Jump to content

Grand Theft Auto V - Update 3 - Crack V4 (Full)

Dexter18
 Share

Recommended Posts

• Replies 374
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

işlemci ve ram fena değilde ekran kartı düşük işte. neyse indirip deneriz olmazsa :D

Ben oyunun optimizesinin iyi olacağını düşünüyorum.Hem MaxPayne3'ü yapanlar optimize etti oyunu , hemde XBOX ve PS aynı dili konuşuyor artık sonuçta.

E bide bu kadar ertelediler iyi olacaktır mutlaka optimizesi.

60 gb deneme yanılma aşar beni :D

bişey olmaz ya ttnet'e zarar olsun :D

Ben oyunun optimizesinin iyi olacağını düşünüyorum.Hem MaxPayne3'ü yapanlar optimize etti oyunu , hemde XBOX ve PS aynı dili konuşuyor artık sonuçta.

E bide bu kadar ertelediler iyi olacaktır mutlaka optimizesi.

inşallah.

GTA S.A Dan sonra çıkan serilere oyunmu derim

bence saçma sapan kurgulanmış hepsi ama yinede oynadık :)

bunada bir bakarız artık sıkıldığım yerdede silerim

60 gb bir oyun şu dönemde fazla sayılmaz ama malumunuz kota çıktı mertlik bozuldu

neydi eski sanandreas çete savaşları bölgeleri ele geçirme elemanları topla git baskın yap vs vs :) :)

bunun ikincisini çıkarsa keşke rockstar bence rekorları katlar

GTA S.A Dan sonra çıkan serilere oyunmu derim

bence saçma sapan kurgulanmış hepsi ama yinede oynadık :)

bunada bir bakarız artık sıkıldığım yerdede silerim

60 gb bir oyun şu dönemde fazla sayılmaz ama malumunuz kota çıktı mertlik bozuldu

neydi eski sanandreas çete savaşları bölgeleri ele geçirme elemanları topla git baskın yap vs vs :) :)

bunun ikincisini çıkarsa keşke rockstar bence rekorları katlar

adam yılların uğraşını tek mesajda sildi attı :mellow:

Önümüzdeki hafta çıkışını yapacak olan Grand Theft Auto V'in PC sürümüyle ilgili PC Gamer, Rockstar Games ekibiyle bir röportaj yaptı. Rockstar Games yetkilileri ise GTA V'in PC sürümüyle ilgili merak edilen bazı soruları yanıtladı.

GTA V'in PC sürümünün tek bir stüdyo tarafından geliştirilmediğini, farklı ekiplerin bir araya gelerek kurulduğu bir takım tarafından geliştirildiğini belirten yetkililer, bu takımda GTA IV, Max Payne 3 ve L.A. Noire'ın PC sürümünü yapan eski yapımcıların da bulunduğunu söylüyorlar. Ayrıca PS4 ve Xbox One mimarisi PC ile aynı olduğundan dolayı oyunun konsol sürümünü geliştiren takımdan kişiler de PC ekibinde bulunuyor. 

GTA V'in PC sürümünün ilk günden beri planlandığını söyleyen Rockstar yetkilileri, "Oyunun PC sürümüne ilk günlerde başlamış olsak da, sonrasında hedefimizi PS3 ile Xbox 360'a çevirdik. Daha sonra PS4 ve Xbox One'ın PC ile aynı mimariyi kullanıyor olmasının bize yardım edeceğini biliyorduk." açıklamalarını yapıyor.  

Oyunun PC sürümüne farklı bir titizlikle yaklaştıklarını söyleyen Rockstar Toronto başkanı Kevin Hoare, "Geçmiş yıllardan öğrendiğimiz derslere göre PC'deki oyuncular özgürlük istiyor. Dolayısıyla biz de teknik olarak oyunculara çeşitli özgürlükler sunuyoruz. Çok çeşitli teknik ayar sunduğumuzdan dolayı oyuncular, sistemlerine göre kendi deneyimlerini optimize edebilecekler." sözlerini ekliyor.  

GTA V'in PC sürümünün 60 FPS hedef alınarak optimize edildiğini söyleyen yetkililer, monitör ve sistemin desteklediği taktirde daha yüksek FPS değerleriyle oyunun oynanabileceğini belirtiyor. 

Kötü haberim var crack çıkarsa indirdiğiniz sürümle uyumlu olmayabilir. Yani crackli sürümü yeniden indirmeniz gerekebilir.

Crack in uymama ihtimali yok. Oyun dosyaları bunlar, farklı dosya olacak hali de yok. Buna uyumlu olacak crack te. Ve bana kalırsa bu gece yayınlanacak.

Nvidia Sürücüleri de verdi GTA için özel.

NVIDIA GeForce Game Ready Driver for Grand Theft Auto V - 350.12

Edited by KenanK

Crack in uymama ihtimali yok. Oyun dosyaları bunlar, farklı dosya olacak hali de yok. Buna uyumlu olacak crack te. Ve bana kalırsa bu gece yayınlanacak.

Nvidia Sürücüleri de verdi GTA için özel.

NVIDIA GeForce Game Ready Driver for Grand Theft Auto V - 350.12

bende sana katılıyorum kardeşim

en fazla update vs. gerekli olur birkaçyüz mb lık okadar.

bende sana katılıyorum kardeşim

en fazla update vs. gerekli olur birkaçyüz mb lık okadar.

Zaten Rockstar ın açıklaması mevcut bu gece day1 Update çıkarıcak oyunun açılması için Crackler bu yüzden bekletiliyor.

Day 1 Title Update (required for play in Story Mode and GTA Online) will be live at 12:00 AM BST (in the US, this Monday, April 13, at 7:00 PM ET, 4:00 PM PT).
Edited by KenanK