Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. ×

Xp Lisans Keyleri Kabul Etmiyor

haruny

Recommended Posts

arkadaşlar bi yerden xp pro cdsi buldum orjinal hiç bir vlk keyi kabul etmiyor. fsm arkadaşımızın verdiği volume lisans exe yi yaptm gene de olmadı.hiç bir lisans keyi kabul etmiyor.lisans keyi girdiğimde hata paenceresi açılıyor .yardımcı olurmusunuz.bu konuda daha önce açılmış konuyuda inceledim fakat sonuç yine aynı.sanal a makine ve gerçek makindada denedim olmadı.volume lisans exe nin kullanışını izah edebilirmisiniz.ben ultra iso yardımıyla cd nin içeriğini klasöre çıkarıp volume lisans exe yi orada çalştırıp tekrardan iso dosyası oluşturdum.başka bi yöntemi varsa bi zahmet.

• Replies 78
  • Created
  • Last Reply

arkadaşlar ekran görüntüsü aşağıdadır mevzuu xp cdsi değil onlarca var .önemli olan bu cd yi çalıştırmak.yani bi şeyler yapabilmek.

Please register to see this content.

bütün keylerde bu hatayı veriyor.

Bu XP Ya Sp1 yada sp0 Anladığım kadarıyla SP2 De Kurulum ekranında o Key Ekranı Yok.(Kurulum Ekranındaki Key Kutucuğunun Üstündeki Sağ Resim)

Benim Görüşlerim Şunlar:

1-XP SP1 Pro Corp.

HRXTR-FKTCV-X8QCH-D7PTH-KYYPB

XP SP1 Pro Retail

YTMFC-QPX7F-HRV4T-22MXH-MYVQM

Wim XP Pro SP1

4X7WM-GTH3D-DWVCV-H382J-HPMRD

XP Pro

X3WJB-3B2BH-3MPM6-8F6GR-X9HBJ

XPCorp.

CGGKB-P8266-M8KCF-GCWDF-YRMP4

XP Pro Corp. Final

FCKGW-RHQQ2-YXRKT-8TG6W-2B7Q8

Windows XP Home: CR9DM-RPMRW-WT2F3-JMK8G-PTG6T

Windows XP Pro SP2-SP3: T6FQX-MWJX4-BDWVG-33T78-VFDFQ (Denenmiştir.Sürekli Bu keyi kullanırım.)

bunları bir kullan.

2-Eğer işe yaramazsa O XP cd'si orjinal cdden çekilmiştir.Yani sadece bir tane keyi kabul eder o da lisanslı keyi.

Ha Neccooy Bu Arada Bişey Söyleyeyim Ben O Keyi Hiç Kullanmadım :)

Bu XP Ya Sp1 yada sp0 Anladığım kadarıyla SP2 De Kurulum ekranında o Key Ekranı Yok.(Kurulum Ekranındaki Key Kutucuğunun Üstündeki Sağ Resim)

Benim Görüşlerim Şunlar:

1-XP SP1 Pro Corp.

HRXTR-FKTCV-X8QCH-D7PTH-KYYPB

XP SP1 Pro Retail

YTMFC-QPX7F-HRV4T-22MXH-MYVQM

Wim XP Pro SP1

4X7WM-GTH3D-DWVCV-H382J-HPMRD

XP Pro

X3WJB-3B2BH-3MPM6-8F6GR-X9HBJ

XPCorp.

CGGKB-P8266-M8KCF-GCWDF-YRMP4

XP Pro Corp. Final

FCKGW-RHQQ2-YXRKT-8TG6W-2B7Q8

Windows XP Home: CR9DM-RPMRW-WT2F3-JMK8G-PTG6T

Windows XP Pro SP2-SP3: T6FQX-MWJX4-BDWVG-33T78-VFDFQ (Denenmiştir.Sürekli Bu keyi kullanırım.)

bunları bir kullan.

2-Eğer işe yaramazsa O XP cd'si orjinal cdden çekilmiştir.Yani sadece bir tane keyi kabul eder o da lisanslı keyi.

Ha Neccooy Bu Arada Bişey Söyleyeyim Ben O Keyi Hiç Kullanmadım :)

kardeş bu keylerinde hiç birini kabul etmiyor. evet lisanslı cd den çekilmiş bende bunu cracklamak istiyorum.yardımlarınızla.

bende de orjinal vardı nlite nin katılımsız bölümünden key girersem belki olur diye düşünmüştüm ama olmadı nlite hata verdi. nasıl kırılacağını bilen arkadaşkar vardır. akşama kadar cevap gelir :)

morning Alakası Yok onunla.Benim başıma çok geldi bu.Üzgünüm Ona Yapılabilecek Bişey Yok Sadece Tek Keyi Kabul Eder.Başka Bir XP CD'si İndir Onu Dene yada Nerden Aldıysan ordan Keyinide İste.Seçenekler Bunlar.

Not:Bu CD Orjinal SP1 Yada SP0 içermekte.SP2 yada SP3 Değil Bu CD.(Resime Bakınca Anlaşılıyor.)

morning Alakası Yok onunla.Benim başıma çok geldi bu.Üzgünüm Ona Yapılabilecek Bişey Yok Sadece Tek Keyi Kabul Eder.Başka Bir XP CD'si İndir Onu Dene yada Nerden Aldıysan ordan Keyinide İste.Seçenekler Bunlar.

Not:Bu CD Orjinal SP1 Yada SP0 içermekte.SP2 yada SP3 Değil Bu CD.(Resime Bakınca Anlaşılıyor.)

biliyorum abi o sorunu fsmnin volume lisans çözüyor ama arkadaşın cdsi hiç bir keyi kabul etmiyorsa %90 ihtimalle xp sp3 entegresini vistada yaptığı için.

XP Sp3 entegrasyonu vistada yapılırsa girilen hiç bir key kabul edilmiyor.

Vistada XPSP3 entegresi yapılacaksa nLite son sürümü kullanılmalı.

arkadaşlar vistada entegre yapmadım.bende xp var zaten .ben bu cd yi bi teknik servisten aldım.orjinal kopya büyük bi ihtimalle.kurulum yaptıkları keyide verdiler ama aynı hatayı veriyor.birde cd sp2 li.arti volume lisans.exe yi çalıştırdıktan sonra aşağıdaki hatayı veriyor.

Please register to see this content.

bu bir oem kopyası anladığım kadarı ile cdrom penceresinde vol2oem yazıo bunun serial xxxxx-xxxxx-xxoem-xxxxx-xxxxx şeklinde oluyordu yanlış hatırlamıosamsen şimdi nliteye o cd yi göster sürümü bulduğu yerdeki yazıları yaz buraya ona göre arayalım

Microsoft un bilgisayarcılarına yönelik microsoft action pack diye bayi kullanım paketi var.bizdede var bu paket.Bu paketin içindeki windows ve ofis cd lerine piyasadaki hiç bir key uymuyor bende denedim.bu serinin özel bir key sıralanışı var zannedersem key gurubu aynı değişiklik yok yinede piyasakaki internette gezinen keylerin hiçbirisi işe yaramıyor.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...