Jump to content

Basılan Tuşların Kaydını Tutan Program

Abdullah 37
 Share

Recommended Posts

• 2 ay sonra...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• Similar Content

• By ozanaus
      selam tnctr ailesi, win11 kullanmaktayım, klavyede sembol sırasındaki sıfır tuşu tepki vermiyor,(alt tuşu ve üst tuşlarıyla dıger işaretler '' },= ''cıkıyor ama sıfır çalsımıyor) ekran kalvyesinde de aynı sorun var, wınpe ile pcyı actıgımda sorun yok, ya da aygıt yonetıcısınden klavyeyı kaldırıp pcyı yenıden baslatınca 5-10 sanıye calsııyor sonra gene aynı sorun
      klavye ayarlarında bakmadıgım yer kalmadı, yardımcı olacaklara şimdiden tşkler

• By Dr_Heisenstein
      Merhaba arkadaşlar,
      Güzel bir klavye almak istiyorum ama gidip teknoloji mağazalarından deneme imkanım yok.
      İnternetten sipariş vereceğim. O yüzden sizden tavsiyeler bekliyorum. Deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim.
      Bütçe olarak ise 250 ye kadar zorlarım. Eğer 250 üstü olmazsa olmaz dediğiniz varsa onu da değerlendirebilirim.
      Aradığım özellikler;
      1-)Sessiz olması aradığım en önemli özellik. (Mekanik klavye aramıyorum, oyun için değil tamamen ofis amaçlı. Yazı yazmak için.)
      2-)Kablosuz olarak çalışması,
      3-)Işıklandırma olursa güzel olur. Mutlaka olmalı dediğim bir özellik değil. (Pil uzun ömürlü olsun diye)
      4-)Tuşların rahat ve ergonomik olması (Şu aşağıdaki görüntü gayet sade ve güzel ama enter tuşu L ve karakterler Türkçe olmalı.)
      5-) Zaten ASUS un sessiz mouse var bende. O yüzden klavye-mouse sete gerek yok. Ayrıca şuan microsoft wireless keyboard 850 kullanıyorum. Bim den almıştım, görüntüye aldandım, aşırı dandik.
      Halihazırda benimle aynı ızdırabı çekmiş ve çözüm bulmuş arkadaşlar tavsiyelerini esirgemezlerse memnun olurum.
      Saygılarımla,
      İyi forumlar...

• By KenanK
      Merhabalar herkese,
      Şuan kullanmakta olduğum klavyede bir takım sorunlar yaşadığımdan ötürü yeni bir klavye arayışı içine girdim. Gaming olmasını istiyorum fakat Işıklandırma olması şart değil. Hissiyat ve sağlamlık daha önemli.

Kafamdaki modeller;
      Logitech G103
      Bloody B120
      Zalman K400G

Kullanıcısı varsa bunların yorum atabilirlerse sevinirim. Yada farklı önerilere de açığım.
    • By yesilaygunes
      Resimdeki gibi ama F Oyun  klavyesi öneririr misiniz? Hatta bunun aynısı F klavyesi varsa link paylaşır mısınız
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...