İçeriğe git

Tüm action figure fırsatları için tıklayın !

Resim

Acronis True Image Home 12 Türkçe Yama Lazım

• Please log in to reply
Bu konuya 13 yanıt gönderildi

#1 ALEVCi

ALEVCi

Azimli üye

• Banned
  • 94 İleti

Yazma tarihi: 16 October 2008 - 12:02

slm arkadaşlar

Acronis True Image Home 2009 12 Build 9608 FULL En Son Sürüm için türkçe yama lazım yapabilecek arkadaş yada elinde olan arkadaş varmı bu defaki acronis gerçekten aşmış otomatik yedekleme bilem var arkadaşlar şimdiden yardımcı oalcak arkadaşlara teşekkürler

Tüm action figure fırsatları için tıklayın !

#2 by_lion

by_lion

Yeni üye

• Üye
  • 10 İleti

Yazma tarihi: 17 October 2008 - 00:33

arkadaslar banada lazım türkce yaması yapabilecek arkadaslar veya elinde olan arkadaslar verebilme imkanı varmı

#3 gelecek69

gelecek69

Azimli üye

• Üye
  • 50 İleti

Yazma tarihi: 17 October 2008 - 03:34

Kullanmış Oldugunuz Programı Bende İndirmek İstiyorum Ve Acıklama İstiyorum Ben Bi Türlü Onu Kullanamadım

#4 iremo80

iremo80

Yeni üye

• Üye
  • 48 İleti

Yazma tarihi: 17 October 2008 - 08:50

Olursa güzel olur ama olmazsada kullanmaya devam.Müthiş ötesi bir program

#5 casira

casira

TNC Hastası

• Emekli
  • 2901 İleti

Yazma tarihi: 17 October 2008 - 09:08

Arkadaşlar zaten program çok basit türkçe olmadan rahatlıkla kullanılabiliyor.

#6 CaNCaN

CaNCaN

Banned

• Banned
  • 1188 İleti

Yazma tarihi: 17 October 2008 - 09:13

Türkçe yamasını bulamadım :D

#7 pierrecassi

pierrecassi

Azimli üye

• Üye
  • 98 İleti

Yazma tarihi: 18 October 2008 - 12:17

bencede basit .

#8 ALEVCi

ALEVCi

Azimli üye

• Banned
  • 94 İleti

Yazma tarihi: 18 October 2008 - 15:17

Arkadaşlar zaten program çok basit türkçe olmadan rahatlıkla kullanılabiliyor.

kardeş diğerleride basitti ama bunda ototmatik yedekleme kişisel dosyaları yedekleme falan da var ondan daha lazım bunda türkçe diğeleri ot gibiydi ama bu çok farklı ve sağlam

#9 by43

by43

Yeni üye

• Üye
  • 13 İleti

Yazma tarihi: 28 October 2008 - 18:39

Tr yamasını yapmak zor çünkü resource hacker.pe explorer gibi proramlarla editlenemiyor.başka yöntemi varsa bilemem...

#10 reis_

reis_

Aktif üye

• Üye
  • 191 İleti

Yazma tarihi: 02 November 2008 - 15:46

tr yaması yok benım bıldıgım kadarı ıle

#11 dadking

dadking

TnC Silver

• Üye
  • 512 İleti

Yazma tarihi: 28 December 2008 - 22:35

varsa banada 9.0 tr yama bulunya

#12 karmakoo

karmakoo

Aktif üye

• Üye
  • 178 İleti

Yazma tarihi: 28 December 2008 - 22:45

hakkatden ya şu acronisin Türkçe yamasını yapacak bir Usta ,, bir ilki başaracak kahramannn yokmu

bunu yapan umarım ilk biziimmm forumdan çıkar

#13 torodo

torodo

Yeni üye

• Üye
  • 4 İleti

Yazma tarihi: 28 May 2009 - 17:15

Beyler bir çok pro orjinalinde türkçe dil desteği vermiyor ancak 3 kişilerce yapılıyor . yapmak kolay ama birçok pro ise tr yama eklendiğinde bir çok özelleğini hatta tamamını kaybediyor tuneup bunlardan biri ve ne yazıkki acroniste bunların arasında tavsiyem oki size gerekli olan kadarını hafızanıza kazıyıp proları öyle kullanmanız.............. 1 dost

#14 firdevscenneti

firdevscenneti

Matematik Öğretmeni

• Üye
  • 14 İleti

Yazma tarihi: 31 March 2010 - 01:10

slm..

şu alıntı biilgilerde yazılanları uyguladımm.. 78 mb kadar iso oluşturdu..
""İmaj alma rehberi
İmaj almadan önce atlamamanız gereken püf noktaları. Artık bu son formatınız olsun
PC World Türkiye - 19 Eylül 2007
Açılış CD’si Oluşturmak
İmaj oluşturma işlemimiz tamamlandıktan sonra geriye açılış CD'si oluşturma işlemi kalıyor. Bu önemli bir adım çünkü herhangi bir nedenden dolayı sisteminiz çökecek olursa aldığınız imaj dosyasını bu CD ile yükleyeceksiniz.
Açılış CD'si oluşturmak için yine True Image karşılama ekranından "Create bootable rescue media" seçeneğini seçiyoruz. Ardından bizi açılış CD'si oluşturma sihirbazı karşılıyor.
Bu ekranı "next" komutu ile geçiyoruz ve açılan diğer ekrandan oluşturacağımız kurtarma medyasının içeriğini belirliyoruz. Burada ön tanımlı olarak karşımıza çıkan "Full version" seçeneğini tercih etmenizi öneriyorum. Böylelikle imajınızı yüklerken hiç sorun yaşamazsınız.
Bu adımı geçtikten sonra geriye kullanacağınız optik sürücüyü seçmek kalıyor. Ardından sürücünüze boş CD/DVD yerleştirip "Proceed" komutu ile açılış CD/DVD'nizi yazmaya başlayabilirsiniz. Tüm bu işlemler bittikten sonra artık rahat bir nefes alabilirsiniz. Ama aldığınız imaj dosyanızı kontrol etmeyi de ihmal etmeyin...""

çok ilginç türkçe olmadan olmuyor belki de..

Yukarı