All Activity

This stream auto-updates   

 1. Past hour
 2. sources içinde bulunamadı diyorsa tabi ki bu klasörü oluşturman gerekiyor
 3. Today
 4. @crasadure hocam wim klasörü içerisine install78664.wim dosyasını attım. sonrasında wim üzerinden kurulum ekranına gelince wim sources klasörü içerisinde wim bulunamadı diye hata veriyor. flash disk içerisine sources klasörü oluşturup onun içine mi atmamız gerekiyor yoksa başka bir yöntemimi var bunun ?
 5. Hocam seni baya uğraştırdığımın farkındayım ve bunun içinde özrümü ifade etmek isterim. Winbuntu 64 çok güzel sistem hakkınızı yememek gerektir. Amma velakin benim acemiliğimdenmidir ki bu nedendir yıldızlarımız barışmadı. Onun içindirki izninle Linux Mint'e döneyim isterim. Ancak kalbinizin kırılmasını istemem. Hiç sevmediğim haldir kalp kırmak. Saygı ve selamlarımı sunarak bilcümle hayırlılıkların üzerinize olmasını Cenab-ı ALLAH'tan niyaz ederim. Hakkınız üzerimde ağırlaştı. Hakkınızı helal etmeniz istirham ederim. Osman ULUTÜRK-DENİZLİ

 6. Hocam, yönlendirmeni uyguladım ama yine de hata aldım. Oruçlu olarak gün içinde internette epeyce araştırdım ve bilgileri uyguladım yine olmadı ve kod vermeden çözümü bulmak için yeniden aynı disk alanına winbuntuyu formatladım. Kurulum sonrası sudo apt-get update yüklemesi sonrası operayı karazorla kurdum ama sudoku çaresizlikler içinde. Sizin bu sistemde emeğinizin büyük olduğunu biliyorum ama hocam bu sistem bana uymadı gibi. Sanki aklımın bir tarafı Linux Mint'e dön diyor. Sakın alınmayın isterim. Bir diğer ricam mümkünse eğer buna benzer çalışmayı Mint içinde düşünürmüsünüz? Ayrıca değerli ilgi ve cevaplarınız için teşekkür ederim.
 7. yourunıstaller yada revounıstaller kullan
 8. şifre soruyor şifre nedir tşk
 9. 2.1.1 videosu yeterli hocam elinize sağlık: başarılar . Sizin de emeğiniz çok 2.2.0 da beklediğimize değdi
 10. niye çöpe gidiyor anlamadım. sizin için media player'ın önemi nedir? neden diger oynatıcılar işinizi görmüyor?
 11. bu hafta okulda yeni bir laboratuvar kurulumu ile uğraşacağım haliyle zamanım olurmu bilmiyorum,zaman olursa çekerim olmazsa,önceki videoları izleyerekten sistemi kurabilirsiniz
 12. crasadure 2.2.0 la ilgili video çekecekmisin
 13. Şampiyon BEŞİKTAŞ :wub:

 14. aynı flash bellekte sorun olmaz,çünkü mevcut flash belleğin UUID bilgisi değişmediğinden aynı belleğe RECOVER yapmak sorun çıkarmayacaktır!
 15. Evet bizim verdiğimiz linkler şifresiz.. Başka yerden indirmişsin..
 16. Nahimic kullanıp test etmediğimden bilgim yok. 2 konuda da farklı özellikleri olan modlu sürücüler var test etmelisiniz. Sizin kulak zevkiniz neyse odur .
 17. https://answers.microsoft.com/tr-tr/windows/forum/windows_8-winapps/0x80070426/cc2c7c78-7044-469d-94b4-7820feaf13b3 Buraya bir bakın
 18. Acaba kullandıysanız ya da bilginiz var ise Nahimic ile kıyaslarsak DHT'mi Nahimic'mi? ya da diğer konunuzdaki Sb5'li modlu sürücüyümü tavsiye edersiniz MSI Nahimic'li Notebook için.
 19. Bende de aynı sorun var.Bir türlü çözemedim.Zannedersem 3.parti yüklemeyle ilgili.
 20. Cevabın için teşekkür ederim.Deneyip kararımı vereceğim.Eline sağlık.Böylesi kaliteli paylaşımlarının devamını dilerim.Teşekkürler.
 21. şifre kırma bölümünde olması lazım
 22. windows 10 64 bit sistemlerle çalışabilecek allplan 2016 yada 2017 arıyorum. teşekkürler kolay gelsin.
 23. Arkadaşlar Ps3 Kol Alacağım 1 adet değil 5 adet ancak bu cafede işletileceği için yan sanayi olarak problem çıkarmayacak bir kol önerisi verirmisiniz bilginiz dahilinde fikirleri alabilirmiyim?
 24. Değerli arkadaşlar Multiboot Toolkit v2.2.0 sürümünü eski versiyon sürüm üzerine update.bat yaparak güncellemekten başka bir ayar varmı ekstradan yapacağımız.? Ben sadece Multiboot Toolkit v2.2.0 dosyasını indirip eski sürüm üzerine güncelleme yapacam.
 25. Ses sürücüsünü Aygıt Yöneticisinden kaldırabilirsin. DHT iyidir. Bunda da DDL var ama DHT kadar etkili ve özellikli değil. Bu Modlu sürücüde ekstra olarak SB ve DTS var. Kurup ses kalitesini dinlemelisin. Kimini tatmin eder kimini etmez. Bana göre bunda daha fazla özellik var. Şimdilik bunu kullanıyorum. 2. Planda DHT var benim için. Bunu da denemeni tavsiye ederim.
 26. Sistemi güncellemeyi denerken böyle bir hata alıyorum. Bu hatanın çözümü nedir ?
 27. mobogenie kurdum.kaldırdım geride genie clear programı bıraktı.onu kaldıramıyorum.ne yapmam lazım
 1. Load more activity