Jump to content

Pascal Usb Multiboot Extreme Edition V3.0 - 2015

bypascal
 Share

Recommended Posts

• Replies 336
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

proje ile ilgili fikir alış verişi bittikten sonra icraata geçicem hızlı bitirir.. upload ederiz.

sence bukadar öneri yetmezmi cünkü bu önerilerin ve isteklerinardı arkası kesilmez de o yüzden diyorum

artık biran önce calışmayı örsek diyorum ve calışmalarında başarılar dilerim

Bypascal dostum sen en güzeli Resimde yayınladığın gibi yap. Evet KintaRo'nun dediği gibi Windows Xp kullanan Arkadaşlar var mesela ben   :) 

Ve birde birşey daha eklemek istiyorum. Windows 7 - x64 * x86 Sürümlerinide ekleme durumun varmı Bazen format atmaya gittiğimizde sistemler x64 - x86 oluyor o yuzden ekleyeyim dedim. Sistemine KATILIMSIZ Kurulum da ekleyecekmisin ve DriverPack Olmazsa Olmazlardan tabiki senin görüşün :)

Edited by murathassoy

bence xp x64 ü çıkart sistemden derim. sahsi fikrim. kullanıcııs yok. zaten 4 gb ramı ve ıslemcısı olan 7 kurar. global olarak dusundugumuzde bu sekıl. xp driverlı olanı versiyonuda cıkart. yerıne menuye guncel bır drıver paketı entegre et..2 adet xp olacaksa biri lite xp olmalı.. yanı mantıklı yaklastıgımızda ıse yarayacak moduller bunlar. aklıma daha gelırse yazarım sıze.

Bypascal dostum sen en güzeli Resimde yayınladığın gibi yap. Evet KintaRo'nun dediği gibi Windows Xp kullanan Arkadaşlar var mesela ben   :) 

Ve birde birşey daha eklemek istiyorum. Windows 7 - x64 * x86 Sürümlerinide ekleme durumun varmı Bazen format atmaya gittiğimizde sistemler x64 - x86 oluyor o yuzden ekleyeyim dedim. Sistemine KATILIMSIZ Kurulum da ekleyecekmisin ve DriverPack Olmazsa Olmazlardan tabiki senin görüşün :)

katılımsız kurulum düşünmüyorum kişiler kendi utillerini istediği gibi kursun istediği katılımsızı eklesin ama driverpack ciddi ciddi düşünüyorum ayrıca windows lar zaten tüm sürümler olarak eklenecek.

32 Gb Flaşlar Hazır Seni Bekliyoruz  ;)  :D  :)

Hiren Boot DVD VE CD Sürümünü Birleştirirseniz  Ve Dlcd Boot 2015 V.1 Eklerseniz Harika Olur By Pascal 

dediklerin zaten ekli olacak menüyü incelersen göreceksin

Edited by bypascal

pascal  1 ve 2 yi hali hazırda kullanıyorum.ikiside gerçektende mükemmel çalışmalardı .pascal 3 de çok çok daha iyi olacagından hiç şüphem yok.kimi arkadaslar bazı işletim sistemlerinin kullanılmadıgını ve olmasa daha iyi olur diye yazmıslar.onlara katılmıyorum. sadece kendilerini düşünüyorlar.ne kadar fazla özellik olursa bir o kadarda beğeni toplar bence.boyutuda hiç önemli değil ,yeterki bütün ihtiyaclara cevap versin.emeği geçen tüm arkadaşların elerine yüreklerine sağlık..

merhaba
sistemine ek olarak
knoppix gibi live çalışan bir linux sürümü
yedekleme için farstone total recovery 
driverpack solituon 14 eklenebilir mi?

iyi çalışmalar

Sisteme bir linux sürümü entegre edicem fakat hangisi olur karar vermedim Ubuntu biraz daha fazla kullanıldığından onu seçtim ama linux piyasası ile ilgili çok detay bilmiyorum farklı daha kullanışlı bir sürüm varsa ekleyebiliriz.. Ama bu knoppix free bir sürüm değildi zannedersem

Sisteme bir linux sürümü entegre edicem fakat hangisi olur karar vermedim Ubuntu biraz daha fazla kullanıldığından onu seçtim ama linux piyasası ile ilgili çok detay bilmiyorum farklı daha kullanışlı bir sürüm varsa ekleyebiliriz.. Ama bu knoppix free bir sürüm değildi zannedersem

merhaba

knoppix ücretsiz ve live sürümdür

ftp://ftp.uni-kl.de/pub/linux/knoppix-dvd/KNOPPIX_V7.4.2DVD-2014-09-28-EN.iso

bazen açılmayan sistemlerde dosya yedekleme için kullanıyorum çok işime yaradı linuxtan bildiğim ve kullandığım bi bu var diğerleri hakkında bilgim yok 

ayrıca sistemlerin yanında bi ofis programı koyabilir misin?

eQ5aNV.jpg

http://www.tnctr.com/topic/244681-yzmir-teknik-destek-multiboot-hazyrlama-yazylymy/

Kardeş buna benzer kullanımı kolay bypascal multiboot hazırlama yaparsan çok güzel olur. Çünkü mesela kimi win 8i sevmez kimi bunu sevmez biz istediklerimizi koysak daha güzel olur. Bu projen bittikten sonra buna da el atarsan güzel olur

Edited by suskun123