Jump to content

Win 7 | 6In1 | Uefi + Sata | X64 | 2015 Mayıs

MOTUN
 Share

Recommended Posts

• Editor

QAMqGr.png

Windows 7 | x64 | Tüm Sürümler | 6 in 1 | 2015 Mayıs Güncel

4.7 lik DVD ye sığar, ESD sıkıştırma Yoktur.USB, DVD veya HDD ten kurulum yapabilirsiniz.

SATA (text mod) ve UEFi Desteği Eklenmiştir. UAC Kapalı, Masa üstü simgeleri hazır gelir.

Hiçbir bileşen silinmemiştir, defender güncellemesi eklenmemiştir.

.Net Framework 4.5.2 Sisteme Entegre Olarak Gelir.

Enterprise Hariç İsteğe Bağlı Aktivasyon Eklenmiştir (Masaüstü geldiğinde Sorar).

Aktivasyon işlemi sonrası pc yi yeniden başlatınız (aktivasyonun tamamlanması için).

RAR ŞiFRESi:MoTuN

RAR MD-5: 7037B6F831A9CC90BD1737F924EEEAB7

Kurulum Görüntüleri:

QAMqGr.png

kkvoav.png

og7vaq.png

rQ9rDB.png

GYzVJy.png

mPLBDy.png

qYBL03.png

Turbobit İndir

Premium Alarak Hızlı ve Sorunsuz İndirin, Referans Linkim

• Editor

güzel çalışma ellerine sağlık

bu şekilde birde win 8.1 x64 olursa iyi olur

bu şekilde derken? dvd boyut diyorsanız esd siz imkan yok (kastettiğiniz buysa) 

güncellemelerde sorun çıkartıyor mu acaba ?

nasıl bir sorun? zaten güncel bir çalışma.sorun çıkaracak bir modifiye değildir, rahat olun.

32 bitini de bekliyoruz

bide 32 bit olursa arşivde ölümsüz bir eser olur usta :)
tam uzun zamandır beklediğim çalışma eyv..

32 bit için vaktim yok şimdilik.

• Editor

ellinize kolunuza sağlık önceki msjımda teşekürü unutmuşum kusura bakmayınız =). sormak istediğim tekrar önümüzdeki aylarda gelecek olan guncellemelerde sahtecılık sorunu falan cıkarmı gibi ?

UEFi kurulumlarda daz loader işe yaramıyor diye biliyorum. UEFi siz de daz loader sorun çıkarmaz.

• Editor

elinize sağlık hocam, bende sıfır pc ye uefi li kurulum yaparken "irql_not_less_or_equal" verdi tekrar deniyorum geri dönüş yaparım.

hocam belki benim buradaki http://driverpacks.net/driverpacks/windows/7/x64/mass-storage/12.12.1sürücüleri boot.wim e eklememden kaynaklıdır.eğer imkanınız varsa 64 bit sata eklenmemiş bir boot.wim ile değiştirip deneyin. google da arama yaptım epey bu hata ile karşılaşanlar olmuş. ama kesin şu sebepten oluyor diyen yok :(

• Editor

hocam artık win 7 x86 x64 tüm sürümler bir arda paylaşmıyorsunuz kaç aydır böyle bir çalışma bekliyorum  bu ay böyle bir çalışma yapabilirmisiniz esdsiz

normalde 32 bit hazırlamak istemiyordum. çok istekte bulunan oldu. 32 ve 64 hazırladığımda; esd siz isteniyor ve yüklemek ölüm gibi geliyor bana. ayrıca çift boot isteyen (uefi den dolayı) ve istemeyen (multiboot dan dolayı) kişiler oluyor. ben zaten çift boottan anlamıyorum.hangisini hazırlayacağımı şaşırıyorum bazen. ayrı ayrı olması bence en güzeli... hem dvd den kuracaklar için hem de export komutu ile birleştirilebilecek olmasından ötürü bu şekilde paylaşmayı uygun görüyorum.

