Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Pascal Usb Multiboot Extreme Edition V3.0 - 2015

bypascal
 Share

Recommended Posts

• Replies 336
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

win8-7-xp isolarını koymayıp hatta büyük isoları koymayıp öyle paylaşsan? Biz istediğimiz 8.1/7/xp leri koysak?

Bencede katılıyorum win8 - win7 - xp dosyalarını paylaşmayın biz kendimiz ekleyelim...

Böylelikle Boyuttan Azaltmış Olursunuz...

Hem isolar degistirilebilmeli hemde sayfadaki yerler dizayn ve ekleme çıkarma gibi seçenekler olmalı. Hirenboot veya Ultimate dlcd gibi bir şey olmalı.

Daha önce pascal multiboot kullandıysan
İsoları anlattığımız şekilde sisteme eklersin ama grafiksel menüde bir değişiklik yapamassınn.. Bu sistemin nasıl tasarlandığını daha önce anlatmıştık eğer istersen özgün multibootunu bu şekilde yapabilirsin..

Arayüz tasarımı göz alıcı olmuş bir an evvel yayınlsanızda ay sonu kota limitlerini doldurursak  :)
Driver Paketleri ekleyebileceğimiz bir menü olabilir mi?

Driver paket nedir bilmiyorum ama daha önce pascal multiboot kullandıysan freebox ı kullanarak istediğin bootable iso yu çalıştırabilirsin...

Ne Zaman Yayınlanır @bypascal  İçinde Driver Pack Veya Samdrivers Gibi Driver Programı Eklerseniz İyi Olur 

Kendi İsolarımızı Ekleyeceğimiz Kendi Katılımsızlarımızı ve Driver Pack Veya Samdrivers Veya EasyDrivers İçeren Sistem Çok İyi Olur 

Edited by hasan1000

Hocam çalışmanız çok güzel sizden ricam 2 sürüm olsa daha iyi olur biri 16 gb flash bellekler için diğeride 32 flash bellekler için çıkartırsanız çok güzel olur .16 gb flash bellek sürümü pascal usb multiboot extreme edition lite v3 olur hem bir çok kişi kullanma imkanı olur yinede sizin bileceğniz bişey ben sadece öneriyorum tabi 16 gb flash bellek olursa ben de kullanabileceğim :) kolay gelsin

Hocam çalışmanız çok güzel sizden ricam 2 sürüm olsa daha iyi olur biri 16 gb flash bellekler için diğeride 32 flash bellekler için çıkartırsanız çok güzel olur .16 gb flash bellek sürümü pascal usb multiboot extreme edition lite v3 olur hem bir çok kişi kullanma imkanı olur yinede sizin bileceğniz bişey ben sadece öneriyorum tabi 16 gb flash bellek olursa ben de kullanabileceğim :) kolay gelsin

Dostum bu düşünceni değerlendiririz ama düşük bir ihtimal ;)

Bencede katılıyorum win8 - win7 - xp dosyalarını paylaşmayın biz kendimiz ekleyelim...

Böylelikle Boyuttan Azaltmış Olursunuz...

Arkadaşlar sistemin kararlı tutarlı çalıştığının anlaşılması açısından tam olarak upload etmek durumundayız.. sonra sen kendi iso nu yüklersin çalıştıramassın sistem bozukmuş dersin.. bu tarz problemler başımıza geldiğinden komple upload edeceğiz...

Hocam linux sürümleri de olsun. Kullanan arkadaşlar olur. Birde hocam hızlı linklerde olsun yandex veya mega.co gibi torrent te olabilir. Diğer arkadaşların dediği gibi vista xp 64 ve win 8 é gerek yok.

arkadaşlar bilindiği gibi win 8.1 LGA775 ve altı işlemcilerde nx, px ve bazi işlemci özellikleri aramakta bu özelliği olmayan veya kapalı olan sistemlerde windows 8.1 hata vermekte kurulum yapmamaktadır ve bu sorun çözülmüş değildir ve çözüleceğinide sanmıyorum,  windows 8 veya windows 8.1 in destekleyen sürümünü eklemeyi düşünmemdeki maksat insanlar multibootu kurduklarında eski nesil sistemlerede windows kurabilmeleridir.