Makifo

Üye
 • Content count

  964
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

Makifo last won the day on April 12 2014

Makifo had the most liked content!

Community Reputation

624 Excellent

2 Followers

About Makifo

 • Rank
  Kara Kuvvetleri Komutanlığı

Profile Information

 • Male

Recent Profile Visitors

4307 profile views
 1. Selamın Aleyküm.

  1. casper0007

   casper0007

   Aas yuksektekı kartal

  2. Rancho

   Rancho

   Aleyküm Selam abi.

 2. Hayırlı akşamlar.

  1. MOTUN

   MOTUN

   Sana da Akif :)

  2. casper0007

   casper0007

   Bizim karizma gelmiş as yolların prensi

 3. Samsung 80cm aldım taktım aynı sorun bende de var gözlerim yanıyor
 4. Benim masaüstünden bir video atayım sana yarın
 5. Günaydın abim. Yani mümkün değil diyorsun
 6. Merhaba arkadaşlar, rainmeter skinleri ile uğraşan kaldı mı bilmiyorum Ama benim bir isteğim olacak sizlerden. Bu : http://clashofclansforecaster.com/ web adresindeki sol üstte bulunan Loot İndex değerini masaüstünde rainmeter eklentisi olarak görüntüleyebilmek için bana yardımcı olur musunuz?
 7. İki sınır Ülkenin dikenli telleriyiz. Dokunsak kanar ellerimiz...

 8. % almak için :     A1 Fiyat B1 İndirim   Formül : =A1-(B1/100*A1)     Yuvarlamak için :   Formül : =Yukarıyuvarla(C1,1) Buradaki 1 rakamı virgülden sonra kaç basamak olacak onu belirliyor.   Edit: Yüzde sonucu C1 kutusunda aldıysan yuvarlamasını C1 içinde yapmazsın. Yuvarlanmış halini ise başka bir kutuda alman gerekir.
 9. @yasak_ask

  1. Show previous comments  2 more
  2. yasak_ask

   yasak_ask

   20 kilo oldunu da saymıyorum bile :D

  3. Makifo

   Makifo

   benimki 20 ise senin ki 40dır be abim :D

  4. Rancho
 10. O arkadaş tahmin yürütüyor, biz kullanıyoruz :) + verdiğin modelde dahili uydu alıcı yok eğer odanda merkezi uydudan gelen bir yayın prizi var ise aynı zamanda televizyon izlemek için dahili uydu alıcılı almanı öneririm. İlla olmasına gerek yok HDMI portundan mini uydu alıcıda takabilirsin. Böylelikle sadece bilgisayarın monitörü değil aynı zamanda televizyonunda olmuş olur. Kare atlama olayına gelince benim kasamda Asus GTX970 var hiç öyle bir sorun yaşamadım.
 11.   Bence al fakat şuna dikkat et kardeşim HD ready olmasın televizyon Full HD olsun. Yoksa 1920x1080p çözünürlüğe çıkamazsın ve monitörde her şey dev gibi olur. Ben aldım kullanıyorum çokta memnunum
 12. Bende bilgisayarımda 80cm Samsung Led Tv kullanıyorum 1080p. Bir sorun yaşamadım oyunlarda da. Önemli olan ekranın tepkime süresi (ms cinsinden) ve tazeleme hızı tabi 2 pikselin birbirine olan uzaklıklarda önemli :)
 13.   Bak kanka bunu ekledim ben daha önce. 2-3 pencere iken büyük fakat 5 pencere olunca tek satırda gösteriyor ve pencere boyutlarını küçültüyor yani benim konu açarken attığım 2.resimde olduğu gibi 3x3 olmuyor. Yine anlatamadıysam teamla bak :D