Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

USB Disk Security 6.9.0.0 Türkçe

musadilek
 Share

Recommended Posts

• 4 hafta sonra ...

emegin için tesekkür ederim hocam

birsey soracaktım acaba hata bendemi bilmiyorum

v2 yi indirip kurmuştum herhangi bir sorun yoktu ama dün vistaya kurmaya calıştım ama kurulmuyor.yamener kardesimin olan bir alt versiyonu kuruluyor acaba nereden kaynaklanıyor birde v2 kurunca denetim masasındada gözükmüyor vistata.cevaplarsanız sevinirim.

birde özel istekte bulunabilirmiyim.ögretmenin math type isimli matematik programı var onu biz türkçe yaptık ama programa ettegre etmesini bilmiyoruz size onları versen türkçe yamayı birleştirip katılımsız olarak yayınlarmısınız ben programı kullanmayı biliyorum ama tüm ögrenci ve ögretmenler rahat kullansın istedim ilginize tesekkür ederim cevap verirseniz size undlop ederim

paylaşım için teşekkürler.

bu program bilgisayarı usb virüslerine karşı koruyor.

bunun dışında bir de usb'yi savunmasız pclerden gelecek virüslere karşı koruyan bir yazılım yok mudur?

Usb Write Protect vb. programları deneyebilirsin...

U3 özellikli bir USB niz varsa antivirüs programı kurabilirsiniz...

emegin için tesekkür ederim hocam

birsey soracaktım acaba hata bendemi bilmiyorum

v2 yi indirip kurmuştum herhangi bir sorun yoktu ama dün vistaya kurmaya calıştım ama kurulmuyor.yamener kardesimin olan bir alt versiyonu kuruluyor acaba nereden kaynaklanıyor birde v2 kurunca denetim masasındada gözükmüyor vistata.cevaplarsanız sevinirim.

birde özel istekte bulunabilirmiyim.ögretmenin math type isimli matematik programı var onu biz türkçe yaptık ama programa ettegre etmesini bilmiyoruz size onları versen türkçe yamayı birleştirip katılımsız olarak yayınlarmısınız ben programı kullanmayı biliyorum ama tüm ögrenci ve ögretmenler rahat kullansın istedim ilginize tesekkür ederim cevap verirseniz size undlop ederim

vistada güvenlik ayarları sebebi ile kurulmayabilir.

Ayarlarınızı kontrol ediniz...

Denetim masasında zaten gözükmez...

--------------------------------------------------------

Bir ara math type vb. birkaç matematiksel programının Türkçeleştirmesi için arkadaşlardan istek gelmişti.

O sıralar yoğunluk sebebi ile olumsuz cevap vermiştim...

Ama bi başkası 5.2 versiyon için Türkçeleştirme işlemini yapmıştı galiba...Sizinde mesajlarınızda 6 için yama vardı galiba....

Sonradan programın 6.5 versiyonu çıktı galiba...

Yarın tatil için memlekete gidecegimden yaklaşık 15 gün PC den ve İnternetten uzak kalacagım...

Siz uploadınızı yapın birileri mutlaka yardımcı olur....

Usb Write Protect vb. programları deneyebilirsin...

U3 özellikli bir USB niz varsa antivirüs programı kurabilirsiniz...

vistada güvenlik ayarları sebebi ile kurulmayabilir.

Ayarlarınızı kontrol ediniz...

Denetim masasında zaten gözükmez...

--------------------------------------------------------

Bir ara math type vb. birkaç matematiksel programının Türkçeleştirmesi için arkadaşlardan istek gelmişti.

O sıralar yoğunluk sebebi ile olumsuz cevap vermiştim...

Ama bi başkası 5.2 versiyon için Türkçeleştirme işlemini yapmıştı galiba...Sizinde mesajlarınızda 6 için yama vardı galiba....

Sonradan programın 6.5 versiyonu çıktı galiba...

Yarın tatil için memlekete gidecegimden yaklaşık 15 gün PC den ve İnternetten uzak kalacagım...

Siz uploadınızı yapın birileri mutlaka yardımcı olur....

istekte bulunan kşi bendim 6,0 versiyonunun tr yamasını yaptık herkese dagıttık herkes kullandı ama 6,5 versiyonu cıkınca program kendini kısıtladı tekrara 6,5 in tr yamasını yaptık birde yardım alarak bi arkadasa programa dil bölümüeklettik yani iki dil olarak kullanılabilir geriye kalan sadece yama ile programı birleştirip katılımsız yapmak .buna bircok kere istekte bulundum ilgilenne olmadı size gönderiyorum insallah ilgilenirsiniz tnc de tekrar istekte bulunacam ilginize tesekkür edrim.

link

Please register to see this content.

