Jump to content

Tüm driverlerinizin Güncelliğini Kontrol edin

fzkdevil
 Share

Recommended Posts

arkadaşlar bence bir bilgisayardan en yüksek verimi almanın tek yolu tam doğru ve güncel sürücüleri kullanmaktan geçer bu vereceğim siteden yükleyeceğiniz bir activeX sayesinde bir scan gerçekleşiyor ve donanımız ve sürücüleri gözden geçiriliyor ve doğru sürücüler yanlış olanlar ve güncellemesi cıkanlar bu tarama sayesinde belirtiliyor siteden driver indirmek ücretli ama zaten ne olduğunu bildikten sonra bulması daha kolay olur Scan tamamen ücretsizdir

driveragentraporve8.jpg

http://driveragent.com/  [/CODE]

[/center]

• 2 hafta sonra ...

ya paralıysa paralı biraz mantık yürütelim madem paralı ama orada güncel olmayan driverları görüosun git resmi sitesine en son çıkardıı driverı indir kur olsun bitsin ne bu karmaşa kargaşa ben öyle yaptım ama sadece bir driverım bad çıktı:)

• 4 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 3 years yıl...

[quote name='blackman12' date='21 August 2007 - 11:59 ' timestamp='1187686761' post='143769']
ya paralıysa paralı biraz mantık yürütelim madem paralı ama orada güncel olmayan driverları görüosun git resmi sitesine en son çıkardıı driverı indir kur olsun bitsin ne bu karmaşa kargaşa ben öyle yaptım ama sadece bir driverım bad çıktı:)
[/quote]

Yani neyi tartışıyorsunuz üstte anlamadım...

• 2 ay sonra...
  • 3 ay sonra...
  • 2 ay sonra...

Bazı durumlarda bu tür siteler bile hataya düşebiliyor yaklaşık 2 3 yıl önce bu önerdiğin siteyi denemek amacı ile kullandım 1 saat öncesinde güncel driverını indirip kurduğum bileşenin bile bu sürüm eskidir mesajını verdiğini gördüm. Program isterseniz upload edebileceğim bir program var. Ama sizi ne kadar memnun eder onu bilemem.

• 2 hafta sonra ...

Güzel bir yöntem. Fakat en iyisi anakartımızın üzerinde gelen CD ile kurmak ve onun Update seçenekleriyle indirmek. Ben öyle yapıyorum. Şu an ses sürücülerim harika. En yüksek ses kalitesi ile MP3 ve müzikleri keyfini çıkarıyorum.

Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...