Jump to content

Recommended Posts

İndirip kurdum, çok stabil çalışıyor. Yalnız bir sorum olacak: Araçlar yok (sidebar) orijinalinde mi yok yoksa siz mi iptal etmişsiniz?

Tekrar teşekkür eder çalışmalarınızda başarılır dilerim...

Aslında olmaması daha iyi, Sistemi gerçekten kasıyor

z2lNv6.jpgLİNKE TIKLADIĞIMDA ALDIGIM HATA ÜYELİĞİM DE VAR           MOBİL OLARAK ALDIM   KOD İLE GİRİŞ YAPTIM
Bu web sayfası kullanılamıyor

J7kjLo.jpg

Başka bir tarayıcıyla (mozilla firefox ) ve indirme yöneticisi (internet download manager) ile indirmenizi öneririm

Hocam sağ tık ta araçlar yok. "Win özellikleri aç kapa" da seçeneğinide göremedim. gadget yükleyemedim.

Öncelikle görev yöneticisinden sidebar.exe yi sonlandırın ardından şu yolu takip edin;
C:\Users\kullanıcı adınız\AppData\Local\Microsoft\Windows Sidebar
içindeki settings.ini ve gadgets klasörünü silin bütün işlem bu kadar windows'un kendi araçları durur ama kendi ekledikleriniz silinecektir.
Sidebar.exe'yi tekrar başlatınız.
Bu adım işe yaramazsa BURADAN yardım alabilirsiniz.

Saygılar.
Edited by ONBUKA

Ben kurdum güzel ama biraz kasıyor gibi geldi .hızlı değil

Tahmini olarak 200-300 tane win7 indirip kurmuş biri olarak gördüğüm en hızlı win 7 sistemi Temmuz ayında verdiğin http://www.tnctr.com/topic/269901-windows-7-performans-edition-x64/ bu sistemdi. Güncel olanı ne zaman hazırlayacaksın

Şuan hazırlıyorum,sade ince ayarlı performance sürümünü,yakında yayınlanır.

Sistem sürücüleri kurduktan sonra kararlı bir şekilde çalışmakta ve çoğu bildirim bu yöndedir.

Geri bildiriminiz için teşekkürler.

Saygılar.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• Similar Content

• By Azerbeycan82
      Windows11Pro_22H2_22621.1485TR.28.03.23
      Rar İçerisindeki ISO Boyutu: 3.33 GB (ESD)
      MD5: CCS5F49900D2F39B90C0EFB720469808c  
      İNDİR: https://ufile.io/tn7rowtp  (⚡Tnc Debrid ile İndir)
      SİSTEM ÖZELLİKLERİ
      1.Sistem 28.03.2023 tarihi itibariyle günceldir. 32bit GPT_UEFI USB diske ve 4.7GB DVD-RW ra önyüklenebilir olarak bizzat kaydedilerek testen geçirilmiş olup,rufus 3.22.2009 ile kayıtta bir menü çıkarsa yapılacak işlem aşağdaki görsel üzerinde açıklanmıştır. ESD siz orijinal boyutu {WIM_5.78 GB} tır.
      2.Yeniden oluşturulan ISO dosyası “Rufus/AIOBOOT/VENTOY” yazılımları üzerinde uygulama yapılarak teste tabi tutulmuş olup, kesin sonuç elde edilmiştir.
      3.Orjinal Wim dosyasını ESD ye dönüştürme esnasında yalnızca MicrosoftNetFremork 1-3.5 entegresiyle birlikte Lisaslamayazılımı  ilave edilmiştir. Bunların dışında başkaca bir ekleme/çıkarma yapılmamıştır.
      4.PC ye yüklendikten sonraki boyut : 21.7 GB tır.
      5.Tüm günceleme ve PC sürücülerini yükledikten sonra hiçbir program yüklemeden önce “Sistemi Temizle&Hızlandır” (Direk masa üstüne gelecek-Aşağıdaki görselde görüldüğü gibi) yazılımını tam olarak çalıştırınız. Yani tüm seçenekleri işaretleyerek çalıştırırsanız 6-7 GB lık bir yer açılmaktadır. Bundan sonra programları yükleyebilirsiniz. Bu arada kendinize özelleştirilmiş bir Win11 Lite sistem yapmış oluyorsunuz.
      6. “Sistemi Temizle&Hızlandır” yazılımını çalıştırdıktan sonra, windows defender vürüs koruma devre dışı kalacaktır.Kullanmak istiyorsanız işareti kaldırıp yazılımı öyle çalıştırınız. Aynı kural microsoft edge içinde geçerli olup,uygulama sonucu işaretlediğiniz halde faal durumdaysa edgenin en son sürümü varsa indirip yüklediğinizde,yüklü olan edgeyi kaldırıp ondan sonra en son yeni versyonu yüklemesini iptal ediyorsunuz. Böylece Edge den de kurtulmuş oluyorsunuz.
      Sistemle ilgili tüm görseller aşağıdadır. Lütfen dikkatlice inceleyiniz. Yararlanacak olanlara hayırlı olsun. Kolay gelsinin.

