Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Win 7 Sp1 Ultimate | Lite | Mart 2015 | 32 Bit

MOTUN
 Share

Recommended Posts

• Editor

windows-7-ultimate-activation-key-genera

Windows 7 SP1 Ultimate LiTE 2015 Mart Güncel [ x86 ]

Ultimate Sürümüne; 182 Güncelleme Dism ile entegre edilmiştir.

ESD Sıkıştırma: Yapılmamıştır. İsteğe Bağlı Aktivasyon Eklenmiştir (Masaüstü geldiğinde Sorar).

Aktivasyonun gerçekleşmesi için İşlem sonrası Restart yapın.Masa üstü simgeleri hazır gelir.

İSO Boyutu: 1,77 GB (1.903.429.632 bayt)

Silinen Bileşenler:

[spoiler]

elle kurulum-yükseltme-backup-appcompat-onarma-hata raporu-oyunlar-yardım-speechcommon

diller-manifestbackup-ayar aktarma-natural diller-güvenlik analiz-ekran koruyucular

yapışkan notlar-tablet pc-windows defender-wordpad-zip folder-xps-winre

[/spoiler]

RAR ŞiFRESi:MOTUN

Rar MD-5: 4CBBB267320BC589708F654DE609921D

DOWNLOAD:

Turbobit

Premium Alarak Hızlı ve Sorunsuz İndirin, Referans Linkim

Kurulum Görüntüleri:

8641incib5358081.png

6779incip2672960.png

9602incip5795962.png

4048inciw5471299.png

5642inciu2563721.png

8650incig6964114.png

Edited by megatron

• Editor

Galiba windows 7 tools kullandınız tavsiyem Rt7lite dir.

Tablet pc sildinizde ekran alıntısı çalışmaz.

Window backup yerine recovery ve windows winsxs silmeniz durumunda esd olmadan 1 gbyte iner.

Kolay gelsin :)

ekran alıntısı çalışıyor hocam :)

q4ky5q.png

winsxs i silersek güncelleme yapmak isteyenlerde sorunlar baş gösterebilir :) ayrıca yorumunuz için teşekkür ederim.

• Editor

hocam silinebilecek bir ton dosya var ama, indirenler daha kurulumdan sonra başlıyorlar " şunu nasıl ekleriz, falanca programı kuramıyorum, bunu nasıl geri getirebiliriz vs. vs." şikayete :) örneğin fontlardan yüksek boyutlu olanların bir kısmını silince office 2010, 2013 ü katılımsız kuramıyorum diye serzenişte bulunuyorlar. manuel kurun ve 2-3 kez çıkan hata penceresinde yoksay diyerek geçiniz dediğimizde " o zaman ne anlamı kaldı katılımsız office in " diyerek devam ediyorlar.

CD boyutunda olması için uğraşmadım işin gerçeği, sadece daha az yer kaplasın ve çok yormasın pc yi istedim. denemelerim devam ediyor fırsat buldukça :) neyse çok uzattım galiba.

verdiğiniz bilgiler için sağolun  :hi:

Paylaşım on Numara olmuş Windows 7de Defender silimesi çok mantıklı. Hem hiç bir işe yaramıyor hem sürekli güncelleme istiyor. Elinize sağlık. Bundan sonra Windows 7 paylaşanlar örnek alır inşallah.

Windows 8 de defender güzel ama Windows 7 de çok saçma işe yaramıyor.

hocam elinize saglık indirdim pc ye usb flash kurdum calışıyor... fakat ekran klavyesi kullandıgım için ekran klavyesi çalışmıyor başlata osk yazıyorum klavye simgesi var fakat acmyor ne yapabilirim yardımlarınızı bekliyorum...

Bu sistemde  Defenderin kaldırılması mıdır bilmem ama sistem en basit bilgisayarda dahi çok rahat çalışıyor. Keşke Denedim masasında Defender simgesi görünmeseydi.

Bu paylaştıgınız Windows 7 nin bu şekilde hafif olmasının sebebi  Windows Defenderin kaldırılması mıdır?

Eğer öyleyse bir önerim var bide kötü yazılımları temizleme aracı güncellemesi  çıkmasın. kötü yazılımları temizleme aracı güncellemeler içinde çıkmazsa sistemin daha rahat olacağını düşünüyorum.

• Editor

hocam elinize saglık indirdim pc ye usb flash kurdum calışıyor... fakat ekran klavyesi kullandıgım için ekran klavyesi çalışmıyor başlata osk yazıyorum klavye simgesi var fakat acmyor ne yapabilirim yardımlarınızı bekliyorum...

çözümü, sistemi yeniden hazırlamak maalesef. yapabileceğim bir şey yok üzgünüm 

• 4 ay sonra...
  • 1 ay sonra...
  • 3 hafta sonra ...

arkadaş bu turbobitten iner mi ya boş yere şunu yapacağım diye uğraşmasaymışsınız keşke. turbobite girdim 10 dk bekle diyor 10 dk sonra ne olacak belli değil. mail.ru ya felan atsaydınız keşke bu kadar emeğinize yazık.

Edited by selmand