Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Aöf Lisans Tamamlamak İçin En Kolay Bölüm

lamont
 Share

Recommended Posts

açıklama yaptıgını hatırlamıyorum... sadece akademik takvime yazmamışlardı eskiden lisans tamamlama olarak geçiyordu kayıt tarihi bu yılda lisans tamamlama degilde dikey geçiş olarak yazdılar. millette bu durumu kaldırıldı biliyor

Meslek Yüksekokulu veya Açıköğretim Fakültesi Önlisans Programlarından mezun olanlar Dikey Geçiş kapsamında Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakültelerinin 5.yarıyılına buradan başvuru yapabilir.
Başvuru ve kayıt tarihi: 28 Eylül - 9 Ekim 2015

Edited by Extended

açıklama yaptıgını hatırlamıyorum... sadece akademik takvime yazmamışlardı eskiden lisans tamamlama olarak geçiyordu kayıt tarihi bu yılda lisans tamamlama degilde dikey geçiş olarak yazdılar. millette bu durumu kaldırıldı biliyor

Meslek Yüksekokulu veya Açıköğretim Fakültesi Önlisans Programlarından mezun olanlar Dikey Geçiş kapsamında Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakültelerinin 5.yarıyılına buradan başvuru yapabilir.
Başvuru ve kayıt tarihi: 28 Eylül - 9 Ekim 2015

Arkadaş lisans tamamlama ile Dikey Geçişi kasdetmiş sanırım, dikey geçiş ile ilgili bir sorun yok kayıt yaptırabilir. Ben Kamu Yönetimi devam ediyorum. Arada İşletme'yi mi yazsaydım dediğim oluyor ama onun da zorluk açısından altta kalacağını sanmıyorum.

Edited by Googleßeta

• 4 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...

bence kamu yönetimi yazın ben en kolayı konaklama işletmeciliği diye biliyordum sonadan baktım bazı dersleri zor gibi ben uluslar arası okuyorum biraz zor televizyon izlemek lazım hyani güncel şeyler falan var bence kamu yazın işletmede sayısal var galiba karar sizin

Okuduğun ön lisans bölümü seçtiğin bölümle pek ilgili değil sanırım onun için 9 var. Misal muhasebe gibi bi bölüm okusaydın onlardan muaf olacaktın bu da demek oluyor ki uluslararası ilişkiler bölümünden nerdeyse hiç bir ders okutmamışlar sana. Hayırlı olsun diyelim.

Walla Simpson Artık Geçe Kala Bitirecegiz Aslında Bakarsın Bu Zaman Kaybı Benim İçin Ama Bu Sene Sonmuş Sınavsız Geçis Seneye DGS İle Alacakalrmış bende Kayıt Yaptırim Dedim 3 Senede Bitiriz Artık 1 Yılı Heba Ederiz Dersler Çok 9 Ders Agır Aslında Ama Gelde Anlat AÖF ye Başa Gelen Çeklir Yapcak Bir ŞEy Yok 1 Yıl Uzatarak Okulu Bitrirz 

Hayırlı olsun ben de kamyönete dgs ile geçtim geçen sene programcılıktan, 9 ders aldım ancak 1 tane dersi veremedim, dersler çok ağır. Bu sene bahar döneminde tekrar vermeye çalışacağım çok çok 1 sene daha uzatırız o da mühim değil. Daha kayıt yenileme başlamadı, bekliyoruz. :)

Nasıl İşliyor Ben Ünide Çan Eğrisi Yoktu Biraz Detaylı Bilgiye İhtiyaç Var Extendet Bide Bölümler Arası Kaç Soru Soruyorlar 

Her ders 20 sorudan oluşmakta, yanlışlar doğruyu götürmez, can eğrisi vardır yani o dersin sınavına girenlerin doğruluk oranı çan eğrisini belirler diğer sınava girenler kadar doğru yaparsanız dersi vermeniz muhtemeldir. dönemi verebilmek için 2 ortalama ve üzerinde yapmalısınız. geçtiğiniz dersleri bi sonraki döneme almama durumunuz var. isterseniz tekrar alabilir siniz. =)

Mesela hocam bir dersin geçme notu 70 diyelim sınavda ortalamalara bakıolar geçme notunu 40 yapabiliyorlar eger sınavda başarısız olan varsa... 35 vs yapabiliyorlar oda DD oluyor sanırım bu olayı kesin yapıyorlar yoksa kalan çok oluyor :)