• By MrRush
      Windows 7 Pro+ SP1 x64 Mart 2021 tr
      Windows 7 Pro SP1 x64 tr orijinal MSDN kalıbı kullanılmıştır. Mart 2021'e kadar olan güncellemeler dahildir. 
      Net Framework, Defender, Windows Kötü Amaçlı Yazılımları Temizleme Aracı,
      Telemetry Güncellemeleri ve gereksiz güncellemeler dahil edilmedi.
      UEFİ - BIOS desteği vardır.
      Güncellemeler DISM ile entegre edildi.
      Sistem Açılış Sesi değişti.
      Logon ekranı arkaplanı değiştirildi.
      3.parti tema kullanma imkanı eklendi. Birkaç özel sevdiğim Temalar ve Masaüstü resimleri eklendi.
      Başlat ve Sistem ikonları değiştirildi.
      explorer penceresi sayfa ileri geri tuşu özelleştirildi.
      Masaüstü ikonları aktif gelir.
      Sistemden silinen kaldırılan herhangi bir servis veya araç yoktur. 
      8gb veya  üzeri Flash Bellek kullanın.
      Otomatik Aktivasyon yoktur.

Windows 7 Pro+ SP1 x64 2021 tr 
      İNDİR
      https://disk.yandex.com.tr/d/cUAci46Mui3YmQ

• By EASMurat
      EASMurat Windows 10 Pro x64 ( 19042.867 ) Mart 2021  Güncel + Görsel  
      Lütfen Sunumu Okumadan Soru Sormayınız, Sistemi Hazırlamak Kadar Sunum Açıklaması yazmak içinde Uğraşıyorum, Lütfen yani...
      # DUAL BOOT içerir, yani Hem Legacy, Hemde UEFI kurulum yapabilirsiniz. @köylü abinin ISO Kalıbı kullanılmıştır.
      # Dilerseniz sadece 64bitlik BOOT.WIM olan başka iso kalıbını da kullanabilirsiniz.
      # Windows 10 Pro X64 2021 yılının Mart ayı ( 19042.867 ) itibariyle günceldir.
      # EASM OS Performansı Sağlamak için kapatılan bileşen vardır arzu edilirse açılır.
      # Çıkarılan bileşen yoktur, Mağaza ve bağlantıları duruyor, Lite Değildir, Performansı Arttırmak amacıyla yapılan ayarlar vardır, MSDN tadında Windows deneyimi sunar.
      # MSDN Kalıp Güncellenirken her sistemimde Olduğu gibi hem Dism, hemde sysprep Kullanılmıştır, iki sistemde Windows'un orjinal yedekleme sistemidir polemiğe gerekyok yani...
      # Sistem Güncel Olarak hazırlanmış ve Güncel sisteme artı Görsellik eklenmiştir. Kısaca ikitane Aynı sistemdir.
      # indirdiğiniz iso kalıbını Rufus programı ile enaz 8GB USB bellekten sorunsuz kurulum yapabilirsiniz.
      # Defender eklidir fakat deaktif edilmiştir, isteyen ayarlarından açıp kullanabilir. Bence tamamen gereksiz olduğunda  kapatılmıştır.
      # Kurulum imajının boyutunu düşürmek için ESD sıkıştırma yapılmıştır.
      # One Drive devredışıdır, ben kullanan olduğunu sanmıyorum, fakat açılabilir.
      # Microsoft EDGE eklenmiştir, Saf RAM Kullanımı 680 MB Civarındadır. Her bilgisayarda böyle Olacak diye bir kaide yoktur, Çünkü her bilgisayarın Donanımı Farklıdır.
      # Sistemde .Net Framework 3.5 ve 4.8 eklidir. Ayrıca C++ Redistrybutable dosyaları,  Dx ve Msxml .dll dosyaları da eklidir, ince ayarlıdır kısaca Sorunsuz bir Windows deneyimi Sunar.
      # UAC Kullanıcı Hesap denetimi Kapalıdır, bilgisayarda her yapılan değişiklikte Onay istediğinden Ben kullanmıyorum, şunu yapmak istiyormusun, bunu yapmak için tamam'a tıkla Bune arkadaş herşeyde onay sorduğundan gıcık oluyorum ve ben KAPALI KULLANIYORUM, isteyen açabilir.
      # Sistemi uzunca zaman ve Stabil Kullanmak için ve görselliğin BOZULMAMASI içinde GÜNCELLEMELERİ KAPALI SEÇİN , Yani sistem Güncelleme almasın Kurulumda da açmayın... Zira Maykro sofistike  her ay bir yeri yaparken düzeltirken başka birşeyi bozuyor bunuda aylık raporlarında Okuyoruz zaten, ben değil kendileri söylüyor.
      # Masaüzeri simgeleri eklidir ayrıca, Anydesk, Teamwiver gibi uzaktan yardım Programları, ayrıca iP Scanner, Kms Aktivasyon  ( sonradan yapmak için ) Sistemde eklidir, bunlar Kaldırmak istenirse Program files 'dan [EASM ] klasörünü silmeniz yeterlidir, Sistemde Kurulu değil Portabledir. 
      # Görsellemede Windows 10 Orjinaline bağımlı kalınmış, sadece ikon değişiklikleri yapılmıştır. Zaten Kap kara Oyun karakterleri olan Görsel paketleri Oldum olası Sevmemeşimdir sadelikten yanayım.

