Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Progdvb 7.53.8 Türkçe

forjest
 Share

Recommended Posts

sshot1gf.png

ProgDVB 6.48.3

ProgDVB, bilgisayarınızda kullandığınız digital uydu alıcı kartınız ile televizyon yayınlarını izlemeniz için hazırlanmış ücretsiz ve popüler bir DVB programı. Sky star, fly vb. birçok kartı destekliyor.

Not: Programın çalışması için .NET Framework gereklidir.

d6zwp.jpg.png

Please register to see this content.

Boyut: 10,0 MB

Sıkıştırma: Rar / Şifresiz

MD5: CF1F2F4C0F49C03C10ABE3A4C6F4252A

Tarama: ESET Nod32 Av. / Durum Temiz

Platform: Windows Xp / Vista / 7

• 6 ay sonra...
  • 3 hafta sonra ...
  • 5 years yıl...

ProgDVB Professionel 7.19.02 Türkçe | Update:7Nisan2017

ProgDVB Professionel 7.19.02

Hakkında
DVB-PCI kartlarını kullanarak uydudan TV kanallarını çözmeye yarayan program ile izlemek istediğiniz her kanalı gerekli bilgisayar donanımınız mevcut ise artık izleyebilirsiniz. Network yayın yapabilme seçenekleri de sunan program ile isterseniz dijital medya formatlarında yayınlar yapabilirsiniz.
Program kendi dalındaki en iyi ücretsiz programdır. Ancak ücretli sürümünde çok daha geniş özellikler mevcuttur.

ProgDVB Professional 7.19.02

21MB Win32/64Bit Unattended/Katılımsız

Bilgi: Süreli sınırını sıfırlayan reseter eklendi masaüstüne başlatmenüsüne gelir.Optimum ince ayarlar tanımlandı,güncelleme kontrolleri ve ileti meşkuliyetleri deaktif konumda orjinal setuptan kurulur 32 bit setup kullanılmıştır 64bit için uygundur.

indir.jpg

• Like 2

Benim için gerekli bir program. Ben DVB dream kullanıyorum. 3.sürümü nasıl full yapılacağı anlatılmış. Exe dosyasını verilen exe ile değiştirin tamam. Demiş ama olmuyor. Program ı açtığımda çalışıyor ama deneme sürümü uyarısı veriyor. Bu DVB dream a göre nasıldır?  Full kullanabilecekmiyiz. Teşekkürler.

Edited by abdulhey_

• TornadoEffect changed the title to ProgDVB Professionel 7.19.02 Türkçe
On 07.04.2017 at 11:52, abdulhey_ yazdı:

Benim için gerekli bir program. Ben DVB dream kullanıyorum. 3.sürümü nasıl full yapılacağı anlatılmış. Exe dosyasını verilen exe ile değiştirin tamam. Demiş ama olmuyor. Program ı açtığımda çalışıyor ama deneme sürümü uyarısı veriyor. Bu DVB dream a göre nasıldır?  Full kullanabilecekmiyiz. Teşekkürler.

DVBDream'e göre daha gelişmiş özellikleri barındırmakta ancak her iki programda oldukça kaliteli ve yaygın kullanılabilirliliği olanlardan.Progdvb üzerinden Onlinetv, ve radyo yayınlarını dünya ülkeleri ve türkiye dahil izlenebilip,video record ederek canlı yayınları video şeklinde kaydediyor.Tv kartım olmadığından ötürü neler yapılabildiğine ilişkin işlemler yapamayacağım için ancak online yayınların şu an için progdvb üzerinden rahatlıkla izlenebilmekte birçok tvkartınada destek vermekte Profesyonel versiyonu 21 günlük süreli kuruluyor süre dışında kısıtlaması yok,eklediğim masaüstüne gelen reseter kısayolu tıklanıldığında.21 güne başa alıyor tekrar kullanıma açıyor denemeni tavsiye ederim. :)

• Like 1

19 saat önce, abdulhey_ yazdı:

@forjest ilgin ve emeğin için teşekkür ederim. dvb dream ile bu ikisi aynı anda kullanılabiliyormu acaba?

Daha evvel denemedim,ikisi aynı anda tv kartı üzerinden çalışmayacağı kanısındayım,anakart ısısı,işlemci kullanımı yoğunlaşacağından teknik bir soruna neden olabilir iki uygulamanında çalıştırılması,ancak 1.Dvbdream TVKartı ile veya diğeri 2.Progdvb TVkartsız şekilde Online Net bağlantısı üzerinden çalıştırılmasında sakınca olmaz.Her iki uygulamada temelde,tvkartı işlemci,ekran kartlarını kullanıp güç kaynaklarını kullantıklarından ötürü  donanım gücüne göre görüntü,kanal tarama geçiş hızları,renk ve resim video kalitelerinde bariz değer artışı farkı görülecektir son üretim kartlarda eski üretimlere göre anakart,işlemci sistem mimarilerinde saat hızları senkronel hızlarda iyileştirmelerinde yapıldığıda söz konusu elbette.Görüntü ve ses ve bazı yayınların yüksek kalite değerlerinde hd-Fullhd-Ultrahd vb.gereksinimleri olan elecard codec pack paketlerininde uygulamalar haricinde (dvbdream/progdvb vb) yanısıra öncesinde kuruluda olması yayınların izlenmesinde sorunlarıda minimize edecektir saygılarımla :)

kimisi internette ikisi bir arada kullanılabilir demiş hatta bir üçüncüyüde önermiş eklenti gibi bir şey. ama neye göre önermiş o da önemli tabi.

