Jump to content

Chdrt64.sys Dosyası Dijital Imzalanmamış

meyrock
 Share

Recommended Posts

Merhaba.

bir yıldır hoparlör sorunu yaşadığım laptopumda sorun yaratan sebep olarak düşündüğüm ekran görüntüsündeki sorunun çözümünü bilen var mı_?

PC'deki sorun herhangi bir ses dosyası, video film gibi bir dosya açtıgımda 20 ile 40 saniye sonra ses kesiliyor...
kulaklık ile bu sorun olmuyor...
hoparlörde bu sorun olunca kulaklıgı yuvaya takıp çıkardığımda yine ses geliyor hoparlöden...

İmzasız hatası veren driverı nasıl imzalayacağız?
1r2275.png
;

;

Dostlar yardımcı olur musunuz?

driver güncellemesi yap

dostum hem kendi driver cd ile yaptım . olmadı. sonra drp programı ile yaptım yine olmadı...
her yolu denedim. bir tek bu imza olayını bilmedigim için yapamadım...

Edited by meyrock

Sürücünün imzalı olup olmaması bir sorun teşkil etmez. Sorunun bundan kaynakladığını düşünüyorsan bilgisayar açılışında F8 tuşuna basarak ” Sürücü imzası zorlamasını devre dışı bırak” seçeneği ile bilgisayarınızı başlatabilirsiniz. Bu şekilde deneyin eğer sorun devam etmiyorsa o zaman uygun sürücü arayışına girebilirsiniz

Sürücünün imzalı olup olmaması bir sorun teşkil etmez. Sorunun bundan kaynakladığını düşünüyorsan bilgisayar açılışında F8 tuşuna basarak ” Sürücü imzası zorlamasını devre dışı bırak” seçeneği ile bilgisayarınızı başlatabilirsiniz. Bu şekilde deneyin eğer sorun devam etmiyorsa o zaman uygun sürücü arayışına girebilirsiniz

bu yöntemi de yaptım yine kontrol ettim imzalanmamış diyor.

uygun driver nasıl bulurum... driver arama programı ile aradım bi tek bu marka ( conexant studio hd driver) cıkıyor.
Başka arama yöntemi var mıdır? yani bu driver dışında başka uygun marka driver bulunabilir ve yüklenebilir mi?

bence ses kartı driverinin en eski sürümünü kur belki öyle düzelir

en eski derken aldıgımda verilen driver cd sindekiler eski sürüm sayılıyorsa o yüklü şu an...

Edited by meyrock

bu yöntemi de yaptım yine kontrol ettim imzalanmamış diyor.

uygun driver nasıl bulurum... driver arama programı ile aradım bi tek bu marka ( conexant studio hd driver) cıkıyor.
Başka arama yöntemi var mıdır? yani bu driver dışında başka uygun marka driver bulunabilir ve yüklenebilir mi?

en eski derken aldıgımda verilen driver cd sindekiler eski sürüm sayılıyorsa o yüklü şu an...

Sürücü imzalanmayacak zaten bu şekilde açtığında sorun yaşıyor musun ona bakacaksın. Sorunun devam ediyorsa imza ile değil sürücü ile sıkıntın var demektir.

Sürücü imzalanmayacak zaten bu şekilde açtığında sorun yaşıyor musun ona bakacaksın. Sorunun devam ediyorsa imza ile değil sürücü ile sıkıntın var demektir.

Sürücüyü de silip yeniden kurdum yine olmadı. internette bu driverla gelen hemen hemen her laptopda bu sorun var...

O zaman düzgün driver bulman gerekiyor.

bende bunu diyorum işte. her donanımın tek bir driverı yok mu_?
Her yerde bbunu gördüm her donanımın kendi driverı var diyor.
başka driver olmaz deniyor.
farklı bi uygun marka bulma yöntemi var mıdır? varsa nsıl bulunur?