Bildiğiniz EASM OS stabilliğinde, performansa yöneliktir. Kişisel bilgisayarımda 680MB Saf ram Kullanımı vardır fakat bu her bilgisayarda böyle olacak diye bir kaide yoktur, çünkü her bilgisayarın donanımı yani iç parçaları anakartı farklıdır, Oyun, internet, kişisel, yani GENEL OLARAK kullanılabilir. Çıkarılan bileşen yoktur, Mağaza ve bağlantıları duruyor, Lite Değildir, Performansı Arttırmak amacıyla yapılan ayarlar vardır, MSDN tadında Güncel Windows deneyimi sunar.  Sistemi beğendiyseniz Alırım bir beğen butonunuzu

Son birşey Sistemi Alıntı REUPLOAD yapacaklar Lütfen Emeğime Saygı gösterip ismimi kullansınlar, Ayrıca benim bu sistemimi alıp sağını solunu kurcalayıp, paylaşanlar Performanslı diye sizlere yeniden sunanları biliyorum rencide etmemek için isim yazmıyorum   ama onlar bunu bildiğimi bilsinler diye bu açıklamayı yapıyorum  Alıntı yapıyorsanız veya bu sistemi kullanıyorsanız Alıntı yaptığınız kişinin adını yazmak sizi Düşürmez aksine yüceltir, sizi takip edenlere  bu işi yaparken Kimleri örnek aldığınızı anlatırsınız, kısaca EMEĞİME SAYGI BEKLİYORUM, zira bu sistemleri maddi bir kazanc beklemeden sizlerle paylaşıyorum..!

Dikkat ..! Bu işletim sistemi Modifiyesi SSD'ye  8 ila 11 dakikada, Normal HDD'ye 25 - 30 dakikada kurulup masaüstü geliyor Performans ve stabiliyet için kendimi anlatmaya gerek yok sanırım, bizi bilen bilir  bildiğiniz kararlılık da, easm işletim sisitemleri... Program Files (x86)\[EASM]\KMS-Dijital-Aktivasyon\ klasörününün içinde EASMurat_win10_mikro.exe, EASMurat_win10_TEMMUZ.exe, EASMurat_win10_TEMMUZ_FULL.exe diye ÖZEL ayarlarım var, eğer PC'niz yani ;
      Bilgisayarınız 2 Yıllıksa EASMurat_win10_mikro.exe
      Bilgisayarınız 3 - 5 Yıllıksa EASMurat_win10_TEMMUZ.exe
      Bilgisayarınız yıldan 6 veya daha fazlaysa EASMurat_win10_TEMMUZ_FULL.exe
      Fakat Ful exe'de ve Temmuz exe'deki ayarlar Sağtuşa Sahiplik Al, Kullanıcı hesap denetimini kapat gibi Özelliklerle gelir haberiniz olsun Sunumda verdiğim Linkteki  programla  bunları yeniden kaldırabilir veya açabilirsiniz...   ISO Kalıbını indirmek için : https://disk.yandex.com.tr/d/V2GGkxi-vKB8Ww
      Arzu eden Olursa ( sistemde ekli değildir ) Çabuk Ulaş Menüsünü Ekleyip Kaldırmak için  RAR şifresi ( easmurat) : https://yadi.sk/d/PJ6OvLUzTTqRqw
      EASMurat Özel Performans Ayarlarını indir : https://disk.yandex.com.tr/d/AeITsne52VN46g