biraz da isteklere cevap vermekten sıkıldım. dikkat ederseniz forumda paylaşım eksikliği olduğu zaman hazırlıyorum ben.

artık bu işi öğrenmiş olanların isteklere cevap vermesi gerekir diye düşünüyorum.

yeterince anlatım ve bilgi var tnc de çok şükür. kimi kullanıcılar; buradan aldığını başka yerde satacağına yine burada paylaşsalar fazlası ile yeter de artar.

iyi forumlar.

normalde 32 bit hazırlamak istemiyordum. çok istekte bulunan oldu. 32 ve 64 hazırladığımda; esd siz isteniyor ve yüklemek ölüm gibi geliyor bana. ayrıca çift boot isteyen (uefi den dolayı) ve istemeyen (multiboot dan dolayı) kişiler oluyor. ben zaten çift boottan anlamıyorum.hangisini hazırlayacağımı şaşırıyorum bazen. ayrı ayrı olması bence en güzeli... hem dvd den kuracaklar için hem de export komutu ile birleştirilebilecek olmasından ötürü bu şekilde paylaşmayı uygun görüyorum.

biraz da isteklere cevap vermekten sıkıldım. dikkat ederseniz forumda paylaşım eksikliği olduğu zaman hazırlıyorum ben.

artık bu işi öğrenmiş olanların isteklere cevap vermesi gerekir diye düşünüyorum.

yeterince anlatım ve bilgi var tnc de çok şükür. kimi kullanıcılar; buradan aldığını başka yerde satacağına yine burada paylaşsalar fazlası ile yeter de artar.

iyi forumlar.

Hocam haklısınız insanları mutlu etmek zor bir ara bende sistem hazırlamak istedim çok bilgi var karmaşık bana zor geldi tek bir konuda basit şekilde sistem hazırlanmasını en baştan anlatılırsa emin olun bir çok kişi sistem yapmaya başlar ve forum canlanır diye düşünüyorum.

export komutu hakkın da bilgim var ama win7 x64 uefi li olması birleştirmede sorun teşkil eder mi?  multiboot eklemek için soruyorum hocam

@MoTun rar dosyasının değil de iso dosyasının md5 paylaşman mümkün mü? rar da bir sıkıntı oldu ama çıkartabildim. Eğer düzgünse iso baştan indirmek istemiyorum. Turbobit sıkıntı.

MoTuN ---> isoyu sildim üzgünüm, indirmiş olanlar verebilir elbette.

Edited by MoTuN

@MoTun rar dosyasının değil de iso dosyasının md5 paylaşman mümkün mü? rar da bir sıkıntı oldu ama çıkartabildim. Eğer düzgünse iso baştan indirmek istemiyorum. Turbobit sıkıntı.

MoTuN ---> isoyu sildim üzgünüm, indirmiş olanlar verebilir elbe

MD5   D2B059170B4E803E4AA9F8DA107EA797    SHIA-1FDED1B0A17784C87B539F7F01448AB655856CAA

şu 32 bit isteyenleri anlıyamıyorum ya arkadaşlar işlemciniz 64 bit desteklemiyormu şaşıyorum gerçekten ... eski pcler olabilir bu normal ama çoğunluğu 32 bit istemesi garip geliyor bana acaba ezbere mi 32 bit kullanıyorsunuz..

• Editor

şu 32 bit isteyenleri anlıyamıyorum ya arkadaşlar işlemciniz 64 bit desteklemiyormu şaşıyorum gerçekten ... eski pcler olabilir bu normal ama çoğunluğu 32 bit istemesi garip geliyor bana acaba ezbere mi 32 bit kullanıyorsunuz..

devlet dairelerinin çoğunluğu Xp kullanıyor. Türkiye genelinde sistemler 32 bit destekli maalesef.bakmayın forumdakilere...

• 2 hafta sonra ...