Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Windows 7 Performance Edition� [2015] (64 Bit)

ONBUKA
 Share

Recommended Posts

OY7WGPs.png

HIOlfrU.png

8wOxVzC.gif

control-panel-icon.png

Modifiye Bilgileri

Sürüm : Windows 7 SP1 Ultimate 64 BİT MSDN Sürümü kullanılarak derlenmiştir.

Mimari : 64 Bit

Aktivasyon : Aktivasyon içermektedir.Kurulumdan sonra sistemi yeniden başlatmanız gereklidir.

Güncellenme Tarihi : Ocak 2015 itibariyle tüm güncellemeleri içermektedir.

UEFI : Desteklemektedir.

ESD : ESD (Yüksek algoritmalı sıkıştırma uygulanmıştır.)

Direct X : 9.29.1974 sürümü sisteme entegre edilmiştir.

.Net Framework : Net Framework 4.5.2 içermektedir.

Silinen Bileşenler : Yoktur. ISO Boyutu : 4,17 GB (4.484.366.336 bayt)

RAR Boyutu : 3,83 GB (4.117.224.681 bayt)

Dosya Türü : RAR-5 - ISO

Dosya Adı : EDITION_PERFORMANCE_64_7_2015.iso

ISO MD-5 Değeri : B2825EC6AE407FB961EBD9551DCD5492

RAR MD-5 Değeri : B229D24BBE5B1D1C3F90A46CC91D3BF0

Modifiye : Bazı servisler kapatılmıştır.İhtiyaç duyulanlar Bilgisayar-Yönet-Hizmetler kısmından açabilir.

Pencil-icon.png

KURULUM VE DİSK YAZDIRMA REHBERİ

Bu pakette İSO dosyasını indirdikten sonra ihtiyacınız olan bir çok aracı bulabilirsiniz.

İndirmek için BURAYA tıklayın.

hemen-indir-butonu.png

Windows 7 Performance Edition™ 64 Bit Tek Link

ŞİFRE " ONBUKA " 'dır.

Destek olmak için ve hızlı indirme hızı için BURADAN premium alabilirsiniz.

Edited by ONBUKA

Hocam çok hızlısın cidden tam burdaki bir önceki http://www.tnctr.com/topic/274272-windows-7-performance-edition-aralyk/indirmiştim tam kuracaktım yenisini eklemissiniz ona göre daha iyimi sizce indirmeye değermi yani ? teşekkürler

Update entegreli,indirdiğiniz sürüm gayet sağlıklı ve olumlu dönüşlere sahip,ayrıca eski sayılmaz.Güle güle kullanın.

2 defa siteden indirdim. 4-5 defa refuse ile 8. gb usb ye attım. ama her seferinde aynı hatayı verdi. şimdi tekrar usb ye atıyorum. hata verirse size yazaım

Aynı hata demek yerine hata ayrıntılarını yazınız,böylelikle size yardımcı olabilirim..

Ya arkadaşlar kurulum yapan var mı?

Kurulum sorunsuz,test edilmiştir efendim.ESD sıkıştırma uygulandığı için bilgisayarınız desteklemiyor olabilir yahut BİOS ayarlarını etkinleştirmeniz gerekebilir.Bu konuda BURADAN yardım alabilirsiniz.Eğer bilgisayarınızın windows 8 desteği yoksa kurulumda sıkıntı yaşıyor olabilirsiniz.

benmi yanlış birşey yaptım bilmiyorum flash disk ile yükledim. ilk açılıgında çok yavaştı bilgisayar, yeniden başlattım düzeldi. yanlız her acılış kapanışta normalin dışında hoşgeldiniz falandan ziyade farklı yazılarda görüyorum. diskde 18 gb yer kaplıyordu resimde 12 görünüyor.

elinize saglık hocam.

benmi yanlış birşey yaptım bilmiyorum flash disk ile yükledim. ilk açılıgında çok yavaştı bilgisayar, yeniden başlattım düzeldi. yanlız her acılış kapanışta normalin dışında hoşgeldiniz falandan ziyade farklı yazılarda görüyorum. diskde 18 gb yer kaplıyordu resimde 12 görünüyor.

elinize saglık hocam.

Merhabalar,

Sistem ilk kurulduğunda kesinlikle yeniden başlatmak gerekiyor çünkü yapılandırma tamamlanmamış olduğundan dolayı yavaş olmaktadır.

Sistem dosya boyutları harddiskin kapladığı alanla doğru orantılı olarak büyür,eğer 25 gb'lık bir harddiske kurulum yaparsanız görseldeki boyuta ulaşırsınız.

Farklı yazılar dediğiniz,sistemi o an aslında tam olarak ne yaptığını size açık açık söylemesini sağladığımız bir ayardan dolayıdır. :)

Hocam benim iso 4.17 gb çıktı md5 kontrolleri sağlam uefi kurulum olur mu

Evet,install.wim 4gb'dan düşükse rahatlıkla UEFI destekler.

elinize saglık hocam.

Kardeş nasıl yükledin Flash diskle ben defalarca denedim  .boot hatası veriyor. 

Merhabalar,

Sistem ilk kurulduğunda kesinlikle yeniden başlatmak gerekiyor çünkü yapılandırma tamamlanmamış olduğundan dolayı yavaş olmaktadır.

Sistem dosya boyutları harddiskin kapladığı alanla doğru orantılı olarak büyür,eğer 25 gb'lık bir harddiske kurulum yaparsanız görseldeki boyuta ulaşırsınız.

Farklı yazılar dediğiniz,sistemi o an aslında tam olarak ne yaptığını size açık açık söylemesini sağladığımız bir ayardan dolayıdır. :)

Evet,install.wim 4gb'dan düşükse rahatlıkla UEFI destekler.

Teşekkürler hocam bilgi için. Acaba verdigi o bilgileri kapatmanın bir yolu varmı

Kardeş nasıl yükledin Flash diskle ben defalarca denedim  .boot hatası veriyor. 

yanında verdikleri rufus programı ile kurdum kardeş.