Alternatif Link için @bisse-team Teşekkürler : https://ag.d-ld.net/0714ce2973 şifre: tnctr.com

Kapatılan bileşenleri Defender, One Drive Açmak isterseniz Şu Programı kullanabilirsiniz :

• By Alphonso_Elric
      İNSANIZ HATA YAPABİLİRİZ, BENİM GÖZÜMDEN KAÇAN BİR SORUN VAR İSE KONUYA BİLDİRİM YAPMANIZI RİCA EDİYORUM.

>> Uzun Bir Aradan Sonra İlk Çalışmadır, Umarım Beğenirsiniz.
      >> Klasik Windows Görünüşünden Ziyade Çok Farklı Tatları ve Güzellikleride Özümsemeniz Gerektigini Düşünen Birisiyim. O Nedenle Windows Kullanımını da Zevkli Hale Getirmeye Çalıştığımı Bilmenizi İsterim. Bu Çalışmalar İçin Bir Teşekkürün Dahi Yapılmadığını Görmek Gerçekten Çok Üzücü.
      ÖNEMLİ NOT: Bu Çalışmada Kullanılan Tüm görsellik DLL editlemesi ile tarafımdan Hazırlanmıştır, Skinpack Kullanılmamıştır, DLL Dosyalarını Farklı Çalışmalarda Kullanmak Serbesttir, Ama Bi Teşekkür Karşılığında.
      >> İconlar üzerinde tarafımdan Photoshop kullanılarak degişiklikler yapılmıştır.
      GELELİM ASIL KONUYA

>> Windows 7 Professional [X64-TR] MSDN Kalıp Üzerinde Çalışılmıştır.
      >> Peforman ayarlamarı ve DLL Editlemeleri Dışında Hiçbir bileşen Çıkarılmamış veya Eklenmemiştir, İçiniz Rahat Olsun bundan Emin Olabilirsiniz.
      >> Özenle Seçtiğim ve Hazırladığım İconlar Çalışmaya Entegre Edilmiştir.
      >>  UEFİ desteği vardır. (Denemedim Ama Çalışacaktır, Sorun olacağını Düşünmüyorum./Windows 10 Dosyaları Kullanılmıştır.)
       >>  06.02.2018 Tarihine Kadar Olan Tüm Güncellemeler Entegre Edilmiştir. 06.02.2018 Tarihi İtibariyle 0 Güncelleme Çıkacaktır. [Belki Defender Güncellemesi Olabilir.]
      >> Internet Explorer 11 Final Sürümü Kurulu Gelir, Ana Sayfa Google Olarak ayarlanmıştır.
      >> Seçmeli Aktivasyon Eklenmiştir.
      >>  Aktivasyon ve Yapılan Ayarlamaların Sorunsuz Olarak Çalışması Amacıyla Kurulum Sonrası Makinanızı Yeniden Başlatınız..
      >> Masaüstü İconları Aktif Halde Gelir.
      İlk Açılışta, Masaüstü Aşağıdaki Gibi Olacaktır.

>> Windows 7 lerde de Telemetry [Kişisel Verilerin Toplanması] Özelliğinin Kullanılmasına Güncellemeler İle Başlanılmıştır. Kurulum Sonrası İstede Bağlı Olarak Aşağıda Eklediğim Programcık İle Tek Tık İle Bu Özellikleri Kapatabilirsiniz.
      DWS Lite Final 
      https://my.pcloud.com/publink/show?code=XZDcuIZKfiks7JfrRbofqynhOwCHJbxDTMk
      NOT: Gücellemeler Sonucunda Bu Güncellemelerinde Geri yüklenme İhtimalini Bulunduğunu Belirtmeliyim. O Nedenle Arada Bir Çalıştırmanız Yararınıza Olabilir.
      >> Fare İconları Değiştirilerek 1 Adet Yeni Mouse Paketi Eklenmiştir.
      >> Sağ Alt Bölümde Bulunan Analog Saatin Görünümü Kendi Hazırladığım Görünüm İle Değiştirilmiştir. Yapılan Değişikliği Aşağıdaki Ekran Görüntülerinden Görebilirsiz.