ben ikisi aynı anda derken sistemde ikiside kurulu olursa demek istedim aynı anda kullanmak için bi nedenim yok benim. kaldıki baya üst düzey bir medya bilgisayarım var öyle iken 4k yayınları denedim. sistem adeta 2 ile giderken birden 5. vitese takmış gibi ses çıkarmaya başladı. saygılar bizden..

• Like 1

32 dakika önce, abdulhey_ yazdı:

kimisi internette ikisi bir arada kullanılabilir demiş hatta bir üçüncüyüde önermiş eklenti gibi bir şey. ama neye göre önermiş o da önemli tabi.

ben ikisi aynı anda derken sistemde ikiside kurulu olursa demek istedim aynı anda kullanmak için bi nedenim yok benim. kaldıki baya üst düzey bir medya bilgisayarım var öyle iken 4k yayınları denedim. sistem adeta 2 ile giderken birden 5. vitese takmış gibi ses çıkarmaya başladı. saygılar bizden..

Birden fazla tabiiki kurulum yapılabilir,yorumum birazda önlem açısındandı dolayısı ile bahsettiğin şekli tahmin etmiştim.Online olarak internet hızı iyiyse zaten akıcı şekilde izlenebilip,birden fazla uygulama açarak çalıştırılabilir.

• Like 2

• 11 ay sonra...
  • semsibey changed the title to Progdvb 7.53.8 Türkçe
  • Editor

ProgDVB v7.53.8 Pro 64 Bit

64 bit Cracked Silent Install
https://www.mirrored.to/files/11IIRMNZ/ProgDVBProfessional7.53.8x64.Silent.exe_links

Gerekli: Microsoft

• Like 1

forjest, 25.09.2008 - 06:26 yazdı:

*Merhabalar arkadaşlar ProgDVB 7.7.3 Türkçe Sürümünü forumdaki

arkadaşlarımın isteği üzerine, düzenlemeler yapıp katılımsız hale

getirdim beni bayağı zorladı ama :D

İçinden bir çok gereksiz yük getiren bileşenleri kaldırdım zaten

sistemimizde yüklü olan ve zevkimize göre düzenlememizi gerektiren

bileşenlerdi sonuç olarak,üzerinde yüklü olarak Softcam,Plugins ekledim

Güncel Transporter'lar ve güncel kanallar entegredir sizin daha

sonradan tarama işlemlerini yapmanıza gerek yok ama isteyen

yaptırabilir..

Eğerki görüntü filtreleri İle ilgili bir hata olursa eğer,programın menüsünden

Sırası ile ayarlar,ses ve görüntü butonuna tıklayıp burayı Varsayılan

yaptığımızda herşey normale dönüyor yani default olarak ayarlıyo

program görüntü ve sesi ,ayrıca bende çok beğendim kaliteli ses ve

görüntü var gerçektende.Herhangi bir problem olduğu taktirde yazarsanız

çok sevinirim ,bende bir kaç kez testlerden geçirdim herhangi bir

problem ile karşılaşmadım gayette Hızlı ve stabil çalışıyor program

Şimdilik sağlıcakla kalın güle güle kullanın saygılarımla ..

ProgDVB 7.7.3 5.40 Mb

DOWNLOAD

http://rapidshare.com/files/148069002/ProgDVB_7.7.3_forjest_.rar.html[/CODE]

[color=#FF0000][b]ŞİFRE:[/b][/color][b][color=#0000FF]www.TNCTR.com[/color][/b]

[b][color=#800080]AC3 Filtre lazım olabilir belki katılımsız kurulum elinde olmayanlar olabilir buyrun[/color][/b]

[center]

[/center]

[color=#FF0000][b]DOWNLOAD[/b][/color]

[center]

[CODE]http://rapidshare.com/files/148070438/A3_F__304_LTER_SOUND_M__304_XER.exe.html[/CODE]

[/center]

[color=#FF0000][b]ŞİFRE YOKTUR ![/b][/color]

Emeğine sağlık Yanlız link çalışmıyor yenileme şansın varmı Usta tekrardan ğayırlı çalışmalar...

ahmd21, 4 saat önce yazdı:

Emeğine sağlık Yanlız link çalışmıyor yenileme şansın varmı Usta tekrardan ğayırlı çalışmalar...

Bayağı bir zaman geçti üzerinden çalışmayı yaptığım zamanlarda tv kartım vardı onun üzerinden progdvb'i hazırlıyordum şimdi böyle imkanım yok ancak programı sade olarak verebiliriz herhalde.

• Like 1