Jump to content

Windows 7 Performance Edition� [2015] (64 Bit)

ONBUKA
 Share

Recommended Posts

Teşekkürler hocam bilgi için. Acaba verdigi o bilgileri kapatmanın bir yolu varmı

yanında verdikleri rufus programı ile kurdum kardeş.

Valla bütün yolları denedim. Ne dvd den neden Usb den kuramadım. Bundan öncekileri kuruyorum. hepsi çalışıyor ama bunu kuramadım. 

Ben indirdim şimdi yoldayım eve geçiyim hemen kurulum yapıp her zaman pldugu gibi olumlu dönüşlerimi yapacam hemen [emoji5]️

Sent from my iPhone 6 16 Gb Uzay Gri using Tapatalk
Arkadaşlar .rar dan çıkartırken winrar 5 kurulu olsun yoksa rar hasarlı uyarısı alırsınız arkadaşlar. Bilginize

Ben indirdim şimdi yoldayım eve geçiyim hemen kurulum yapıp her zaman pldugu gibi olumlu dönüşlerimi yapacam hemen [emoji5]️

Arkadaşlar .rar dan çıkartırken winrar 5 kurulu olsun yoksa rar hasarlı uyarısı alırsınız arkadaşlar. Bilginize

Bekliyoruz kardeş.

Ben kurulumu yaptım kurulum yapıldı aktivasyon ekranında 3-4 dk ekran bi kastı sorunsuz açıldıktan sonra restart yaptım Sorunsuz herşey yolunda tavsiye ederim herşey olumlu.

Uefi mi kurdun yoksa normal mi?

Çalışmanız için teşekkürler. Kurulum aşamasının sonunda ekrana "WinToolkit Installer" penceresi çıktı ve bilgisayarımda D: de bulunan sistem sürücülerinin bulunduğu klasör pencerede listelendi. Bir sürü işlem yaptı sanırım ama sorun çıkmadı. Bu nedir acaba, sürücü kurulumu mu yapmış oldu?

Edited by Ironeagle

Çalışmanız için teşekkürler. Kurulum aşamasının sonunda ekrana "WinToolkit Installer" penceresi çıktı ve bilgisayarımda D: de bulunan sistem sürücülerinin bulunduğu klasör pencerede listelendi. Bir sürü işlem yaptı sanırım ama sorun çıkmadı. Bu nedir acaba, sürücü kurulumu mu yapmış oldu?

Bir sıkıntı yok efendim,bazı sürücüler entegre edildi o sırada.

Arkadaşlar ben defalarca Uefi kurmak istedim ama olmadı. her seferinde boot hatası verdi. En sonunda problemi çözdüm. Bunun ile Ağustosta yayınlanan performansı karşılaştırdım. içinde boot dosyaları eksikti. onları değiştirdim. şimdi Uefi kurulumu hatasız yapabildim.  

Arkadaşlar ben defalarca Uefi kurmak istedim ama olmadı. her seferinde boot hatası verdi. En sonunda problemi çözdüm. Bunun ile Ağustosta yayınlanan performansı karşılaştırdım. içinde boot dosyaları eksikti. onları değiştirdim. şimdi Uefi kurulumu hatasız yapabildim.  

o dosyayı paylaşma imkanın var mı

bu sistemi uefi olarak nasıl kuracağız ve nasıl lisanslayacaız bilgisi olan var mı

pardon admin 2 kere yazmışım websence filtre kullanıyorum o yüzden ilk gittiğini görmedim özür

Rufus ile UEFI ayarına uygun yazdırınız.Başarıyla kuran ve dönüş yapan arkadaşlar konuda geri bildirim yaptılar dolayısıyla sistem hatalı değildir,bunu göz önünde bulundurunuz.

Bir sorum olacak araçlardaki hava durumu hizmete bağlanılamıyor deniliyor acaba microsoftmu kapattı bu hizmeti.

Bilgim yok,o konuda modifiye içermemektedir.