>> Sağ Tıkta Sizlere Kolaylık Saglayacağını Düşündüğüm Faydalı 2 Ekleme Yapılmıştır, Yapılan Eklemeleri Üstteki Ekran Görüntülerinden Görebilirsiz.

>> ESD Şıkıştırma Yapılmış ve 6,0 Gb Olan Çalışma 3,70 Gb a Düşürülmüştür.
      >> Temelde Gerekli Olan Visual Program gömülü (2017 Dahil) Gelecektir.
      >> Net Freamwork 3.5 Aktif Gelir ve 4.7.1 (TR) Eklenmiştir.
      >> DirectX 11 Son Aktif Gelir.

>> Birbirinden Güzel ve Tarafımdan Özenle Seçilen  Yüksek  Çözünürlükte 50 Adet Wallpaper Eklenmiştir. (Her Yarım Saate bir Wallpaper in Değişmesi İçin Ayarlama Yapılmıştır.)
       >> Reklam Yoktur Emin Olabilirsiniz.  0 Reklam.
       >> Bu Çalışmada Fazlasıyla Gereksiz Olarak Sistemi Kasan Windows Deffenderi Tamamen Kapattım, Deffender Kullanan Varmı? Bilemiyorum.
      >> Makina Kapanma ve Açılma Hızıda Hızında Optimizasyon Yapılmıştır.
      >> Akıcılık ve Performansa Dayalı Olarak Hazırlanmıştır.
      >> Görsellik İçin Ekran Kartı Sürücüsü vs. Yüklemelisiniz. Bundan Sonra Arkanıza Yaslanıp Görselliğin Tadını Çıkarabilirsiniz. İconları Olabildiğince Birbiri İle Uyumlu Seçmeye ve Hazırlamaya Özen Gösterdim Umarım Beğenirsiniz.
       >> Sistemi Yormaya Endexli Olan 12 Servis Durdurulmuştur.
      1- TrkWks
      2- FdResPub
      3- CscService
      4- DPS
      5- WMPNetworkSvc
      6- AppMgmt
      7- bthserv
      8- EFS
      9- iphlpsvc
      10- TabletInputService
      11- Yazdırma Biriktiricisi
      12-Windows Search
      >> İso Boyutu  3,70 GB dır.. (Dvd ye Sığacaktır.) İsterseniz USB Flash Diske Aşağıda Verdiğim Programı Kullanarak ta Kolayca Kurulum Yapabilirsiniz, 4 Gb lık Bir Flash Disk Yeterli Olacaktır.
      RUFUS:
      http://rufus.akeo.ie/?locale=tr_TR

HERKES İNDİREBİLSİN VE KULLANABİLSİN DİYE MAİL.RU YAPTIM. SERVİS SAĞLAYICINIZ HANGİ HIZI DESTEKLİYORSA O HIZDA İNDİRME YAPABİLİRSİNİZ.

İNDİR [TÜRKÇE]
       https://anonfiles.com/vaU0mc0fpa/Win_7_Pro_X64-TR_-ESDL_-G_rsel_iso
      MAİL.RU
      https://cloud.mail.ru/public/J1wg/UHjcC4np7
      https://cloud.mail.ru/public/X2yd/rGCQkpcCG
      https://cloud.mail.ru/public/UipL/98xipMka2
      https://cloud.mail.ru/public/6jcw/4YSgUPF85
      Şifre :  Alphonso Elric
      (Dosyanın Paketlenmesi İçin WİNRAR 5.50 Kullanılmıştır. Lütfen Winrar 5.0 ve Üzeri Versiyonunu Kullanınız.)
      BENDE BU ÇALIŞMAYI KULLANMAKTAYIM HİÇ BİR SORUN OLMADIĞINI BİLMENİZİ İSTERİM, FAKAT KONUNUN EN ÜSTÜNDEDE BELİRTTİĞİM GİBİ İNSANIZ HATALARIMIZ OLABİLİR, SİZLERDEN BİLDİRİM YAPMANIZI RİCA EDECEĞİM.
      LÜTFEN İYİ VEYA KÖTÜ YORUMLARINIZI EKSİK ETMEYİNİZ. EMEGE BİRAZ SAYGI GÖSTERMENİZİ TEMENNİ EDİYORUM.TEŞEKKÜR TUŞUNA BASMAK PARMAKLARINIZI AŞINDIRMAZ.

