Jump to content

Min 1000 Max 1700 Telefon Önerisi

hammer1284
 Share

Recommended Posts

• Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kullanım amacın nedır?note 3 ve a7 bırbırınden farklı bır telefon.oyun oynayacaksan note serısınden uzakdur grafık olarak kotuler ısteıdığın her oyunu acar ama grafıklerı soluk.mumkunse alıcağın telefon 3gb ramlı olsun.ben note2 kullanıyorum 2gb ram'ı var uygulamalar whatsapp facebook notlar derken bosta ram kalmıyor.sureklı bazı uygulamaları kapatman gerekıyor. kardesımde discovery elite 32gb var o cıhazda 3 gb ram var tavsıye ederım pek guncellemesı yok 4.4.4 te suan.En ufak kasması donması yok 1.5 yıldır sorun yaşamadı onun kullanımına rağmen :D

Android 5 alacak çok amaçlı bir telefon almak istiyorum oyun çok abartmam yani zaten bilgisayardan oynuyorum günübirlik facebook,whatspp vb uygulamaların yanında arada oyun yeri geldiğinde film ve ve sık sık olmasa da arada notlara bakmak için web de gezinme ve de iş görecek bir kamerası olan bir telefon istiyorum note 3 de 3 gb ram var kullananlarda bir memnuniyetsizlik duymadım sadece hoparlör konumunda sıkıntı var...

Edited by hammer1284

microsoft 640xl tavsiyedir..ne samsung ne lg..al kesinlikle pişman olmassın...

Windows hala şüphede sonu Nokia gibi olabilir

Lenovo K920 Vibe Z2 incele bi, K910 kullanıyorum gayet güzel.

Önerin içi teşekkür ederim çift sim kart desteği olan bir telefon almak istemiyorum.

ben LG G3 kullanıyorum gayet memnunum ama imkanım olsaydı G4 alırdım kesinlikle

LG tuş konumlarını beğenmiyorum(oyuncu klavyesi aıp 1 haftada alışamadığım için başka ürün aldığımı bilirim).:( Ama öneriniz den sonra yakından incelediğimde belirtmek isterim. Alırsam Vatan Bilgisayardan alacağım Note 3 ile fiyatları aynı.

Lumia 940 XL'a Bakmayı denedinmi? Dehşet bir telefon olucak o konsept görüntülerine bakmanı öneririm özelliklerinede bakabilirsin microsoft'un bugüne kadar çıkarıcağı en adam gibi telefonun tek örneği :D 

Ayrıca Tek platforma geçiyorlar windows 10 ile gelicek

Görüşleriniz için hepinize  teşekkür ederim 

Lumia 940 XL'a Bakmayı denedinmi? Dehşet bir telefon olucak o konsept görüntülerine bakmanı öneririm özelliklerinede bakabilirsin microsoft'un bugüne kadar çıkarıcağı en adam gibi telefonun tek örneği :D

Ayrıca Tek platforma geçiyorlar windows 10 ile gelicek

İnceledim özelikler olarak güzel görünüyor fakat kameranın detayları paylaşılmamış çekimde nasıl acaba birde fiyatı ne olacak

benim tavsiyem note 4 al bende araştırarak başladım ne alsam diye samsung galaxy grand den note 3 e ondan da note 4 almaya karar verdim ve iyikide almışım kulaktan dolma söylenenlere kulak asma ;)

Benimde gönlümden geçen note 4 ama fiyat yüksek :( note sersinin özelikleri hoşuma gitti note 3 (Düzenlendi) de iyi kalemle yapılanlar çift program çalışma filan telefonun çıkış tarihi çok eski olduğundan yeni teknolojilere uzak gibime geliyor

lg g4 , sony z3, htc m9, lenovo vibe z2 pro, iphone 6 gibi amiral gemilerinin hepsi de alınabilir... 

Samsung için Note 4, s6 ve s6 edge modelleri varken note 3 ve a7 almak mantıklı değil sanki. 

