmeyi [D-L Mode] karşıdan hangi formatta verilrse o formatta indirir..!!

D.L mode, yada Rec Mode olarak seçebilirsin..

[Rec Mode] izlediğini kaydeder! Canlı yayınlarda daha kullanılşlıdır!

Videonu MP4, IPhone, IPad, 3gp, Mobile mp4, PSP, AVI, FLV, MKV, MP3, OGG, AAC, AC3, MP2, AMR, FLAC, VAW, olarak Convert edebilirsin.. İndirme devam ederken veya bitince...

TubeDigger ile (max 1920*1280 olarak) Convert edebilirsin...

TubeDigger resim[spoiler]TN0vo.jpg[/spoiler]

linki yukarıdaki bölüme yapıştırıp sağındaki mavi olan bölüme tıkla..

İlk denemede indirmezse (hata verip kapanırsa) kapatıp tekrar açarak indirmeyi dene.. 

D-L Mode ve Rec Mode de mavi olan düğmenin yanıda..

Alttan indirmek istediğin çözünürlüğü (diğerlerini silerek..) seçmelisin..

Ben 1750K seçtim (1920*1280; yüksek çözünürlük)

Convert için K-Lite kurulu ise Codec'lerini kullanır... 

Resim düzenlendi..

altta deneme indirme ve Convert Capsi...

[spoiler]J6xvKkZ.jpg[/spoiler]

Edited by semsibey

TubeDigger denediniz mi?? buradan indirebilirsiniz  :)

[her zaman Son sürümü indirip] hemen deneyebilirsin :) 10 MB

Önce Tubedigger'in ayarlarını düzenle, sonra indirmeye başla...

İndirmeyi [D-L Mode] karşıdan hangi formatta verilrse o formatta indirir..!!

D.L mode, yada Rec Mode olarak seçebilirsin..

[Rec Mode] izlediğini kaydeder! Canlı yayınlarda daha kullanılşlıdır!

Videonu MP4, IPhone, IPad, 3gp, Mobile mp4, PSP, AVI, FLV, MKV, MP3, OGG, AAC, AC3, MP2, AMR, FLAC, VAW, olarak Convert edebilirsin.. İndirme devam ederken veya bitince...

TubeDigger ile (max 1920*1280 olarak) Convert edebilirsin...

TubeDigger resim[spoiler]TN0vo.jpg[/spoiler]

linki yukarıdaki bölüme yapıştırıp sağındaki mavi olan bölüme tıkla..

İlk denemede indirmezse (hata verip kapanırsa) kapatıp tekrar açarak indirmeyi dene.. 

D-L Mode ve Rec Mode de mavi olan düğmenin yanıda..

Alttan indirmek istediğin çözünürlüğü (diğerlerini silerek..) seçmelisin..

Ben 1750K seçtim (1920*1280; yüksek çözünürlük)

Convert için K-Lite kurulu ise Codec'lerini kullanır... 

altta deneme indirme Caps'i ve Convert...

[spoiler]pUTfpJ7.jpg[/spoiler]

Hocam budahada iyi oldu.Yalnız çözünürlüğü nerden seçiyoz onu çözemedim.