Jump to content

Msdn Orjinal Windows 7 X86- Ve X64

ozanaus
 Share

Recommended Posts

• 1 ay sonra...

tabıkı de oynamıs olursun, ama degeısen sadece hash egerelri olur, onun dısında herseyıyle yıne orjınal kalır, orjınanllıgının uzerınde durulmasının sebebbı, acaba oynayan kısı ıcıne herhangı bır vırus trojan vs koymus olma ıhtımalıdır, zaten oynayan sen oldugun ıcın sorun olmaz:)

• Like 1

Tşkler ustad  yani orjınal stabiliğinden bişey olmaz sadece tüm ısolar olur öylemi peki tüm sürümlerde değişiklik olmazmı yani sürümlerde farklı değillermi yoksa sadece  o dosyayı sildigimizde hangi sürümü secersek o sürümün özelikleri mi yüklenilir bide sizce en iyi sürüm hangisi pro ve ya ultımate mi

bide orjınal de uefı destegi varmı yoksa kendimiz mi eklıyoruz  varsa nerden ve nasıl eklerız bilgin varmı bu yeni nesil cihazlarda bazı larında dvd okuyucu yok yani kendıliğinden recovry li wındos lar var mini .v.s gibi gecen lerde format atmaya kalktık bi türlü yemedi eni sonunda  recovry inden yukledık

Edited by nextadam

Hocam 32 bit lik sürümde o belirtilen dosyayı silersek tüm sürümler mi çıkar bide 64 bitlik içinde ayrı yapmamız lazım mı? yoksa 32 bit i de ayrı mı indirmemiz lazım? Eğer ayrı ayrı indirilirse 32&64 bit tüm sürümler AIO nasıl yapabiliriz? 

• 2 hafta sonra ...

orijinal el değmemiş sp1 sürümleridir

win7nin tüm sürümlerini aktif etmek için iso imaj dosyasını herhangi bir iso imaj programı ile açın, 

sources klasöründe bulunan ei.cfg dosyasını silip farklı kaydedin

32 bit --------------- 64 bit
Starter --------------Home Basic
Home Basic ---------Home Premium
Home Premium -----Professional
Professional --------Ultimate
ultimate

https://yadi.sk/d/rbW_x6IfdSzHV

yandexe üye olup kendi diskinize anında kaydedebilirsniz ve beklemeden son sürat indirebilirsiniz

verecegım referans ile  üye olursanız 1 GB alan kazanacaksınız

https://disk.yandex.com.tr/invite/?hash=ZWN02XTF

ustad senın dedıgın gıbı yaptım ei.cfg dosyasını silip farklı kaydetim indirdiğim ultımate 86 lıkta yaptım

5 tanesı geldi ama nedense wın 8 1 denedım key ıstedı yani ürün anahtarı oda bir türlü uymadı şu an usb de home premıum kuruyorum ellerıne saglık yalnız ıso da  2011 04görünüyor ama format attıgım zaman da 2010 görünüyor tşkler

bide acaba 64 lık bitte uefı destegi varmı yoksa ellemı eklıyoruz

Edited by nextadam
  • Like 2

• 4 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...

yahu nerden uyduruyorsunuz, herhangı bır sıkıstırma yok, direk ıso kalıbı işte

OZANAUS benimde başıma geldi  arkadaşın dediği, nasıl oldu şu an hatırlamıyorum ama indirmek için tıklamıştım rar yada  zip olarak indirmeye başlamıştı tam hatırlamıyorum uzantıyı iptal edip tekrar indirmek istediğimde iso olarak düzeldi. Arkadaş uydurmuyor bence yandex disk sitesiyle alakalı  olabilir yada tarayıcıyla alakalı bir hata  olabilir

• 1 ay sonra...

Paylaşım için sağol ancak yorumları okuduğumda kimse bu sadece win7 ultimate x64 ve x86 demiyor format atıyorum ancak işletim sistemi seçeneği gelmeden direk win 7 ultimate atıyor bu sorun bir bendemi oldu acaba ?

• 2 hafta sonra ...