Benimde  amacım amiral gemi telefonlardan almak ama fiyatlar ortada beklentileri karşılayacak mı kamera konusuna takılıyorum pil konusunda geceleri telefon genelde şarjda olur zaten 1 gün yetmesi yeterli bana göre 

Edited by hammer1284

Dostum henüz yapım aşamasında WP 10 ile gelicek gerçekten özellikleri süper. Bugüne kadar çıkardığı telefona kıyasla bir bu var zaten.
Tek platforma geçicekler ve onları geliştiricekler.
 Oval telefonlar hep dikkatimi çekmişti zaten birde geniş gerçekten güzel. Testleri çıktıktan sonra belli olucak ama gerçekten geçiceğine inanıyorum

QcRg0LS.png

LQWXvr3.png

7ya3Bwp.png

Edited by iRealisT

Resme bakacak olursak tasarım güzel görünüyor çerçeve yok denecek kadar az çıkması uzun sürer sanırım ben bu ayın sonuna kadar karar vermem gerekiyor.

Bu arada Vatan Bilgisayardan telefon alan var mı taksit yapıyorlar mı ?

Resme bakacak olursak tasarım güzel görünüyor çerçeve yok denecek kadar az çıkması uzun sürer sanırım ben bu ayın sonuna kadar karar vermem gerekiyor.

Bu arada Vatan Bilgisayardan telefon alan var mı taksit yapıyorlar mı ?

Dostum Odeabank Kredisi vardı gerçide şimdi ara ara yapıyorlar sen bir Müşteri hizmetlerini ara bir sor. Devam ediyormu diye.

Bu Arada Evet uzun bir zaman sonra gelicek o telefon şu an konsept  görüntüleri mevcut.

Teknosada ise INGBANK kredisi var.

Edited by iRealisT

Benimde  amacım amiral gemi telefonlardan almak ama fiyatlar ortada beklentileri karşılayacak mı kamera konusuna takılıyorum pil konusunda geceleri telefon genelde şarjda olur zaten 1 gün yetmesi yeterli bana göre 

Söylediğim modeller içinde en iyi batarya kapasitesine sahip olan 4000mah ile z2 pro'dur. Ama bunu sadece kapasite ile mukayese etmek olmaz çünkü ekran boyutu ve çözünürlüğü de çok önemli bu konuda. En kötü ihtimal bir günü rahat çıkartırlar tabi.

Kamera konusunda ise tek yapılabilecek şey araştırmak ve çekilen görüntüleri mukayese etmek olacaktır.

Şu anda alınacak tek telefon fiyat ve güncellik durumu çok güzel bir telefon denedim gürdüm ( General Mobile Android One ) Fiyatı 680 ytl civarı 5.1.1 androidle geliyor 

Ama ama birinci sınıf telefon isterseniz zaten belli ya lg 4 ya s 6 edge yada m8+  özeliklen snapdragon 810 la gelenden uzak dur tavsiyemde bu ama LG G2 de şu anda alınacak bir tel 2 ay içinde 5.1.1 güncellenecek ayrıca fiyat 1100 civarı ve donanım çok iyi M8 de oyle sayılır

Söylediğim modeller içinde en iyi batarya kapasitesine sahip olan 4000mah ile z2 pro'dur. Ama bunu sadece kapasite ile mukayese etmek olmaz çünkü ekran boyutu ve çözünürlüğü de çok önemli bu konuda. En kötü ihtimal bir günü rahat çıkartırlar tabi.

Kamera konusunda ise tek yapılabilecek şey araştırmak ve çekilen görüntüleri mukayese etmek olacaktır.

Batarya bence önemsiz çünkü her gece zaten şarja takılıyor telefon ekstrem durumlarda tasarruf modları mevcut zaten. Çok da dayanaksız bir telefon olsun da demiyorum hani :)

Şu anda alınacak tek telefon fiyat ve güncellik durumu çok güzel bir telefon denedim gürdüm ( General Mobile Android One ) Fiyatı 680 ytl civarı 5.1.1 androidle geliyor 

Ama ama birinci sınıf telefon isterseniz zaten belli ya lg 4 ya s 6 edge yada m8+  özeliklen snapdragon 810 la gelenden uzak dur tavsiyemde bu ama LG G2 de şu anda alınacak bir tel 2 ay içinde 5.1.1 güncellenecek ayrıca fiyat 1100 civarı ve donanım çok iyi M8 de oyle sayılır

Snpdrgn 810 lu telefonları almayı düşünmüyorum zaten :) General Mobile üst seviye amiral telefon diyebileceğimiz adam akıllı bir telefon çıkarsa iyi olacak da bu telefonlarında hep bir şey eksik kalıyor.

Edited by hammer1284