Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Win 7 Pro Vl X64 | Office 2016 | Kasım 2015

MOTUN
 Share

Recommended Posts

• Editor

Üstat  Windows 7 ultimate içinde office 2010 olan  güncel ne zaman paylaşırsınız? Üstat  birde paylaşım yaparken Direct X gibi temel bileşenlerin hepsini eklerseniz eksiksiz olur.

2016 lı isteyenler var, 2010 lu isteyenler var, var da var....

bileşenler ile ilgili şurayı okuyun:

http://www.tnctr.com/topic/301072-win-7-pro-vl-x64-office-2016-kasım-2015/?p=1608391

• Editor

usta en mantıklısı sisteme göre yazılım hazırlayın..mesela widows7 ise offis2010 egerki windows10 ise offis2016 gider.......yine ihtiyaca göre yapsaniz...

bu işin mantığı yok. mesaj atanlar farklı farklı şeyler istemekte.

en güzeli güncellemeler dışında ekleme yapmamak.sonradan kim ne kurarsa kursun :) misal ben windows 10 da office 2010 kullanmaya devam ediyorum, işimi de fazlası ile görmekte.

Edited by MoTuN

bu işin mantığı yok. mesaj atanlar farklı farklı şeyler istemekte.

en güzeli güncellemeler dışında ekleme yapmamak.sonradan kim ne kurarsa kursun :) misal ben windows 10 da office 2010 kullanmaya devam ediyorum, işimi de fazlası ile görmekte.

bende sonra dan eklenilen programlara karşıyım sonradan sıkıntı veriyor.......bugun bir arkadaş mortal kombat X kurdu hata verdi..sonra ekle kaldırdan visual2010 eklentisini sildi .oyuna ondan sonra girmeye başladı......sonra sade visual 2010 elle kurdu çalişti ..yani oyunlarında kendine göre eklentileri var amma entegre edilen programlarla uyumsuz olup hata veriyor..en saglıklısı ..sade ve güncellemeli sistemler..

https://www.youtube.com/watch?v=6WHdTFye2jY

2016 lı isteyenler var, 2010 lu isteyenler var, var da var....

bileşenler ile ilgili şurayı okuyun:

http://www.tnctr.com/topic/301072-win-7-pro-vl-x64-office-2016-kasım-2015/?p=1608391

Üstadım Visual Redistributable konusunda şikayetler var. Peki  NET Framework ve DirectX  hakkında herhangi bir şikayet var mı?

Edited by yesilaygunes

• Editor

Üstadım Visual Redistributable konusunda şikayetler var. Peki  NET Framework ve DirectX  hakkında herhangi bir şikayet var mı?

net framework güncellemede gelmesin diye eklemekteyim direct-x i de millet eklese çok mu yorulurlar acaba ?

şikayetleri var mı bilmem ama eklenmeyince niye şikayet ederler anlamış değilim....

• 1 ay sonra...

Bu windowsun aynısı ----------------- sitesinde yayınlamışlar, yayınlayan sizmisiniz yoksa sizin bilginiz dışındamı yayınlanmıştır. linkinide verebilirim ama siteye yönlendirme gibi anlaşılmasın diye vermiyorum. ELİNİZE SAĞLIK

Office 2016 yerine 2010 olsaydı diyen arkadaşlar var, neden arkadışım,  program eğer sorunsuz çalışıyorsa insan her zaman en son sürümü kullanmak ister, neden mahrum kalsın. ve eskiye bu kadar bağlı kalmamak lazım, yenilik her zaman iyidir, bunun tek istisnası şudur, örneğin xp kullanırken, vista çıktı ve sorun yumağı idi ben o dönemde internet cafeci olarak xp'ye devam ettim vista hiç kullanmadım, sonra windows 7 çıktı xp'nin üstü versiyonu oldu hemen geçtik windows 7'ye, sonra windows 8 çıktı, çıkarken zaten en başta saçmaladı başlat menüsünü kaldırdı ortadan, mecburen sonradan eklemek zorunda kalıyorduk, windows 8 'indi kıç.ına tekmeyi bastık, şimdi windows 10 çıktı. ben normalde windows 10 kullanırım, ama kullandığım nokia suite programı windows 10 'da çalışmadığından güncelleme gelmediğinden windows 10 şu an için kullanamıyorum.

MoTuN --> her zaman başka yerlerde verenler vardır :) benim iznimi neden alsınlar ki, ben microsofttan izin istemediysem başkaları da izin istemek zorunda değiller.

Bu windowsun aynısı ----------------- sitesinde yayınlamışlar, yayınlayan sizmisiniz yoksa sizin bilginiz dışındamı yayınlanmıştır. linkinide verebilirim ama siteye yönlendirme gibi anlaşılmasın diye vermiyorum. ELİNİZE SAĞLIK

Office 2016 yerine 2010 olsaydı diyen arkadaşlar var, neden arkadışım,  program eğer sorunsuz çalışıyorsa insan her zaman en son sürümü kullanmak ister, neden mahrum kalsın. ve eskiye bu kadar bağlı kalmamak lazım, yenilik her zaman iyidir, bunun tek istisnası şudur, örneğin xp kullanırken, vista çıktı ve sorun yumağı idi ben o dönemde internet cafeci olarak xp'ye devam ettim vista hiç kullanmadım, sonra windows 7 çıktı xp'nin üstü versiyonu oldu hemen geçtik windows 7'ye, sonra windows 8 çıktı, çıkarken zaten en başta saçmaladı başlat menüsünü kaldırdı ortadan, mecburen sonradan eklemek zorunda kalıyorduk, windows 8 'indi kıç.ına tekmeyi bastık, şimdi windows 10 çıktı. ben normalde windows 10 kullanırım, ama kullandığım nokia suite programı windows 10 'da çalışmadığından güncelleme gelmediğinden windows 10 şu an için kullanamıyorum.

MoTuN --> her zaman başka yerlerde verenler vardır :) benim iznimi neden alsınlar ki, ben microsofttan izin istemediysem başkaları da izin istemek zorunda değiller.

Oda doğru :)) yanlız o sitede yayınlayanda senmisin diye merak ettim ben. neyse emeğine sağlık

Edited by MoTuN