Saygılarımla.
      [KENDİM BİR WİNDOWS'U NASIL KULLANMAK İSTİYORSAM SİZİNDE SORUNSUZ BİR ŞEKİLDE KULLADIĞINIZDAN EMİN OLMAK İSTİYORUM O NEDENLE HERŞEYİ İLE EN İNCE AYRINTISINA KADAR DÜŞÜNDÜĞÜMÜ VARSAYIYORUM.]

BU ÇALIŞMA TANITIM AMAÇLI OLARAK HAZIRLANMIŞTIR.
      LÜTFEN ORJİNAL YAZILIM SATIN ALINIZ. BENİ ÜZMEYİNİZ.
    • By Senkron2
      Windows 10 Enterprise LTSC 1809.1075 Lite Plus
      2 Mart 2020 oprekin tarafından Genel Bilgi:
      Program sürümü: 1809.17763.1075
      Kod Adı: Redstone 5
      Mimar: 64bit
      Boyut: 2.32gb (ESD)
      Sistemi modifiye eden yapımcı: Oprekin
      Dil: İngilizce (Farklı diller yüklenebiliyor)
      Not: Sadece ileri düzey kullanıcılar için!
      Taze temiz kurulum için önerilir

Yüklü Gelenler:
      Microsoft .NET Framework 3.5
      Microsoft .NET Framework 4.8
      StartIsBack
      Silinen Özellikler:
      Tüm windows bloatware uygulamaları
      Windows güvenlik duvarı (GUI)
      Windows defans
      Windows güncelleme
      Windows yedekleme
      Cortona
      diğer şeyler…
      Aktif Bileşenler:
      IE11
      WMP
      Paint
      Fotoğraf görüntüleyici
      Uzak masaüstü bağlantısı
      Windows PowerShell
      Direct Play
      Hızlandırma ve yapılan ayarlar:
      Windows update var fakat kapalı gelmektedir.(Açılabilir)
      Arama arayüzü kapalıdır
      Başlat Menüsü
      Ekle Yönetici Olarak Çalıştır Bağlam Menüsü
      Ekle CMD'yi Burada Aç Bağlam Menüsü Ekle Sahip Olun
      ve daha fazlasını yapın Kayıt Defteri Düzenlemeleri
      Lütfen dikkat
      Bu windows modifikasyonu sadece ileri düzey kullanıcılar için, tüm özelliklerin burada olmasını beklemeyin veya işlev normal olarak çalışacaktır, “LITE” in ne anlama geldiğini bilmelisiniz . İndirme linki:
      https://mega.nz/#!ttF2hCBD!SqOSewuxPXYT-_NFf4IWLRG1ZZlde84_JFIKUhouFmY (⚡Tnc Debrid ile İndir) (⚡Tnc Debrid ile İndir) (⚡Tnc Debrid ile İndir) (⚡Tnc Debrid ile İndir) (⚡Tnc Debrid ile İndir) (⚡Tnc Debrid ile İndir) (⚡Tnc Debrid ile İndir)
      Çalışma OPREKIN isimli arkadaşa aittir. İlgili kaynak : https://oprekin.com/
      NOT : İçeriğinde mağaza ve mağaza bileşenleri yoktur indirmek isteyenler bunu bilerek indirebilir. Sistem ingilizcedir fakat yüklediğim resimlerdeki gibi Türkçe hale getirebilirsiniz. (Sadece işten anlayanların indirmesini rica ederim hiç windows kurmamış veya ileri düzey bilgisi olmayanlar lütfen kurmasın birçok kısmı ile uğraşmak zorunda kalırlar çünkü sistem hem yabancı dille kuruluyor hemde birçok bileşeni silinmiş durumdadır)

Windows içerisinde çalışan aktif hizmetlerde inject, keylogger vs takip ve kopyalama ilişiği olan bileşenlere rastlanmamıştır. Performansı muazzam derecede iyidir herkese iyi günler dilerim.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...