Jump to content

Win7 Update Sorunu

yunusemre75
 Share

Recommended Posts

Arkadaşlar benim acer laptop var ve windowsu güncellemek istediğimde gücelleştirmeleri denetle diyorum ve öylece kalıyor pc kasıyo ne yaptıysam olmadı orjinal msdn son sürümü indirip format attım ama yine aynı denetleye tıkladığımda acayip kasıyo yavaşlıyo ve o yavaşlama gitmiyo bidaha yardımcı olursanız çok sevinirim

PC özelliklerin nelerdir? Bence bu sorun yazılımsal değil, donanımsal olabilir. Denetlemeyi işlemciyi aşırı yüklerse takılır ve PC aşırı derecede kasar. Olmadı güncellemesiz kullan. :troll: 

Güncelleme entegreli iso dosyası kullanabilirsin, temiz windows 7 kurulumu 2-3gb kadar güncelleme alıyor uzun sürebilir internet hızınıza göre.

Bazı güncelleme entegreli iso paylaşımları:

Bu sorun sistemsel değildir. Bu sorun windows 7 kaynaklıdır ve microsoft tarafından açıklanmıştır. Eski veya yeni bazı bilgisayarlarda güncelleme dentlemesi hiçbir zaman bitmez ve işlemci %100 seviyesinde bir süre kullanılıp sistemde kasma yapar. Bu sorun hazırladığım Nisan 2016 Windows 7' de yoktur. Bunun için bir çalışmam oldu Nisan sürümünde. Bu sürümü kullanabilirsiniz. Sorunsuzca güncellemeler denetlenir ve bilgisayarınızda kasma sorunu da yaşanmaz:

Please register to see this content.
 aylık güncelleme paketini indirebilirsin ben öyle yapıyorum denetlemeyle uğraşmıyorum.

Saadece içinde bulunduğumuz ayınmı,birkaç ayınmı yoksa hepsinimi.Aydınlatırsanız sevinirim.

Edited by cengiz9999

acer aspire 5739g

core 2 duo 2.0 ghz

4 gb 1066 mhz

geforce gt240m 

tekrar format atıp internete bağlanmadan güncelleştirme servisini iptal edicem çünkü bir kere denetle dediğimde kasma bidaha gitmiyo durdursam bile

5 saat önce, dj sms yazdı:

Güncelleme entegreli iso dosyası kullanabilirsin, temiz windows 7 kurulumu 2-3gb kadar güncelleme alıyor uzun sürebilir internet hızınıza göre.

Bazı güncelleme entegreli iso paylaşımları:

microsofttan yeni iso indirdim bu sorun yüzünden ondada aynısını yaptı donanımsal dicem ama internete falan giriyorum bi sıkıntım yok gencelleyemeye geldimi kasıyo crack falanda yok orjinal pcnin kendi lisansı siz bu sorunu nasıl çözdünüz acaba?

3 dakika önce, yunusemre75 yazdı:

acer aspire 5739g

core 2 duo 2.0 ghz

4 gb 1066 mhz

geforce gt240m 

tekrar format atıp internete bağlanmadan güncelleştirme servisini iptal edicem çünkü bir kere denetle dediğimde kasma bidaha gitmiyo durdursam bile

Üst mesajda bahsettiğim gibi bu sorun windows 7' den kaynaklanıyor.  Aşağıdaki sistemi indirip yükleyin ve denetlemeyi vb.. istediğiniz gibi yapın. Bu hatayı bende yaşadım ve çözümü sistemimizde mevcuttur :D

5 dakika önce, uLuBeY! yazdı:

Üst mesajda bahsettiğim gibi bu sorun windows 7' den kaynaklanıyor.  Aşağıdaki sistemi indirip yükleyin ve denetlemeyi vb.. istediğiniz gibi yapın. Bu hatayı bende yaşadım ve çözümü sistemimizde mevcuttur :D

Boyut biraz fazlaymış ama teşekkürler :) 

1 dakika önce, yunusemre75 yazdı:

Boyut biraz fazlaymış ama teşekkürler :) 

Güncellemeler ekli olduğu için ve AIO sürüm oldugu için boyutu o kadardır. Çıkarılan bir bileşen yoktur. Ayrıca elinizdeki orijinal key ile de kurulum yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

• Like 1

22 saat önce, cengiz9999 yazdı:

Please register to see this content.
 aylık güncelleme paketini indirebilirsin ben öyle yapıyorum denetlemeyle uğraşmıyorum.

Saadece içinde bulunduğumuz ayınmı,birkaç ayınmı yoksa hepsinimi.Aydınlatırsanız sevinirim.

Her ay çıkıyor. Mesela yaklaşık 10 güne kadar mayıs güncellemeside çıkar.