Jump to content

Windows 7 | Pro Vl | Ultimate | X64 | 2016 Şubat

MOTUN
 Share

Recommended Posts

• Editor

deneme şansınız varsa bu isodaki install.wim dosyasını 64 bit bir windows 10 daki le değiştirip (win 10 daki boot dosyalarını kullanmak) o şekilde dener misiniz.

• Like 1

abi dedigini yaptım. poweriso programı ile win 7nin içinden install.wim dosyasını windows 10 un içidneki ile degstirdim sonra kaydettigim isoyu rufus ile yazdırdım.

NAr0LP.jpg

boot olayında sorun yok ancak diski bicimlendirdikten sonra dosyalar yukleniyor sonra bilgisayar kendini yeniden baslatıyor ya tam o sırada yeniden baslarken aynı hatayı veriyor.

d3kglV.jpg

MpLA2N.jpg

• 2 hafta sonra ...

Çalışmanız için teşekkürler. Dün kurdum ve tek bir sorun dışında olumsuz birşeyle karşılaşmadım. O da windowsupdate. Ne kadar denediysem de Güncellemeler denetleniyor mesajında kaldı, ilerlemedi. Tabi bu başka bir şeyden de kaynaklanıyor olabilir.

• Editor

Çalışmanız için teşekkürler. Dün kurdum ve tek bir sorun dışında olumsuz birşeyle karşılaşmadım. O da windowsupdate. Ne kadar denediysem de Güncellemeler denetleniyor mesajında kaldı, ilerlemedi. Tabi bu başka bir şeyden de kaynaklanıyor olabilir.

C:\Windows\SoftwareDistribution\Download klasörünün içindekileri (varsa) silip tekrar denetleyiniz. ayrıca dns kullanıyorsanız geçici olarak iptal edip denetleyiniz. ara sıra birden çok denemeniz gerekebiliyor. resimlerde ben 2-3 defa denemiştim düzelmişti.

Merhaba öncelikle çalışmaların için emeklerine sağlık.  ^_^ indirdim ve sorunsuz şekilde kurulumunu yaptım. ethernet driverımı otomatik bulamadı biraz sıkıntı oldu fakat onuda kolayca telefonumla halletim. Sistem çok iyi güzel. Ben oyun oynadığım için lite değilde bu versiyonu tercih ettim. Ellerine sağlık.  :wub: 

• 1 ay sonra...