Jump to content

Windows 7 Aıo |Esd-Esd'siz | Uefı | Mayıs 2015

ONBUKA
 Share

Recommended Posts

2d26lft.jpg

208wdh0.jpg

Ayrıntılı Sistem Resimlerini Görmek İstiyorsanız Sizi BURAYA Alalım.

books-icon.png

HAKKINDA

Microsoft tarafından çıkartılan işletim sistemleri her ayın 2. Salısı güncelleme almaktadır. Güvenlik açıkları ve kararlılığa yönelik bu yamalar zamanla çok büyük yer kaplamaktadır ve bazı yamalar zamanla geçerliliği yitirmektedir. Güncel sistem derlemelerinin amacı size zaman ve yer kazandırmaktadır. Tamamen Microsoft’un kendi aracı olan “DISM” komutları kullanılarak derlenen sistemler herhangi 3.parti program, reklam yahut ayar içermemektedir.

docs-2-icon.png

DERLEME NOTLARI

>Microsoft tarafından yayınlanan “MAYIS” ayı tüm güncellemelerini içermektedir.

>ESD Sıkıştırma uygulanmış ve uygulanmamış sürümleri mevcuttur.

>ESD'Li Sürüm UEFI Desteği içermektedir.

>12.05.2015 Tarihinde yayınlanan Güncellemeler sisteme dahildir.

>Orijinal Windows DVD kalıpları kullanılarak derlenmiştir.

>196 Adet Güncelleme içermektedir.

>DISM Yöntemi kullanılarak derlenmiştir.

>Internet Explorer ve güncellemeleri sisteme dâhildir.

>ONBUKA Tüm dosyalar için geçerli tek RAR şifresidir.

>Listelenenler dışında herhangi bir düzenleme içermez.

ESD'Lİ VE ESD'SİZ SÜRÜM ARASINDAKİ FARK NEDİR?

Microsoft tarafından Windows 8 çıktığında ortaya çıkartılan yeni bir sıkıştırma algoritmasıdır.Kurulumda kaynak dosya olan İnstall.wim dosyasını sıkıştırarak makul boyutlarda boyut tasarrufu sağlamakla beraber boyut dışında içerikte hiç bir şekilde değişiklik yapmamaktadır.Eğer donanımınız çok eski değilse veya Windows 8 desteği varsa ESD'li sürüm'ü tercih edebilirsiniz.

258nifd.jpg

Sizin için bir çok aracı bir araya topladık.İndirmek için tıklayınız.

tasks-icon.png

DOSYALARIN DEĞERLERİ:

ESD'Lİ SÜRÜM

ADI: 7_AIO_ESD_MAY.iso

MD-5: F65529C04A9F9E797C93A7BF1A564D2E

SHA-1: 592075634412F3ED7620E3CDAB79846B4BE739F3

ESD'SİZ SÜRÜM

ADI: 7_AIO_NESD_MAY.iso

MD-5: 1A46690CFBAAF7FA71DFA5E623AB0C8F

SHA-1: EAE3400A7EC016D3B251BB1FAD678082FF158415

cloudprint-icon.png

İNDİRME LİNKLERİ

Windows 7 AIO |ESD| UEFI | MAYIS 2015 (x86&x64) Tek Link İndir

Windows 7 AIO |ESD'SIZ | MAYIS 2015 (x86&x64) Tek Link İndir

Destek olmak için ve hızlı indirme için BURADAN premium alabilirsiniz.

Nasıl Premium alıp hızlı indireceğinizi bilmiyorsanız BURADAN anlatıma ulaşabilirsiniz

Edited by ONBUKA

Merhabalar elinize sağlık. geçen ayki çalışmanızda framework yoktu. Bu çalışmanızda eklemişsiniz. Neden 4.5.2 Final değilde 4.6 RC? bir de KB2533552 güncellemesi offline olarak entegreli mi? İyi günler. :)

resimlerde netframework 4.6 ekli diyor ama açıklamada yazmamışsınız. ekli mi ekli değil mi? ona göre indirmeyi düşünüyorum?

Merhabalar elinize sağlık. geçen ayki çalışmanızda framework yoktu. Bu çalışmanızda eklemişsiniz. Neden 4.5.2 Final değilde 4.6 RC? bir de KB2533552 güncellemesi offline olarak entegreli mi? İyi günler. :)

Net framework ekli değildir,sunum düzeltilmiştir.Karışıklık için özür dilerim.

uefi destekli performans edition çıkacakmı

Evet çıkacak efendim,sizi çok beklettiğimin farkındayım ve inanın yapmayı düşünüyorum fakat zaman el vermiyor bu yüzden size net bir tarih veremiyorum.

Bu yüzden üzgünüm fakat en kısa zamanda yapmaya çalışacağım.

İndirdim uefi ile kurdum ama uefi ile acilmadi snra boot menusunden uefiyi kapattim oyle Acildi acaba yanlis mi yaptim? Kirmizi bir yazi cikti ok deyincede biosa bagladi.. 2 . Sorunum ise crack yapamadim :( sayfadaki sizin icin bir cok araci topladik dosyasini indirdim ondaki loderi kullandim ama olmadi bi yerde yanlismi yapiyorum?? 😩😩😩loderi calistirdim baslattim ama restart yazisi cikmadi ben kendim yeniden baslattim 1 dk snra.

İndirdim uefi ile kurdum ama uefi ile acilmadi snra boot menusunden uefiyi kapattim oyle Acildi acaba yanlis mi yaptim? Kirmizi bir yazi cikti ok deyincede biosa bagladi.. 2 . Sorunum ise crack yapamadim :( sayfadaki sizin icin bir cok araci topladik dosyasini indirdim ondaki loderi kullandim ama olmadi bi yerde yanlismi yapiyorum?? loderi calistirdim baslattim ama restart yazisi cikmadi ben kendim yeniden baslattim 1 dk snra.

Secure boot özelliği kapalı olması gerekmektedir.

UEFI Kurulumda geçerli bir aktivatör değil efendim.UEFI kurulumlarda sıkıntısız çalışan aktivator bilmiyorum.

Böyle bir sistem hazırladığın için çok teşekkür ederim.

Benim bir sorunum var, .NET Framework 3.5 başta olmak üzere Visual Studio vs kuramıyorum. Kurulması engellenmiş gibi bir hata iletisi veriyor.

Sizden ricam, bütün .NET Framework sürümleri ve Mayıs ayına kadar olan tüm güncellemelerin eklenmiş olduğu bir sistem derlemesi hazırlar mısınız?

Performans için kayıt girdileri vs eklenebilirse çok daha iyi bir sistem olur. :)

Program için sadece aktivasyon aracı yeterli olur bana göre, yinede siz bilirsiniz..

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Daha önce ESD diye birşey duymamıştım, açıklamanızı okuyarak bir sıkıştırma yöntemi olduğunu öğrendim.

Alandan tasarruf benim için çok önemli, ESD'li sürümün kurulumu daha uzun sürer diye tahmin ediyorum..

• 2 hafta sonra ...
  • 4 ay sonra...
  • 3 hafta sonra ...