Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Min 1000 Max 1700 Telefon Önerisi

hammer1284
 Share

Recommended Posts

• Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sony Z3 Compact oneririm. Suya toza dayanikli tas gibi telefon. Pili ne yaparsan yap 2 gun dayaniyor. Az kullanirsan 3 gun cikarir belki. 4.7 inch ideal boyutlarda. Kullanmak icin 2 el gerekmiyor yani. 

Meizu MX4 Pro'yu inceleyin derim. Çin malı deyip geçmeyin; sadece tüm ünlü telefonlar gibi montajı Çin'de yapılıyor ve iddia ediyorum iPhone 6 Plus'ı da; Samsung'un tüm amiral gemilerini de ezer geçer. 8 çekirdek Samsung işlemci, 3 GB ram; devamlı kurcalamama, wifi ve 3G açık olmasına ve video seyretmeme rağmen 2 gün dayanan Sony batarya, 20.7 megapiksel Z3'te kullanılan kameranın aynısı, 4K sıkıştırma, Ultra HD çekim; Sharp ekran. Bir hafta kadar önce aldım; sadece markaya para vermişiz şimdiye kadar, tam bir performans canavarı. Herkese tavsiye ederim, fiyatı 1,300-1,400 TL arası. 2 sene distribütör garantisi var.

Edited by helehoyni

Meizu MX4 Pro'yu inceleyin derim. Çin malı deyip geçmeyin; sadece tüm ünlü telefonlar gibi montajı Çin'de yapılıyor ve iddia ediyorum iPhone 6 Plus'ı da; Samsung'un tüm amiral gemilerini de ezer geçer. 8 çekirdek Samsung işlemci, 3 GB ram; devamlı kurcalamama, wifi ve 3G açık olmasına ve video seyretmeme rağmen 2 gün dayanan Sony batarya, 20.7 megapiksel Z3'te kullanılan kameranın aynısı, 4K sıkıştırma, Ultra HD çekim; Sharp ekran. Bir hafta kadar önce aldım; sadece markaya para vermişiz şimdiye kadar, tam bir performans canavarı. Herkese tavsiye ederim, fiyatı 1,300-1,400 TL arası. 2 sene distribütör garantisi var.

MX4 PRO gerçekten donanımı ve tasarımı ile çok iyi bir cihaz. Fakat türkiye pazarında yeni oldukları için servisleri nasıldır pek bilinmiyor. O yüzden önermedim arkadaşa.

MX4 PRO gerçekten donanımı ve tasarımı ile çok iyi bir cihaz. Fakat türkiye pazarında yeni oldukları için servisleri nasıldır pek bilinmiyor. O yüzden önermedim arkadaşa.

Katılıyorum bu tarz telefonlarda servis sorunlarının yanında şebeke sorunlarda yaşanıyor diye biliyorum yanlışsam düzeltin

Ben bu güne kadar telefon alıp da garantiye ihtiyaç duyduğumu hatırlamam fakat bu demek değil ki elektronik riske atılacak bir şey. Garanti ve servis desteği arıyor insan. Yetkili distribütöründen 2 sene garantisi ve yeterli derecede servis ağına sahip; o konuda şüpheniz olmasın.

Katılıyorum bu tarz telefonlarda servis sorunlarının yanında şebeke sorunlarda yaşanıyor diye biliyorum yanlışsam düzeltin

Haddim olmayaraktan düzelteyim o zaman. iPhone 5s kullanırken şirkette ve evde telefon çekim sorunları yaşarken şu anda full çekiyor her ikisinde de.

Meizu'nun Türkiye distribütörü değilim; bir karım falan da yok satışlarından :D Ama şunu söyleyebilirim ki senelerdir iPhone kullanarak eziyet etmişim kendime. Telefon her yönüyle muhteşem hakikatten; "Şu özelliği arıyorum ama mevcut değil" diyebileceğim hiç bir şey yok kendi adıma.

Edited by helehoyni

• 2 hafta sonra ...

Ben huawei g7 yi begendim 950 tl gibi bir fiyati var siparisini de verdim umarim pisman olmam sizler g7 hakkinda ne dusunuyorsunuz.

Benim düşüncelerim;

Fiyatına göre güzel bir telefon fiyat performans telefonu sınıfına dahil edeceklerimizden olabilir. Sar değeri hakkında biraz şüpheler var olayı tam olarak analiz etmedim bunu kontrol etmende fayda var. Benim farklı markalı telefonlara bir türlü ısınamıyorum bana tuhaf geliyorlar nedense... Alacaksan almadan önce görevlinin yanında telefonu açtır ve test et sağlam mı akıcı mı...

Arkadaşım Ordaki yaziların hepsini boş geç derim bence :) işte telefon bu Samsung Galaxy E5 -  Kendi adıma konuşayım süper telefon 
e5'i Kendim kullanıyorum 16Gb hafızası var yeter de yeter yaniii :)

E5'in Fiyatı : 898,99 TL

http://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-e5-pm-telcepsame5
Edited by murathassoy

Simdi gordumde lenove vibe x2 hepsiburada 949 tl dusmus kampanyasi var huawei g2 mi yoksa vibe x2 mi ustalar gadi bi yardimci olunuz lutfen hangisini alayim.

İki telefonun artı ve eksilerini karşılaştır bence... en çok neye ihtiyaç duyuyorsun?

G7 ekran büyüklüğü ve batarya konusunda artı özellik sunuyor

Lenovo ise daha güçlü işlemci, yüksek çözünürlüklü ekran ve piksel yoğunlu ile artı özellik sunuyor...

Ekran çözünürlüğü ve piksel yoğunluğu kullanımda ne gibi artılar sağlar bilmiyorum ama G7 kullanıcısı olarak telefonun ekranında şuana kadar beni rahatsız eden kötü bir görüntüye rastlamadım.  geriye tek artı kalıyor işlemci gücü... O da artı oyunlardamı lazım olur bilemiyorum... telefonda oyun oynamak gibi bir kültürüm olmadığı için G7 de onunda eksikliğini hissetmedim :)

Şuanki tek sıkıntı güncelleme konsununda Huaweinin kesin tarih vermemesi... çalışmalar devam ediyor diye geçiştiriyorlar hep... gerçi güncellemede benim hayatıma çok bişey katmayacak ama sadece 64 bit işletim sistemini merakımdan bekliyorum bende...

@murathassoy, o telefona 40 TL daha ekleyip G7 alarak F/P oranını yüzde 40 dahada artırabilirsin...

• 2 hafta sonra ...

Vatan bilgisayarda ki note 4  n910cq mu tam olarak nedir hangi işlemciyi kullanmakta ? Fiyatı 2075 (12 ay taksitli fiyatı ) sizce nasıl ?

http://www.vatanbilgisayar.com/samsung-n910-galaxy-note-4-beyaz-akilli-telefon.html#genel-bakis
Edited by hammer1284

Vatan bilgisayarda ki note 4  n910cq mu tam olarak nedir hangi işlemciyi kullanmakta ? Fiyatı 2075 (12 ay taksitli fiyatı ) sizce nasıl ?

http://www.vatanbilgisayar.com/samsung-n910-galaxy-note-4-beyaz-akilli-telefon.html#genel-bakis

Exynos 5433 işlemciyi kullanıyor..