• 2 years yıl...

[center]
[b] [size="4"][color="#000080"] USB Disk Security 6.0.0.126 EN Katılımsız[/color][/size]
[/b]
[color="#4B0082"][b] [/b][/color][size="5"][b][color="#0000ff"][b] [/b][/color][/b][/size][/center]
[center]

[spoiler][img]http://i.imgur.com/EoQTa.jpg[/img][/spoiler]

:download1:

[code]http://www.multiupload.com/50HASYS7UF[/code]
Masaüstüne kısayol atar.
Boyutu:4.95 MB
Xp 32 bit ve Win 7 64 bitte denendi.
[/center]

• 5 ay sonra...
  • Moderator

[center][font="Times New Roman"][size="3"][color="#0000ff"][b]USB Disk Security 6.1.0.432 Türkçe (+ML) Katılımsız[/b][/color][/size][/font][/center][center][b][color="#8b0000"](Re-Upload)-30.12.2011[/color][/b][/center][left][b][color="#0000ff"]Notlar:[/color][/b][/left][left][list][*]En son crackle yapılmıştır.Serial kullanılmamıştır.x86 ve x64 sistemlerde sorunsuz çalıştığı belirlenmiştir.[*]Türkçe Kullanım için Settings>>Language kısmından Turkish'i seçmeniz yeterlidir.(Çoklu dil desteği sağlanmıştır)[/list]
[center][font="Times New Roman"][color="#ff0000"][b]USB.Disk.Security.6.1.0.432_UIT_by_TornadoEffect_SI.exe[/b][/color][/font][/center][center][code]http://www.mediafire.com/?emn8vy9o9yzfnne[/code][/center][/left]

Edited by TornadoEffect
Re-Upload
  • Like 2

tornado kardeş eline saglık öncelikle ML olarak değilde sade türkçe olarak yapman mümkün mü acaba

[b][color="#8b0000"]TornadoEffect>>[/color][/b] Aslında sadece Türkçe yapacaktımda dış kaynaklardan da indirenler kullanıyor.O bakımdan çoklu dil seçeneğiyle verdim zamanım olduğunda en kısa zamanda sade Türkçe olanını sunmaya çalışacağım.

Edited by TornadoEffect

• 6 ay sonra...

[quote][/quote]
USB Disk Security 6.1.0.432 TR [DataCode:14.02.2012] [ x86 - x64 ] || Katılımsız

[img]http://i.imgur.com/cCexm.png[/img]

Sisteme takılan tüm taşınabilir cihazları denetleyerek bilgisayarı bu cihazlardan gelebilecek zararlı yazılımlardan koruyan USB Disk Security sisteme güven içinde her türlü cihazı bağlayabilmenizi sağlıyor.

Her marka USB bellek, iPod, hafıza kartları, flash bellekler yani kısacası aklınıza gelebilecek taşınabilir tüm cihazlar sisteminiz için tehlike oluşturabilir. USB Disk Security bu yolla bulaşabilecek tüm tehditlere (virüs, solucan, trojan, spyware, riskware, rootkit) karşı bilgisayarınızı korur. Bilgisayarınız çevrimdışıyken de etkili olan program her tür virüs programıyla uyumlu çalışır. Programın tam sürümü kullanım süresinde ücretsiz güncelleme desteği sunmaktadır. Az yer kaplayan program bilgisayarınıza güvenle her türlü taşınabilir cihazı bağlayabilmenizi sağlar. Ayrıca program çıkarılabilir cihazların güvenli kaldırılmasını sağlıyor.
Boyut: 4,49 MB
Dil: Türkçe
Exe Tipi: Katılımsız
Kullanım: Sınırsız
Platform: Windows XP / Vista / 7
[x86 & x64]
.: Kurulum Notları :.

# Orjinal Çıkışlı Türkçe Dil Dosyası Entegre Edilmiş ve Diğer Dil Dosyaları Çıkarılmıştır.
# Kurulumla İlgili Bilgi Verilene Kadar Bekleyiniz…
[code]http://rapidgator.net/file/26310676/USB_Disk_Security_6.1.0.432_TR.exe.html
[/code]

• 2 ay sonra...
  • 2 ay sonra...
  • 1 ay sonra...
  • 3 ay sonra...

