Leaderboard


Popular Content

Showing most liked content on 03/29/17 in all areas

 1. 2 likes
  sağol teşekkür ederim.Sayeniz de çok şey öğrendim.Çalışmalarınızın devamını diliyorum.Ben 46 yaşındayım.Bilgisayara merakım var. Bu yaşta sizin yaptıklarınızı takip ediyorum. Ama çok şey öğrendim. Kendim videolarına bakarak yapmaya çalışıyorum. Emekli olunca bir bilgisayarcının yanında çalışabilirim. Devlet memuruyum malum emekli olunca maaşımız yarıya düşüyor. Şuan emekli mi hak ettim.Benim ayrıca cep telefonu ve tabletlere rooot ve rom atma konusu ile de ilgileniyorum. Şuan hobi olarak uğraşıyorum.Emekli olursam emeklimde yapmayı düşünüyorum.
 2. 1 like
  @realceday; eğer ISO Kurulumu seçip direkti sanal sürücü üzerindeki ISO üzerinden KUR dedin diyelim.... peki ya ISO nun içinde /sources/ klasörü altında install.wim yerine install.esd dosyası varsa ne yapacağız anladın mı ,X:/sources/install.wim X:/sources/install.esd olabilir...her ISO da wim olmuyor...esd sıkıştırmalı ise o zaman o olay patlar ve hata verir..Sanaldaki ISO üzerinden kur deyince önce install.wim olarak işlem yapıyor,öyle bir dosya yoksa bu sefer install dosyasını sizin seçmenizi istiyor Umarım nedenini anlatabilmişimdir bootiso ları daha mükemmel hale getirecek bir değişimle uğraşıyorum şu an! x86 sistemleri için şu an bu halde biraz daha bekleyin...mukemmel bir hal alması için kodlamaya devem ediyorum... bilmediğim dil olan autoit öğrenmeye başladım valla EXE-86.rar
 3. 1 like
  Yok mu bunun Enterprise sürümünde çalışacak versiyonu? http://prntscr.com/epkmxj
 4. 1 like
  paylaşımınız için teşekkürler.paylaştığınız programların ikiside aynı işi mi yapıyor? öyleyse hangisi son sürüm bunların?