USB Disk Security 6.3.0.0 Multilanguage

[spoiler]

pre_1369324540__usbds.jpg

[/spoiler]

MD5: 9CACB5B9ECDDB8C48A8D007167E06105

(4.09 Mb)

mBSnI.gif

http://www.mediafire.com/download/dx2q5h8hzi4dzz5/USB_Disk_Security_6.3.0.0.exe
  • Like 4

• 3 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • 1 yıl yıl...
  • 4 ay sonra...

[spoiler]LMAwEfl.png[/spoiler]

USB Disk Security 6.5.0.0 Türkçe

*Masaüstüne kısayol atar.
*Türkçe ve İngilizce haricindeki diller çıkarılmıştır.Türkçe olarak kurulur.
*Yönetici olarak çalıştırınız.
*"Katılımsız Kurulum Tamamlandı" uyarısını görene kadar bekleyiniz.

8ZLtjlu.jpg

Edited by hur_82
  • Like 3

• 2 years yıl...
  • TornadoEffect changed the title to USB Disk Security 6.5.0.0 Türkçe
  • 4 ay sonra...

USB Disk Security 6.6.0.0 | Katılımsız

# Kurulum Sonrası Linkzb Sayfasının Açılması Kapatıldı.
# Masaüstüne Gelen Linkzb Kısayolu Kaldırıldı.
# USB Disk Security Kurulumundan "AutoTransfer PC" Çıkarıldı.

# "Kurulum Tamamlandı" yazısını görene kadar bekleyiniz...

Edited by ronaldinho424
  • Like 2

• TornadoEffect changed the title to USB Disk Security 6.6.0.0 Türkçe

USB Disk Security 6.6.0.0 Türkçe | Katılımsız

Spoiler

1JAmmN.jpg

• Yönetici olarak Çalıştırın.
  • "Kurulum Tamamlandı!" uyarısı çıkana kadar bekleyin.

MD5:58EF8C4921684C22263610E089CD2623

(13,48 Mb)

d7PbBQ.gif

http://turbobit.net/o5x5ldae817s.html
https://userscloud.com/5catrjwl3cqs

• Like 4

• 2 hafta sonra ...

usb.png

.  || .

Boyut:  11 MB
Sıkıştırma:Rar / Şifresiz
Tarama: Avast Av. / Durum Temiz
Platform:Windows Xp / Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10
Not:Kurulum Tamamlandı Bilgi Balonunu Görene Kadar Bekleyiniz.

• 3 years yıl...

USB Disk Security 6.8.0 | Katılımsız

# Her marka USB bellek, iPod, hafıza kartları, flash bellekler yani kısacası aklınıza gelebilecek taşınabilir tüm cihazlar sisteminiz için tehlike oluşturabilir. USB Disk Security bu yolla bulaşabilecek tüm tehditlere (virüs, solucan, trojan, spyware, riskware, rootkit) karşı bilgisayarınızı korur. Bilgisayarınız çevrim dışıyken de etkili olan program her tür virüs programıyla uyumlu çalışır. Programın tam sürümü kullanım süresinde ücretsiz güncelleme desteği sunmaktadır. Az yer kaplayan program bilgisayarınıza güvenle her türlü taşınabilir cihazı bağlayabilmenizi sağlar. Ayrıca program çıkarılabilir cihazların güvenli kaldırılmasını sağlıyor.

.: Kurulum Bilgileri :.
Boyut: 4,3 Mb
Sıkıştırma: zip / Şifresiz
Dil: MultiLanguage (TR)
Kullanım: Full Sürüm
Md5: 27E9DAE2FF18213C3C7AA881BDC6B562
Platform: Windows 7 / 8 / 8.1 / 10 [ x86 & x64 ]

# Gereksiz Diller Silindi Sadece Türkçe ve İngilizce Dilleri Bırakıldı.
# Masaüstüne ve Başlangıç Klasöründeki Linkzb Kısayolu Kaldırıldı. 
Kurulum Sonrası ve Kurulum Kaldırma Sonrası Linkzb Sayfasının Açılması Kapatıldı.
# "Kurulum Tamamlandı" yazısını görene kadar bekleyiniz...

Edited by ronaldinho424
  • Like 4
  • Thanks 1

• TornadoEffect changed the title to USB Disk Security 6.9.0.0 Türkçe